Szampon z dodatkiem olejku norkowego zapobiega przesuszaniu się włosa. Składniki szamponu zabezpieczają włos i skórę poprzez tworzenie specjalnej warstwy ochronnej, zatrzymującej odpowiednią ilość wody i tłuszczu.
Linia szamponów holenderskiej firmy Gottlieb cieszy się dobrymi opiniami użytkowników - dobra jakość i korzystna cena.
Sposób użycia: zwilżyć sierść, rozprowadzić szampon tak, aby dotarł do skóry, następnie spłukać ciepłą wodą.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gottlieb |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gottlieb |
Wykrywacz Kabli i Metali w Ścianie...
Wykrywacz Kabli/Przewodów pod Napięciem w Ścianie oraz Elementów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734148 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734148 |
Sukienka Plażow Pareo C Light Brown - Marko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Żakiet Model 132 Musztard - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Żółty |
Tunika Model J5 Light Grey/Coral - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 68 cm | 92 cm | 84 cm |
| 38 | 69 cm | 98 cm | 90 cm |
| 40 | 70 cm | 104 cm | 96 cm |
| 42 | 71 cm | 110 cm | 102 cm |
| 44 | 72 cm | 116 cm | 108 cm |
| 46 | 73 cm | 122 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model MOE296 Ecru - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 109 cm | 94 cm | 82 cm |
| M | 109 cm | 90 cm | 78 cm |
| S | 1089 cm | 86 cm | 74 cm |
| XL | 109 cm | 98 cm | 86 cm |
| XXL | 109 cm | 102 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415453 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415453 |
TRIXIE Przegroda / Kratownica do samochodu
Umożliwia bezpieczny transport Twojego psa. Wymiary:szerokość: 85 - 140 cm, wysokość: 75 - 110 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1315 |
| EAN | 4011905013152 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1315 |
| EAN | 4011905013152 |
Sukienka Model M097 Powder Pink - Infinite You
Skład materiału: 60% poliester, 35% wiskoza, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
Sukienka dresowa z zamkami ED04-2 Blue - Ella Dora
Elastan 8 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 96 cm | 92 cm | 86 cm |
| 38 | 91 cm | 100 cm | 96 cm | 90 cm |
| 40 | 92 cm | 104 cm | 100 cm | 94 cm |
| 42 | 93 cm | 108 cm | 104 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Niebieski |
Dzięki swojej budowie ułatwia picie lub jedzenie, a ciężkie i płaskie dno zapobiega przewracaniu miski. Idealnie nadaje się na wodę lub większe ilości suchej karmy. Nadaje się do podawania mokrej lub suchej karmy oraz wody. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie. Można miskę myć w zmywarce. kolory: granatowy / ecru
Wymiary/pojemność: ∅ 13cm / 0,3l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YARRO |
| Kod producenta | Y2723 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YARRO |
| Kod producenta | Y2723 |
Zasilacz Ładowarka 9V 0.6A Kc0010
| Uniwersalna ładowarka zasilacz. |
Specyfikacja:
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0010 |
Komplet Model Inga Black/Red - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| XXL | 110 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
Figi VENA VMF-02 fiolet - Vena
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Fioletowy |
Zolux Torba transportowa mała różowa 423410ROS
Torba posiada dwa zamki suwakowe, umożliwiające otwarcie jej z dwóch stron.
Torba jest na małych nóżkach, a zdejmowany spód można prać. Można ją nosić na ramieniu lub w ręce.
Wymiary: dł. 35x szer. 20x wys. 21 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
Figi Model Star Powder Pink - Mitex
- góra wykończona delikatną obszywką z paskiem silikonowym, dzięki czemu bielizna zawsze pozostaje na swoim miejscu
- u dołu zastosowane niezwykle wygodne i funkcjonalne zapięcie na haftki
- tył ozdobiony przeźroczystą wstawką Figi Star wykonane są delikatnej i jednocześnie mocnej dzianiny, przepuszczającej powietrze. Będą stanowiły idealne uzupełnienie codziennej garderoby.
~Polamid 77 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 77-83 cm |
| M | 93-98 cm | 70-76 cm |
| S | 88-93 cm | 64-70 cm |
| XL | 103-108 cm | 84-90 cm |
| XXL | 108-113 cm | 91-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Różowy |
Lauren Design Legowisko Demi 50 cm x 40 cm Brązowy pikowany
O produkcie płaskie legowisko stworzone dla psów nie lubiących ograniczeń miękkie dzięki gąbce grubości 3cm nie "łapie" sierści do skompletowania z zabawką FUN w tym samym kolorze
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie pianka poliuretanowa grubości 3cm jako wypełnienie mocny suwak.
Dostępne wymiary 100cm/80cm dla psów wielkości Labrador Retriver, Golden Retriver, Owczarek Niemiecki, Alaskan Husky, Alaskan Malamute, Mastiff, Boxer... 70cm/60cm dla psów wielkości Beagle, Border Collie, Buldog Angielski, Cocker Spaniel, Pitbul Terrier, Jamnik, Buldog Francuski... 50cm/40cm dla małych piesków, szczeniaków, kotów
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 03500712 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 03500712 |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
ZAMSZOWE ŚNIEGOWCE FC226P CNBFC226P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Sweter Narzutka model 50005 Sky Blue - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 73 cm | do 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model MOE182 Pink - Moe
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 90 cm | 112 cm | 102 cm | 84 cm |
| M | 89 cm | 108 cm | 98 cm | 80 cm |
| S | 88 cm | 104 cm | 94 cm | 76 cm |
| XL | 91 cm | 116 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |


_szampon_blekitny.jpg)