| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Delikatny sweter o luźnym kroju GR1343 Turkus - GrandUA
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Halka Model Klara Ecru - DKaren
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| XL | 105-110 cm |
| M | 85-90 cm |
| S | 80-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Beżowy |
Tunika Model Anastasia Black - Bas Bleu
Seksowna tunika dla pewnych siebie kobiet!
- imitacja skóry
- perfekcyjne dopasowanie
- dekolt okrągły
- krótkie rękawy
- wstawki z elastycznego materiału
- szwy optycznie wyszczuplające sylwetkę
- z tyłu kryty zamek
- grubość 200 DEN
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
BEAPHAR Lebens Vitamine 50ml.- Preparat witaminowy dla gryzoni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 11484 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 11484 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Debby Nero M-361 Black - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Kurtka Damska Bomberka Model KR103 Kwiaty/White - Lanti
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 54 cm | 92 cm |
| 36 | 55 cm | 96 cm |
| 38 | 56 cm | 100 cm |
| 40 | 57 cm | 104 cm |
| 42 | 58 cm | 108 cm |
| 44 | 59 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Niebieski |
POMPA HYDRAULICZNA DEUTZ 0510768322
Numery do celów porównawczych:
0510768322
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BOSCH-REXROTH |
| Kod producenta | 0510768322 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BOSCH-REXROTH |
| Kod producenta | 0510768322 |
Tetra DecoArt Plantastics Anachairs 38cm
*Sztuczne rośliny o naturalnym wyglądzie.
*Do stosowania we wszystkich akwariach.
*Zapewniają odpowiednie miejsce do tarła.
*Szybkie i łatwe roślin umieszczenie w zbiorniku, w pełni bezpieczne.
*Nie wymagają pielęgnacji.
*Przez długi czas zachowują niezmieniony kształt i kolor.
Rozmiar 38 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607064 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607064 |
Koszulka nocna Koszulka Mehendi Black - Róża
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Camon Miska dla psa metalowa wyjmowana miska w plastikowej obudowie 950ml
Bardzo szeroka podstawa z gumy sprawia, że jest bardzo stabilna.
Łatwa w użyciu i czyszczeniu.
Kolory: bordowy, różowy, błękitny
W przypadku wyboru konkretnego koloru czas realizacji może się wydłużyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | C054/B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | C054/B |
Żakiet Model VT088 Oliwka - Venaton
Polyester 66 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
Czapka Model Penelopa Dark Beige - Kamea
PENELOPA to niezwykle twarzowa czapka pełna elegancji,
- gładka czapka, idealnie dopasowan do głowy,
- przód zdobą delikatne dżety,
- wykonana jest z ciepłej, wełnianej przędzy,
- tył wykończony zakładką z modną kokardką,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Beżowy |
Vidaron lakierobejca mahon amerykański 2,5l
Wysokiej jakości lakierobejca ochronno-dekoracyjna z dodatkiem Teflon® surface protector, przeznaczona do malowania powierzchni drewnianych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Zapewnia 6-letnią gwarancję skutecznej ochrony.
Charakterystyka:
- odporny na trudne warunki atmosferyczne
- zapewnia trwałą i elastyczną powłokę
- bardzo łatwa aplikacja
- zawiera unikalny układ wysokogatunkowych żywic
- na zewnątrz i do wewnątrz
Informacje dodatkowe:
- wydajność: do 20m²/l
- opakowania: 400ml, 750ml, 2,5l
- dostępne kolory: 15 kolorów
- stopień połysku: połysk
- typ wykończenia: powłoka lakiernicza
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Miley M-283 Blu scuro Multicolor - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 89-93 cm | 70-80 cm | 87-90 cm | |
| M | 87-90 cm | 65-75 cm | 84-86 cm | |
| S | 84-86 cm | 60-70 cm | 80-83 cm | |
| XL/M | 87-90 cm | 70-75 cm | 90-94 cm | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sukienka Komplet Model M605 Wzór 84 - Figl
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Penelope M-173 (36) Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 70-75 cm | C/D |
| M | 86-92 cm | 70-75 cm | B/C |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | A/B |
| XL | 94-100 cm | 75-80 cm | C/D |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | C/D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Kamera HD (Foto-Pułapka) Trophy, Rok Pracy Na Bateriach!!
Profesjonalna Dyskretna Kolorowa Kamera HD (Foto-Pułapka) Bushnell Trophy. Dzienno-Nocna, z Fonią itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907873415563 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907873415563 |
Sweter model 30045C Light Pink - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 64 cm | 31 cm | Szer. na plasko:57 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Spódnica Uniwersalna spódnica z wygodnymi kieszeniami GR1290 Black - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |


_1413891666_giant_xl_black.jpg)