| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Czapka Damska Model Sara Ecru - Kamea
Sara to klasyczna, oryginalna czapka. Wykonana z ciepłej, wełnianej przędzy w dziewczęce gwiazdki. Przód ozdobiony delikatnymi dżetami w gwiazdki. W tej czapce każda kobieta poczuje się modnie i wyjątkowo.
alpaka 30 %
Elastan 2 %
~Polamid 10 %
wełna 40 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Beżowy |
F648-002, F48-002 Blades grips - Łącznik Smigła Mocowanie Łopat
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F648-002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F648-002 |
Figi Model BBL 071 White - Babell
Kobiece figi o klasycznym kroju.
- z przodu gładka dzianina
- tył pokryty jest zmysłową koronką
- w tyle satynowa kokardka
- model świetnie prezentuje się na sylwetce
Elastan 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Amanda Curacao M-386 Morski - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z push up-em i fiszbinami
Wypełnienie push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL), wyjmowane z modelu
Ramiączka regulowane, odpinane
Obwód zapinany na klamerkę
Fig gładkie, wiązane po bokach.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-88 cm | L |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-86 cm | M |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 83-84 cm | S |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 89-90 cm | XL |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 91-92 cm | XXL |
| XXXL | 108 cm | 83-88 cm | 93-94 cm | XXXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
S800G-04 Main Blade - Komplet Piór Łopaty
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S800G-04 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S800G-04 |
Tropical Koi&Golfish Basic Sticks 11l.(woreczek)- Pływający pokarm podstawowy dla ryb w stawkach
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Sukienka Model 78-1 Grafit Melange - Numoco
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-102 cm | 74-78 cm |
| M | 92-96 cm | 72-76 cm |
| S | 90-94 cm | 66-70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor |
Osuszacz powietrza FANDESIGN FD-OSP-1150
Marka - FanDesign
Model - FD-OSP-1150
Moc - 1150W
Wydajność osuszania - 55L / dobę
Zakres działania (temperatura) - 5-35oC
Zakres działania (wilgotność) - 30-80%
Przepływ powietrza - 350m3/h
Ciśnienie odszraniania - 2,5 MPa
Ciśnienie pary - 1,0 MPa
Pojemność zbiornika - 7L
Wymiary - 700 x 560 x 425 [mm]
Waga - 31,55kg WYPOSAŻENIE:
Zbiornik na wodę
Instrukcja obsługi Okres gwarancji - 24 miesiące dla konsumentów / 12 miesięcy dla firm Osuszacz powietrza FanDesign FD-OSP-1150 usuwa nadmiar wilgoci z pomieszczeń co jednocześnie zapobiega powstawaniu pleśni i grzybów. Urządzenie przeznaczone jest do pracy w pomieszczeniach mieszkaniowych, sanitarnych, piwnicach, magazynach, bibliotekach czy archiwach. Osuszacz przydaje się równierz podczas prac remontowo-budowlanych (do osuszania pomieszczeń po tynkowaniu, malowaniu itp.)
Osuszacz dzięki swojej konstrukcji posiada bardzo dużą wydajność 55L/dobę oraz przepływ powietrza 350m3/godzinę. Urządzenie sterowane jest za pomocą bardzo czytelnego panelu sterowania, na którym pokazywana jest również aktualna wilgotność w pomieszczeniu i czas pracy.
Woda zbierana jest do specjalnego wyjmowanego zbiornika, w przypadku zapełnienia zbiornika użytkownik zostanie o tym poinformowany odpowiednią informacją.
Duże koła jezdne wraz z uchwytem transportowym i uchwytem na przewód znaczenie ułatwiają przemieszczanie i przechowywanie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
Przenośna Konsola do Gier z LCD 1,8" - 180 gier!!
Wyświetlaczem LCD 1,8” i Bazą 180-gier...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59014458889 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59014458889 |
Sukienka Model M450 Black - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model S006 Black - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 73 cm | 76 cm |
| M | 72 cm | 72 cm |
| S | 72 cm | 68 cm |
| XL | 73 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Elegancka sukienka z kwiecistym wzorem MM1089 Black - Mira Mod
Elastan 10 %
Polyester 50 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
8in1 Poop Patrol Dispenser & Pet Waste Bags - pojemnik z torebkami na psie odchody
Łatwy w użytkowaniu pojemnik z zestawem torebek na odchody.
Bezpieczny, regulowany pasek pasujący do każdej smyczy.
Wygodne dozowanie pojedynczych torebek.
W zestawie 30 sztuk torebek.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T104797 |
| EAN | 4048422104797 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T104797 |
| EAN | 4048422104797 |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Kalisi Black - Róża
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Sweter model 30043 Ecru - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 69 cm | 59 cm | Szer. na plasko: 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Botki Model C138 Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 63 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 63 cm | 90 cm | 82 cm |
| 40 | 63 cm | 98 cm | 90 cm |
| 42 | 63 cm | 104 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model 13-15 Navy - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-114 cm | 114 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
BOSCH Adult Mini Lamb & Rice 3 kg (jagnięcina z ryżem)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
Sukienka Model Ginny S71 1234 Pink - Nife
Skład: 60% poliester, 35% wiskoza, 5% elastan.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 109 cm | 108 cm | 85 cm | 76 cm |
| 38 | 110 cm | 112 cm | 89 cm | 80 cm |
| 40 | 111 cm | 116 cm | 93 cm | 84 cm |
| 42 | 112 cm | 120 cm | 99 cm | 88 cm |
| 44 | 113 cm | 124 cm | 103 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |


_1413891375_giant_professional_black.jpg)