| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Język angielski Bugs World 1 podręcznik Edukacja wczesnoszkolna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Carol Read, Ana Soberon |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Carol Read, Ana Soberon |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | John Maddox Roberts |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | John Maddox Roberts |
RAJSTOPY AŻUROWE DZIEWCZĘCE. 33DEN
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AVA |
| Kod producenta | AVAST893 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AVA |
| Kod producenta | AVAST893 |
Sukienka Sukienka Model Jazz Orange
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
Wierszyki dydaktyki. Świat przyrody.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joanna Kiercz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joanna Kiercz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zofia Pomirska, Dorota Wieczorek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zofia Pomirska, Dorota Wieczorek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Małgorzata Kochanowicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Małgorzata Kochanowicz |
Kieszonkowy atlas zwierząt Europy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chris Gibson |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chris Gibson |
Liryka. uniwersalne wzory do opanowania umiejętności polonistycznych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joanna Piasta-Siechowicz, Mirosława Iwasiewicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joanna Piasta-Siechowicz, Mirosława Iwasiewicz |
Marka odzieży: Obsessive
Model odzieży: Sedusia teddy
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: poliamid 94%, elastan 6%,
Liczba haftek poziomych: 3
Liczba haftek pionowych: 2
Miejsce zapięcia: tył
Odpinane ramiączka: NIE
Ramiączka Regulowane: TAK
OpisProducenta:
Sekret Twojego seksapilu ukryty został w tym uroczym pudełeczku. Delikatna siateczka, wyjątkowo kusząca koronka oraz niepowtarzalny design to mieszanka wybuchowa! Pora na rozgrzanie atmosfery!
Niepowtarzalne detale Sedusia teddy:
- kuszące body z unikatowym wiązaniem
- miękkie miseczki pięknie prezentują biust – model idealny również dla mniejszych piersi
- regulowane ramiączka – idealne dopasowanie
- pionowe sznurowanie satynową tasiemką – dodatkowa regulacja i optyczne wyszczuplenie
- pikantny, otwarty krok – zachęca do zabawy!
- z tyłu regulowane zapięcie na haftki
- miękkie i elastyczne tkaniny
Skład: 94% poliamid, 6% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: Sexy
Przewodnik ilustrowany. Brazylia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Marka odzieży: Obsessive
Model odzieży: Frillita panties
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: poliamid 90%, elastan 10%,
OpisProducenta:
Kuszący wygląd i nieodparty urok. To właśnie takie są te seksowne majteczki! Jeszcze zanim zdążysz policzyć wszystkie falbanki pokochasz je bezgranicznie! Chcesz się przekonać? Załóż figi koronkowe Frillita i poczuj je na swojej skórze. Z falbankami świat jest piękniejszy!
Pełne uroku szczegóły fig Frillita:
- fikuśne figi ozdobione rzędami falbanek
- koronkowy przód i pięknie wykończona górna krawędź majteczek – perfekcja ponad wszystko
- na pupie 4 rzędy falbanek z marszczonej koronki – podkreślają pośladki!
- satynowa kokardka nad pośladkami dodaje uroku
- przyjemny w dotyku, elastyczny materiał
Skład: 90% poliamid, 10% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: Figi
Marka odzieży: Ava
Model odzieży: 1360
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Jak prać: Pranie ręczne
Składnik surowcowy: poliamid 88%, bawełna 8%, elastan 4%,
Druty: TAK
Fiszbiny pionowe: NIE
Kieszonki na wkładki: NIE
Liczba haftek poziomych: 3
Liczba haftek pionowych: 2
Miejsce zapięcia: tył
Odpinane ramiączka: NIE
Ramiączka Regulowane: TAK
OpisProducenta:
Kobiecy miękki biustonosz w beżowym kolorze.
- miseczki pokryte subtelną, ażurową koronką w kolorze ecru
- miseczki podszyte są delikatną siateczką
- mostek wykonany jest z gładkiej dzianiny
- między miseczkami satynowa kokardka oraz elegancka przywieszka
- boczki wykonane są ze sprężystej dzianiny
- ozdobne, regulowane, nieodpinane ramiączka
- do kompletu polecamy figi lub stringi 1360
Skład: 88% poliamid, 8% bawełna, 4% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: miękki
Opowieści o przyjaźni. Kubuś i przyjaciele. Niespodzianka dla Sowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Catherine Hapka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Catherine Hapka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brigitte Yerna |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brigitte Yerna |
Bermudy Surfo 1 beżowo-szare paski
| Rozmiar | Obwód poniżej pasa |
| S | 72-80 cm |
| M | 82-88 cm |
| L | 90-96 cm |
| XL | 98-104 cm |
Maluchy. Kształty z naklejkami. Akademia malucha 2-3 lata.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |

