| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Porusz umysł. Ćwiczenia językowe plus. PC CD-ROM.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Waniek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Waniek |
Język polski Matura na 100% Testy na czytanie ze zrozumieniem
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jolanta Pol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jolanta Pol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henning Mankell |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henning Mankell |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Javier Moro |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Javier Moro |
Księga dżungli. Wydanie dla najmłodszych
oprawa twarda
format 17 x 24 cm
stron 72
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kipling Rudyard |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kipling Rudyard |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Renata Opala |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Renata Opala |
Marka odzieży: VOVA
Model odzieży: V94341 Deniza
RodzajOferty: Wyprzedaż
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Jak prać: Pranie ręczne
Składnik surowcowy: poliamid 70%, elastan 20%, bawełna 10%,
OpisProducenta:
Eleganckie, kobiece figi damskie.
- wykonane z wzorzystej mikrofibry
- wzór a'la panterka
- klasyczny krój
- do kompletu polecamy biustonosze Deniza
Skład: 70% poliamid, 20% elastan, 10% bawełna.
Płeć: Kobieta Typ: Figi
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
| S/M | 84-91 cm |
| L/XL | 92-101 cm |
Zapytaj misia o... domy. Biblioteczka misia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Wielki ilustrowany atlas Polski.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Czy Twój przedszkolak dojrzał do nauki?
format 14,5x20,5 cm
opraw miękka
stron 204
Zanim zabrzmi pierwszy dzwonek, wielu rodziców zastanawia się, czy ich dziecko dojrzało do rozpoczęcia nauki w szkole. Czy będzie umiało sprostać nowym wymaganiom? Jak mu pomóc w tym przełomowym momencie? A może należałoby przedłużyć mu dzieciństwo? Decyzję o odroczeniu obowiązku szkolnego można podjąć tylko wspólnie z psychologiem i pedagogiem. Zależy ona w dużym stopniu od rozwoju dziecka i jego przygotowania przedszkolnego do nauki. W naszym poradniku rodzice znajdą odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, m.in.:
Co to jest dojrzałość (gotowość) szkolna dziecka?
Jak wcześnie rozpoznać ryzyko dysleksji?
Jakie są objawy nadpobudliwości ruchowej, a jakie silnego zahamowania?
Praktyczne rady dla rodziców pięcio- i sześciolatków oraz wychowawców, jak wspomagać rozwój dziecka.
Autor opisuje kryteria gotowości szkolnej oraz podstawowe trudności związane z uczeniem się, które napotyka dziecko. Ważną część poradnika stanowią szczegółowe studia przypadków, które pokazują, jak określić dojrzałość szkolną, oraz kwestionariusze i testy umożliwiające samodzielne przeprowadzenie oceny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wojciech Brejnak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wojciech Brejnak |
Technik architektury krajobrazu. Zbiór zadań przygotowujących do egzaminu zawodowego. Część 3
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Patrycja Jankowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Patrycja Jankowska |
T-shirt Damski Model L-37-025 NAVY
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Funk and soul |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Funk and soul |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kartes Moda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kartes Moda |
Bazy danych i systemy baz danych Podręcznik do nauki zawodu Technik informatyk
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Przemysław Domka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Przemysław Domka |
| Tabela rozmiarów | Obwód bioder |
| XS (34) | do 82 cm |
| S (36) | 82-92 cm |
| M (38) | 92-104 cm |
| L (40) | 104-114 cm |
| XL (42) | 114-126 cm |
| XXL (44) | 126-136 cm |
Kąpielówki Stylo Niebieskie w białe kwiaty
| Rozmiar | Obwód poniżej pasa |
| S | 72-80 cm |
| M | 82-88 cm |
| L | 90-96 cm |
| XL | 98-104 cm |

