| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Model Pola 214 Black - IVON
~Viscosa 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 124 cm | 86 cm | 118 cm |
| 38 | 91 cm | 128 cm | 90 cm | 122 cm |
| 40 | 92 cm | 132 cm | 94 cm | 126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
Petmex Ucho wieprzowe środkowe 200g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194090 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194090 |
Sukienka Plażow Spódniczka Model Meg Regatta-Fata M-266 Szafir/Sky Blue - Marko
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra |
|---|---|---|
| L | 28 cm | 94-98 cm |
| M | 28 cm | 90-94 cm |
| S | 26 cm | 86-90 cm |
| XL | 30 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Sukienka Model Maja Black - Jersa
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 91.5 cm | 116 cm | 104 cm | 96 cm |
| M | 87.5 cm | 110 cm | 98 cm | 90 cm |
| S | 87 cm | 104 cm | 92 cm | 84 cm |
| XL | 94 cm | 122.5 cm | 110.5 cm | 102.5 cm |
| XS | 86 cm | 98 cm | 86 cm | 78 cm |
| XXL | 97.5 cm | 130 cm | 118.5 cm | 110.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Damskie Model MOE363 Black - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 101.5 cm | 33 cm | 101 cm | 81 cm |
| M | 101.5 cm | 32.5 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 101.5 cm | 32 cm | 91 cm | 71 cm |
| XL | 102 cm | 33.5 cm | 106 cm | 86 cm |
| XXL | 102 cm | 36 cm | 111 cm | 91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Bluza Damska Model L022 Graphite - Lou-Lou
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36/38 | 82 cm | 130 cm |
| 40/42 | 84 cm | 136 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
Zastosowane do produkcji materiały to: mikrofibra - bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna. Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek: kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Czyszczenie legowiska jest niezwykle proste. Wystarczy mokrą gąbką lub ścierką nasączoną środkiem czyszczącym przetrzeć zabrudzone miejsce. Całość bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Wymiary przybliżone: średnica poduszki ok 60 cm, grubość ok 10cm Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | LA-mf-nieb |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | LA-mf-nieb |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
Cazo Legowisko Outdoor Maxy 75 x 60 cm Brąz
Wymiary: 75 cm x 60 cm
Pokrowiec zdejmowany. Można prać ręcznie w temp. 30 st. C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1702/A |
| EAN | 5907996038275 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1702/A |
| EAN | 5907996038275 |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Exotic Mocca - Demi Saison
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 70B S | 86-90 cm | 65-70 cm | 36 | B |
| 75C S | 86-90 cm | 70-75 cm | 36 | C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Demi Saison |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Demi Saison |
| Kolor | Wielokolorowy |
TETRA Wafer Mix - pokarm dla ryb dennych 1 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T204256 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T204256 |
Sukienka Model S073 Black - Style
Polyester 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 90 cm | 84 cm | 78 cm |
| M | 100 cm | 85 cm | 79 cm | 73 cm |
| S | 99 cm | 80 cm | 74 cm | 68 cm |
| XL | 102 cm | 95 cm | 89 cm | 83 cm |
| XXL | 103 cm | 98 cm | 94 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
Uchwyt/Podstawka na Tablet + Głośniki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752365902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752365902 |
Koszulka nocna Koszula nocna Model SAL-ND-2025 Grey - Rossli
Komfortowa letnia koszula.
- dekolt okrągły
- krótki rękaw
- wydłużony tył
- model z nadrukiem
- koszula wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej, melanżowej dzianiny.
Polyester 20 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm | 70-74 cm |
| XL | 102-106 cm | 96-100 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
KOZAKI BOHO NA SZPILCE 4077-5G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Koszula Damska Model M582 Ecru - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 93-100 cm |
| S/M | 85-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Koszula Damska Model A174 Light Flowers - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
Stringi Model Florence Black/Beige - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 106-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Zębatka Dolna MJX T655-021 T55-021 T623
Numer katalogowy: T655-021
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-021 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-021 |
Spodnie Damskie Model M105 Black - Infinite You
Skład surowcowy: 92% wiskoza, 8% elastan
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |


_306119.jpg)