| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Edward G. Griffin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Edward G. Griffin |
Spódniczka Meg Cliff-Bianco M-266 Popielato-biały (221)
| Obwód bioder w cm |
Długość spódniczki w cm | |
| S |
86-90 | 26 |
| M | 90-94 | 28 |
| L | 94-98 | 28 |
| XL | 98-104 | 30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Top Secret |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Top Secret |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Getto Warszawskie przewodnik po nieistniejącym mieście
1) granice getta przed wielką akcją likwidacyjną;
2) urzędy i produkcja;
3) handel, usługi, miejsca szmuglu;
4) służba zdrowia, opieka społeczna, oświata;
5) życie społeczne;
6) miejsca zamieszkania wybranych postaci getta;
7) getto szczątkowe po wielkiej akcji likwidacyjnej;
8 a) powstanie, b) część północna byłego getta i KL Warschau;
9) współczesny układ ulic i ostańce zabudowy na tle dawnego planu miasta;
10a) getto warszawskie na tle planu całego miasta z 1939 roku,
10b) wysypiska gruzu,
10c) komunikacja tramwajowa i autobusowa na obszarze przyszłego getta w 1939 roku,
10d) komunikacja w getcie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PAWEŁ E. WESZPIŃSKI, Jacek Leociak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PAWEŁ E. WESZPIŃSKI, Jacek Leociak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
101 skarbów historii w Polsce. Przewodnik turystyczny z atlasem samochodowym
PRZEWODNIK TURYSTYCZNY PO POLSKICH SKARBACH HISTORII Z ATLASEM SAMOCHODOWYM w skali 1:750 000!
NAJWAŻNIEJSZE OBIEKTY HISTORYCZNE:
POLA BITEW, ZAMKI I FORTYFIKACJE, KATEDRY, ZABYTKOWE PODZIEMIA, MUZEA I SKANSENY
Aktualna sieć dróg i autostrad!
Opis i informacje praktyczne!
260 kolorowych zdjęć!
Wygodna, elastyczna oprawa!
- Miejsca historyczne oznaczono na mapach i dokładnie omówiono w przewodniku
- W bocznych kolumnach zamieszczono opisy miejsc historycznych innych niż tytułowe
- Dołączono informacje praktyczne (festyny, inscenizacje, dane adresowe, telefony, adresy stron internetowych, godziny i okresy otwarcia)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Chodź, pójdziemy do zoo. Dzieci uczą się rysować i kolorować krok po kroku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Corina Beurenmeister |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Corina Beurenmeister |
| Rozmiar | Wzrost | Obwód pasa |
| S | 168-174 cm | 74-80 cm |
| M | 174-180 cm | 82-88 cm |
| L | 180-186 cm | 90-96 cm |
| XL | 186-192 cm | 98-104 cm |
| XXL | 192-198 cm | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dorota Gellner |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dorota Gellner |
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii | Obwód w biodrach |
| S/L | 84 - 96 cm | 54 - 84 cm | 82 - 114 cm |
| XL/XXL | 96 - 108 cm | 84 -114 cm | 114 - 146 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Pijana wojna. Alkohol podczas II wojny światowej
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamil Janicki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamil Janicki |
Ekonomika przedsiębiorstw.
Podręcznik. Część 2.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Rozmiar producenta | Obwód w biodrach |
| XS | 82 - 86 cm |
| S | 84 - 88 cm |
| M | 88 - 92 cm |
| L | 92 - 96 cm |
| XL | 96 - 100 cm |
| XXL | 100 - 104 cm |
| XXXL | 104 - 108 cm |
Jake i piraci z Nibylandii. Hałas Hula. Audiobook
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |

