BMW K1200
Najwyższej jakości filtr powietrza renomowanego producenta firmy Mann+ Hummel.
Jakość produktów Mann jest taka sama jak filtrów oryginalnych.
zastosowanie:
BMW
K1200 LT GT RS - wszystkie roczniki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mann+Hummel |
| Kod producenta | C2243/1 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mann Hummel |
| Kod producenta | C2243/1 |
Poliester 38%
Elastan 2%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093986273 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093986273 |
Eleganckie spodnie z podwyższonym stanem
Bawełna 55%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5901843730589 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5901843730589 |
Tarcze sprężyny uszczelka sprzęgła Suzuki SV 650
SUZUKI SV 650
uszczelka - S410510008123 / 24
SV650 03-10 r. CD1219 133-6 8124
Zdjęcie poglądowe !!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | NHC + EBC |
| Kod producenta | CD3377 / 1219 CSK 069 / 133-6 8123 / 8124 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | NHC EBC |
| Kod producenta | CD3377 / 1219 CSK 069 / 133-6 8123 / 8124 |
Monochromatyczne spodnie biznesowe
Elastan 5%
Poliester 75%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093353785 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093353785 |
B Swish bCute Pearl - Wibrator klasyczny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | B Swish |
| Kod producenta | BS003C |
| EAN | 8555888500064 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | B Swish |
| Kod producenta | BS003C |
| EAN | 8555888500064 |
Wizytowa sukienka z kołnierzykiem
Poliester 95%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902839491873 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902839491873 |
Plug analny Mystim - John Butt Plug L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mystim |
| Kod producenta | MY009A |
| EAN | 4260152462101 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mystim |
| Kod producenta | MY009A |
| EAN | 4260152462101 |
Uszczelniacze pyłowe lag YAMAHA XV1600 XV1700 WILD STAR ROAD STAR
YAMAHA
XV1600 Wild Star
XV1700 Road Star
wszystkie roczniki
Kliknij na model poniżej i sprawdź jakie produkty posiadamy do Twojego motocykla
> XV1600 < > XV1700 <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | All Balls |
| Kod producenta | 57-108 x |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | All Balls |
| Kod producenta | 57-108 x |
Sukienka z wyszywaną koronkową górą z dość szeroko wykrojonym dekoltem i falbaniastym dołem
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356382673 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356382673 |
153-4 Sukienka z szerokim kołnierzem - CZARNA
| Wymiary: | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| Od paszki do paszki | 42 | 44 | 46 | 48 |
| Pas | 32 | 34 | 36 | 38 |
| Biodra | 47 | 49 | 51 | 53 |
| Dł. od pachy | 65 | 67 | 68 | 69 |
| Dł. od ramienia | 83 | 85 | 87 | 89 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 938 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 938 |
Elastan 5%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902665787973 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902665787973 |
Elastan 2%
Bawełna 92%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093345360 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093345360 |
Świąteczna koszulka nocna dla Mikołajki
Poliamid 90%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356226069 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356226069 |
WIERTARKA SŁUPOWA WIERTARKO FREZARKA DO METALU MAKTEK ZX7045 45mm EWIMAX
WIERTARKO FREZARKA DO METALU MAKTEK ZX 7045
Maszyna ta może być wykorzystywana do wiercenia, rozwiercania i rozszerzania otworów do 45/40 mm w żeliwie oraz gwintowania śrub do M12 mm, frezowania do szerokości 80 mm, oraz wrębu do 22 mm. Nadaje się ona także do cięcia i frezowania czołowego. Można montować do niej różne akcesoria.
OPIS MASZYNY- CIĘŻKI STABILNY ODLEW ŻELIWNY
- WYSOKOŚĆ FREZARKI REGULOWANY JEST NA SUPORCIE A NIE NA KOLUMNA
- MASYWNY STÓŁ KRZYŻOWY Z PRECYZYJNIE SZLIFOWANĄ POWIERZCHNIĄ
- PROWADNICE W KSZTAŁCIE JASKÓŁCZEGO OGONA,
- CICHA PRACA DZIĘKI SZLIFOWANYM KOŁOM ZĘBATYM
- LEWE I PRAWE OBROTY
- GŁOWICA OBROTOWA +/- 90 stopni
- REGULOWANA WYSOKOŚĆ GŁOWICY
- FREZOWANIE: DOSTAWIANIE KŁA ZA POMOCĄ RĘCZNEGO UCHWYTU
- WIERCENIE: DOSTAWIANIE KŁA ZA POMOCĄ RĘCZNEGO UCHWYTU
|
Parametry techniczne |
|
|---|---|
|
MAKSYMALNA WIELKOŚĆ WIERCENIA |
45 mm |
|
MAKSYMALNE WIERCENIE CZOŁOWE |
80 mm |
|
MAKSYMALNE FREZOWANIE WALCOWO-CZOŁOWE |
28 mm |
|
MAKSYMALNE GWINTOWANIE |
12 mm |
|
PRZEJŚCIE WRZECIONA |
120 mm |
|
STOŻEK WRZECIONA |
MT4 |
|
PRĘDKOŚĆ WRZECIONA (6 PRĘDKOŚCI SILNIKA
1400r/min ) |
95,170,280,540,960,1600min-1 |
|
MAX. ODLEGŁOŚĆ KOŃCÓWKI WRZECIONA OD STOŁU |
475 mm |
|
ODLEGŁOŚĆ WRZECIONA OD POWIERZCHNI KOLUMNY |
260 mm |
|
WYMIARY STOŁU ROBOCZEGO |
820 x 240 mm |
|
PRZESUW STOŁU |
550 x 200 mm |
|
SILNIK |
1100W, 1400 min-1 |
|
WYMIARY OPAKOWANIA |
1140 x 800 x 1040 mm |
|
WAGA NETTO |
270 kg |
- zacisk Φ16mm
- frez Φ80mm
- trzpień MT3/MT2
- trzpień MT4/MT3
- klin
- klucz imbusowy 4,5,6
- klucz dwustronny 24 mm
- śruba
- rączka
- trzpień MT4/B18
- DTR w języku polskim
- Deklaracja CE
- Maszyna bez podstawy (opcja)
Dlaczego właśnie MAKTEK?
• JAKOŚĆ - nasze maszyny są zawsze najwyższej jakości. Maktek to polska marka i sprawdzone rozwiązania polecane przez naszych klientów od wielu lat. Zawsze dązymy do podnoszenia standardów sprzedawanych maszyn.
• SERWIS - Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny kupowanych u nas maszyn. Nasi inżynierowie posiadają odpowiednią wiedzę i przeszkolenie w zakresie obsługi i konserwacji maszyn do obróbki drewna i metalu
• BEZPIECZEŃSTWO - Wybierając Maktek, masz pewność że kupujesz w polskiej firmie bezpośrednio od producenta. Wszystkie urządzenia posiadają odpowiednie europejskie atesty bezpieczeństwa pracy.
• KOMPETENTNA OBSŁUGA - Nasi specjaliści doradzą w wyborze optymalnych rozwiązań dla Twojej firmy. Tylko u nas możesz liczyć na fachową obsługę.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAKTEK |
| Kod_producenta | 725-uniw |
| EAN | WIERTARKO FREZARKA MAKTEK ZX7045 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAKTEK |
| Kod_producenta | 725-uniw |
| EAN | WIERTARKO FREZARKA MAKTEK ZX7045 |
Spandex 3%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356092732 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356092732 |
Pudełko na akcesoria - Joyboxx Hygienic Storage System Purple
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joyboxx |
| Kod producenta | JY001A |
| EAN | 865567000029 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joyboxx |
| Kod producenta | JY001A |
| EAN | 865567000029 |
Sukienka w a\'la łańcuszkowe pasy z połyskującą nitką - rękaw 3/4 wykończony czarnym mankietem
Elastan 5%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356323935 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356323935 |
Minimalistyczna bluzka na szerokich ramiączkach
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093493399 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093493399 |
Poliester 30%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356431685 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356431685 |
Lubrykant wodny - Swiss Navy Water Based Lubricant 120 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Swiss Navy |
| Kod producenta | SV005A |
| EAN | 699439009113 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Swiss Navy |
| Kod producenta | SV005A |
| EAN | 699439009113 |


_c2243-1.jpg)