| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MANN |
| Kod producenta | 84278636, WK9042X |
| EAN | 84278636, WK9042X |
| Zastosowanie | Filtr+paliwa |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu | 14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MANN |
| Kod producenta | 84278636, WK9042X |
| EAN | 84278636, WK9042X |
| Zastosowanie | Filtr paliwa |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu | 14 |
Figi VENA VF-232 burgund - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101-106 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Wygodna sukienka o nietypowym fasonie MM1092 Bakłażan - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Fioletowy |
Koszulka Model Venus Ecru - Donna
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Beżowy |
Kurtka zimowa Cabba 02 DŁ Brown - Cabba
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 38 | 86 cm | 66 cm | 94 cm |
| 40 | 88 cm | 66 cm | 98 cm |
| 42 | 88 cm | 67 cm | 104 cm |
| 44 | 90 cm | 67 cm | 108 cm |
| 46 | 90 cm | 67 cm | 112 cm |
| 48 | 90 cm | 67 cm | 116 cm |
| 50 | 90 cm | 68 cm | 120 cm |
| 52 | 90 cm | 68 cm | 124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Brązowy |
Rajstopy Klasyczne Model Dita Matt 15 Den Code 713 Nero - Gabriella
Cienkie, matowe rajstopy o grubości 15 DEN wykonane z włókna Lycra. Bez wydzielonej części majteczkowej i zaznaczonej części palcowej. Bawełniany klin, płaski szew.
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2-S | 88-96 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| 5-XL | 104-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Sandał SANDAŁKI NA SZPILCE TRANSPARENTNY PASEK 5075 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,6 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Suknia z funkcjonalnymi kieszeniami GR924 Blue - GrandUA
Polyester 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
MILITARNE BOTKI Z ORYGINALNĄ CHOLEWKĄ SZARE F1610 LT. GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
BOTKI SZNUROWANE Z KOKARDKAMI C-7101 DENIM - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Flexi NEW Classic M linka 8m - czerwona
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Szpieg do Monitorowania Wszelkich Komputerów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544153 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544153 |
Komplet Model Merossa garter belt Black - Obsessive
Dowiedz się nieco więcej:
- kokieteryjny pas do pończoch dla seksownej kusicielki
- koronka z kwiatowym wzorem zdobi przód
- finezyjne wycięcie i błyszczący dodatek pod brzuszkiem (NickelFree ? bez dodatku niklu)
- prześwitująca tkanina subtelnie osłania pośladki
- satynowa kokardka z tyłu dodaje figlarności
- regulowane paski umożliwiają idealne połączenie z wybranymi pończochami
- w komplecie pasujące do całości stringi
- delikatny, elastyczny materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Ilość elementów: 1
Rozmiar całkowity: 50x60cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | rumiane.sloneczniki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | rumiane.sloneczniki |
Orion Pharma Szampon Oribac 250ml.- szampon przeciwbakteryjny dla psów i kotów
Zawarte w szamponie substancje wpływają na ograniczenie ilości bakterii bytujących na skórze.
Skład:
? chlorheksydyna i olejki o właściwościach antybakteryjnych
? gliceryna o właściwościach nawilżających
? naturalny składnik bariery lipidowej, który zapobiega podrażnieniom i ułatwia rozczesywanie sierści
? niedrażniące środki powierzchniowo czynne
? nieuczulająca substancja zapachowa
Sposób stosowania:
Zewnętrznie w przebiegu chorób bakteryjnych skóry (piodermy) u psów i kotów. Wspomagając leczenie, zwierzę należy myć 2-3x w tygodniu. Następnie kontynuować kąpiele raz w tygodniu, przez kolejne 4 tygodnie po ustąpieniu objawów.
Jak prawidłowo umyć zwierzę?
Przed nałożeniem szamponu należy zwilżyć sierść zwierzęcia wodą (prysznic). Nanieść odpowiednią ilość szamponu na sierść i delikatnie masować skórę przez 10 minut. Po 10 min dokładnie usunąć resztę szamponu za pomocą wody. Płukanie powinno trwać przez co najmniej 5 minut. Następnie osuszyć sierść ręcznikiem.
Stosowanie: Dawka zależy od wielkości zwierzęcia i rodzaju jego sierści. Należy użyć takiej ilości szamponu, aby podczas mycia wytworzyła się piana.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Orion Pharma |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Orion Pharma |
V912-04 Set Of Connectors - Kompet Łączników
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V912-04 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V912-04 |
~Polamid 20 %
wełna 4 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 63 cm | 110 cm |
| M | 61 cm | 104 cm |
| S | 60 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
Noktowizor 1-okularowy Yukon MT2 SPARTAN (3x42), Zasięg Obserwacji do 300m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105203781 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105203781 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 2XL |
KOMPLET PANEWEK GŁÓWNYCH NOMINALNYCH URSUS 4512 , 4514 , 3134024K
Numer do celów porównawczych :
3134024K
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6563134024K |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6563134024K |


_1385755949_Filtr_paliwa_84278636.jpg)