| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84818744 |
| EAN | 84818744 |
| Zastosowanie | Filtr+paliwa |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84818744 |
| EAN | 84818744 |
| Zastosowanie | Filtr paliwa |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Figi Model 633P Paulette Kuszący Rubin - Gaia
Eleganckie figi powstały z połączenia melanżowej czerwonej dzianiny i delikatnego czerwonego haftu. Tył w całości stanowi miękka mikrofibra w kolorze czerwonym. Zastosowane niezwykle delikatne materiały powodują, że majteczki pięknie układają się na sylwetce, powodując, że nosząca je kobieta czuje się wygodnie i ponętnie. Przód majteczek ozdobiony jest małą, czerwoną kokardką.
Elastan 18 %
~Polamid 57 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model MOE365 Black - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 96.5 cm | 108 cm | 97 cm | 98 cm |
| M | 96 cm | 102 cm | 92 cm | 93 cm |
| S | 95.5 cm | 98 cm | 87 cm | 88 cm |
| XL | 97 cm | 113 cm | 102 cm | 103 cm |
| XXL | 97.5 cm | 118 cm | 107 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Retiz 10009 Red - Click Fashion
Polyester 23 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Chmurka Pink - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 90-98 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model Eva S84 Grey - Nife
Polyester 38 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 45 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 102 cm | 96 cm | 91 cm | 82 cm |
| 38 | 103 cm | 100 cm | 95 cm | 86 cm |
| 40 | 104.5 cm | 104 cm | 99 cm | 90 cm |
| 42 | 106 cm | 108 cm | 103 cm | 94 cm |
| 44 | 107.5 cm | 112 cm | 107 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
Vidaron lakierobejca mahon kh 0.2l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
Stringi Model 1518/S Ecru - Ava
Kobiece stringi damskie.
- przód wykonany z gładkiej mikrofibry
- po bokach wstawki z haftem na siateczce
- tył koronkowy
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Beżowy |
Modna kurtka z kontrastowymi długimi rękawami MM3024 Black - Mira Mod
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
TETRA SafeStart - Pomaga stworzyć korzystne warunki przed umieszczeniem ryb w akwarium 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T178694 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T178694 |
Bluzka z golfem Model B50 Mocca - Nife
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 58 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 58,5 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 59 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 60,5 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 62 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Brązowy |
Spódnica Prosta spódnica GR1102 Blue - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Biustonosz push up Bonnie B4 biustonosz usztywniany złoto-czarny - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 65 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 100D | 98-102 cm | 118-120 cm |
| 100E | 98-102 cm | 120-122 cm |
| 100F | 98-102 cm | 122-124 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-92 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Exotic Mocca - Demi Saison
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 70B S | 86-90 cm | 65-70 cm | 36 | B |
| 75C S | 86-90 cm | 70-75 cm | 36 | C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Demi Saison |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Demi Saison |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Szary |
| rozmiar | L,XL,M,S,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Szary |
| rozmiar | L,XL,M,S,2XL |
Zasilacz Ładowarka NQD 757-4wd01 4wd01-01 9,6V 250mA Charger
| Oryginalna ładowarka do NQD 757-4wd01. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd01-01 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd01-01 |
Bokserki Model 2-pack Enter 35724-59X Blue/Navy - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
Brit Premium Junior S (Small) 3 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |


_1385748483_Filtr_paliwa_84818744.jpg)