John Deere:
2064, 2066, 2256, 2258, 2264, 2266, 4050, 4055,
4240, 4250, 4255, 4350, 4440, 4450, 4455, 4555,
4640, 4650, 4755, 4840, 4850, 4955, 5460, 5720,
5730, 5820, 5830, 6610, 6650, 6710, 6810, 6850,
6910, 6910SE, 6950, 8100, 8100T, 8110, 8110T, 8200,
8200T, 8210, 8210T, 8300, 8300T, 8310, 8310T, 8400,
8400T, 8410, 8410T, 8570, 8820, 9100, 9500, 9510,
9600, 9780 CTS Combine, 985, 985HY-4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RE57394, P558329 |
| EAN | RE57394 |
| Zastosowanie | Filtr+powietrza+silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RE57394, P558329 |
| EAN | RE57394 |
| Zastosowanie | Filtr powietrza silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
DAKO-ART Makki - Pełnowartościowy pokarm dla papużek falistych 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Tropical Goldfish Color 100ml.- Podstawowy pokarm wybarwiający z zarodkami pszennymi dla złotych ryb
Obecne w pokarmie zarodki pszenne są źródłem cennych, nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz skoncentrowanej dawki witamin i mikroelementów. Regularnie stosowany pokarm GOLDFISH COLOR intensyfikuje barwy ryb za sprawą wysokiego poziomu łatwo przyswajalnej astaksantyny i beta-karotenu. Zalecamy łączenie GOLDFISH COLOR z pokarmami: GOLDFISH COLOUR PELLET, SPIRULINA FLAKES itp
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Piżama Damska Model Be My Star 627/125 Pink/Grey - Cornette
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Różowy |
BUTY SPORTOWE DAMSKIE CZARNE DSC33 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sweter Ciążowy Model 40002C Cappuccino - PeeKaBoo
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 65 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
AmiPlay halter NX2 Foxterrier mordka na czerwonym tle
Haltery są regulowane w zależności od rozmiaru o szerokości taśmy 2 cm zapinane na zatrzask plastikowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Biustonosz - 85% Poliamid,15% Elastan
Figi - 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1554 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1554 |
Sukienka Model K368 Oliwka - Lenitif
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Zielony |
Bluzka Model T149 Dark Grey - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 96 cm |
| M | 90 cm |
| S | 84 cm |
| XL | 102 cm |
| XXL | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Aparat Fotograficzny z „Rentgenem”.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620040 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620040 |
Bluzka Model M561 Beige - Figl
Polyester 45 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Versele Laga Crispy Pellets - Guinea Pigs - granulat dla świnek morskich 2kg
- Formuła bez ziaren oraz wysoki poziom włókna jak w naturalnej diecie zapewniają doskonałe trawienie i pobieranie karmy.
- Bogata w wit. C zapewniającą zdrowie i witalność.
- Dodatek jukki poprzez pochłanianie amoniaku redukuje znacząco brzydkie zapachy odchodów.
- Dodatek prebiotyków wspiera właściwą florę jelitową i zapobiega problemom trawiennym.
Skład: produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, zboża, minerały, FOS, jukka.
Analiza chemiczna: białko surowe 15,5%, tłuszcz surowy 3,5%, włókno surowe 19,5%, popiół surowy 8,5%, wapń 1%, fosfor 0,5%.
Dawkowanie: codziennie należy podawać ok. 50 g karmy, w zależności od wielkości i rasy świnki. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461162 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461162 |
Figi Model Aruba 084 White - Ewana
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 107-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
ProNature Original Adult Lamb & Rice 10 dag Duży krokiet
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ProNature |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ProNature |
Lauren Design Zabawka Fun rozmiar 17 cm x 5 cm Czerwony + szary
O produkcie zabawka z klasą dla naszych milusińskich kolorystyka pasująca do legowisk bezpieczna, nie zawiera elementów plastikowych lub gumowych
Wykorzystane materiały trwałe kolorowe tkaniny o ciekawych strukturach wysoka odporność na ścieranie i gryzienie
100% poliester
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 04170901 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 04170901 |
Polyester 88 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | C/D |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | B/C |
| XXL | 112-120 cm | 107-115 cm | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Koszulka Model Karmen 2 Ecru - DKaren
Elegancka koszulka damska Karmen.
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- trójkątne miseczki pokryte koronką
- dół wykończony zmysłową koronką
- ozdobne kokardki
- koszulka wykonana jest satynowego materiału
- świetnie prezentuje się na sylwetce
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 105-110 cm | 95-100 cm |
| M | 100-105 cm | 85-90 cm |
| S | 90-95 cm | 80-85 cm |
| XL | 110-115 cm | 105-110 cm |
| XXL | 115-120 cm | 110-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model SUK102 Beige - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach |
|---|---|---|
| 36/38 | 94 cm | 102 cm |
| 40/42 | 95 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
W naszej kolekcji znajdziecie nowy produkt o intrygującej nazwie 5-in-1. Wyglądem przypomina on mini spódniczkę i tak też może być noszony, ale to jest tylko jedna z jego funkcji.
Ważniejszą rolę, szczególnie w coraz chłodniejsze jesienne dni, 5-in-1 pełni noszony na biodrach chroniąc wrażliwe okolice nerek i kręgosłupa przed zimnem i wiatrem. Taka alternatywna forma pasa na nerki, jest odpowiednia dla kobiet w każdym wieku. Żadna z nas się go nie powstydzi, bo 5-in-1 świetnie dopasowuje się do sylwetki i występuje w modnej kolorystyce (aż 14 różnych kolorów!).
Warto wspomnieć, że do produkcji 5-in-1 używane są najwyższej jakości włoskie dzianiny micro poliamidowe, które charakteryzują się świetną elastycznością, a ich wewnętrzne wykończenie typu skórka brzoskwini powoduje, że są niezwykle miękkie i miłe w dotyku. Dzięki temu 5-in-1 leży na ciele tak dobrze jak druga skóra.
Poza wspomnianymi wcześniej funkcjami, produkt 5-in-1 doskonale nadaje się do ‘przedłużenia’ ulubionej bluzki. Założony pod bluzkę skutecznie zakrywa brzuch i jest idealnym uzupełnieniem spodni z niskim stanem, legginsów lub zbyt krótkich topów.
Jeśli potrzebujemy bluzki lub stanika bez ramiączek, 5-in-1 sprawdzi się również w tej roli. Dzięki elastyczności zastosowanych dzianin, będzie zarówno dobrze się trzymał na biuście, jak i podkreśli nasze kobiece kształty. Na wieczorne wyjście polecamy założyć taki top jako dolną warstwę i na górę coś prześwitującego lub koronkowego. Taka kreacja z pewnością przyciągnie uwagę i przysporzy nam wiele komplementów.
Jeżeli zakochacie się w tym nowym produkcie i będziecie chciały użyć własnej fantazji, możecie założyć na siebie trzy lub więcej sztuk 5-in-1 w ulubionych kolorach. Założone warstwowo jedna na drugą ułożą się w obcisłą sexowną sukienkę, którą nie pogardzi żadna trendsetterka.
Produkt 5-in-1 może być noszony zarówno na codzień, jak i w podróży. Świetne uzupełni garderobę aktywnej kobiety i nie zajmie zbyt wiele miejsca spakowany do walizki. Dzięki jego różnym zastosowaniom jednego dnia mamy mini spódniczkę na wieczorne wyjście, drugiego dnia pas na nerki na czas podróży pociągiem, a trzeciego dnia bluzkę bez ramiączek idealną na spotkanie w kawiarni. Czy można chcieć więcej od tego sprytnego produktu?
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | versilia |
| rozmiar | 36,38,40,42,44 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | versilia |
| rozmiar | 36,38,40,42,44 |


_1387738342_filtr_oleju_silnika_RE57394,_P558329.jpg)