| Gwint | 1 3/4" - 12 UN |
| Ø zewnętrzna (mm) | 121 |
| Wysokość (mm) | 295,4 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RE210857, P165659 |
| Zastosowanie | Filtr+hydrauliki |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RE210857, P165659 |
| Zastosowanie | Filtr hydrauliki |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Trovet VPD Venison Potato Diet karma dla psa 400g puszka
Stosowana przez dłuższy czas pozwala wykluczyć alergeny, na które mogła wystąpić reakcja uczulewniowa i przez eliminującą dietę odnaleźć przyczynę nietolerancji pokarmowej.
Charakterystyka karmy Trovet VPD Venison Potato Diet:
źródło białek zwierzęcych: 100% dziczyzny,
źródło węglowodanów: 100% ziemniaki,
Trovet VPD Venison Potato Diet nie zawiera:
laktozy,
białka sojowego,
mąki glutenowej,
Jest:
lekko strawna,
o bardzo lubianym przez psy smaku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
Lekka elegancka bluzka GR1048 Black - GrandUA
Skład: 70% poliester, 25% bawełna 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Sworzeń zwrotnicy, czop APL325, APL330 - L40036 81428C1 83946561
Wymiary :
28 mm / 40 mm
Odległość między środkiem otworów mocujących - 55 mm
pasuje do następujących modeli ciągników :
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | APL325, 81428C1, 83946561 |
| EAN | 81428C1, 83946561 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | APL325, 81428C1, 83946561 |
| EAN | 81428C1, 83946561 |
Bluzka Model B59 1129 Navy - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 56 cm | 82 cm |
| 36 | 58 cm | 86 cm |
| 38 | 59 cm | 90 cm |
| 40 | 60 cm | 94 cm |
| 42 | 61 cm | 98 cm |
| 44 | 62 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model K360 Sara Ecru - Gorsenia Lingerie
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Flexi Vario taśma 5 metrów rozmiar L - Antracyt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Piżama Damska Model SAL-PY 1053 Grey Melange - Rossli
Stylowa piżama w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- dekolt okrągły
- model bez rękawka
- przód zdobi napis oraz kokardka
- krótkie, wzorzyste spodenki
- w pasie wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
~Modal 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 94-98 cm |
| M | 94-98 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 102-106 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
MikroKamera Bezprzew.+ 4-kanał. Odbiornik LCD do 250m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308619998 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308619998 |
Kąpielówki Model Andy2 M-106 Black/Sky Blue - Marko
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 85-88 cm |
| M | 80-84 cm |
| XL | 89-92 cm |
| XXL | 93-96 cm |
| XXXL | 97-100 cm |
| XXXXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Virbac Effipro- preparat przciwko pchłom i kleszczom dla kotów 4 x 0,5ml
Produkt zapewnia skuteczną ochronę przed pajęczakami przez okres do 2 tygodni - w przypadku
kleszczy (Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus, Dermacentor reticulatus).
W przypadku obecności kleszczy pewnych gatunków (Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus) podczas
stosowania produktu, nie wszystkie kleszcze mogą być zabite w ciągu pierwszych 48 godz. ale mogą być zabite w ciągu tygodnia. Przeciwwskazania
Nie stosować u kociąt w wieku poniżej 2 miesięcy i/lub ważących mniej niż 1 kg.
Nie stosować u zwierząt chorych (np. choroby układowe, gorączka) lub ozdrowieńców.
Nie stosować u królików, ponieważ mogą pojawić się działania niepożądane, nawet śmierć.
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na substancję czynną lub na inne składniki produktu. Sposób podania:
Tylko do użytku zewnętrznego.
Podawać punktowo na skórę 1 pipetkę (0,5 ml) na zwierzę.
Trzymać pipetkę czubkiem do góry.
Uderzyć w wąską część pipetki tak, by mieć pewność, że cała zawartość znajduje się w jej głównej części.
Ułamać czubek pipetki wzdłuż wyznaczonej linii.
Odgarnąć sierść tak, by była widoczna skóra.
Umieścić końcówkę pipetki na odkrytej skórze idelikatnie nacisnąć ją kilka razy do czasu całkowitego opróżnienia.
Powtórzyć tę czynność w 1 lub 2 różnych miejscach wzdłuż grzbietu kota, preferując nasadę głowy i okolicę miedzy łopatkami.
Ważnym jest by mieć pewność, że zwierzę nie będzie mogło polizać miejsca, gdzie zastosowano
preparat oraz by mieć pewność, że zwierzęta nie będą mogły lizać się między sobą po jego
zastosowaniu.
Należy unikać nadmiernego zmoczenia preparatem sierści, ponieważ może to powodować sklejanie
się sierści w miejscu podania preparatu.
Jakkolwiek, jeśli tak się stanie, po 24 godzinach od zastosowania powinno to zniknąć.
Białe osady mogą być widoczne w miejscu podania preparatu do 48 godzin po jego zastosowaniu
Zalecenia do prawidłowego podania
Dla skutecznego zwalczania pcheł i/lub kleszczy powinno się uwzględniać miejscową sytuację epidemiologiczną.
W powodu braku odpowiednich badań bezpieczeństwa, minimalny okres między kolejnym
zastosowaniem preparatu powinien wynosić 4 tygodnie.
Skład 1 pipetka (0,5 ml) preparatu zawiera: substancja czynna:Fipronil 50 mg
Substancje pomocnicze:
Butyhydroksyanizol E 320 0,1 mg, Butyhydroksytoluen E 321 0,05 mg
Produkt ten został objęty zakazem sprzedaży wysyłkowej. Jedyna dopuszczalna przez prawo forma sprzedaży to odbiór osobisty.
Oferujemu odbiór osobisty tego produktu w naszym sklepie w Krakowie.
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Virbac |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Virbac |
Koszula Damska Model L001 Gray - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 71/96 cm | 100 cm |
| 38 | 71.5/96.5 cm | 104 cm |
| 40 | 72/97 cm | 108 cm |
| 42 | 72.5/97.5 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model K107 Grey - Lanti
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 34 | 62 cm | 62 cm | 82 cm |
| 36 | 62 cm | 62 cm | 86 cm |
| 38 | 62 cm | 62 cm | 90 cm |
| 40 | 64 cm | 64 cm | 94 cm |
| 42 | 64 cm | 64 cm | 98 cm |
| 44 | 64 cm | 64 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Cazo Legowisko gąbkowe z kolekcji Country Style 75 x 60 cm
Wymiar: 75 cm x 60 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | CS02/C |
| EAN | 5907996032358 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | CS02/C |
| EAN | 5907996032358 |
Piżama Komplet Model Love Pink - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 90-98 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
ANIMONDA Vom Feinsten Select Filet Cat smak: kurczak i morlesz 85g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
ABAKUS SUSZONA WĄTROBA 100 G WOREK
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
HerbalPets Zioła podstawowe dla myszoskoczka 100 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
MOKASYNY DAMSKIE CZARNE 7210 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,7 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz AVA, kolekcja wiosna-lato 2014 typu semi soft w kolorze białym. Miski ozdabia piękna koronka. Boki wzmocnione pionową fiszbiną, dobrze zbierają biust. Tył wykonany ze ścisłej dzianiny. Biustonosz idealnie modeluje i podnosi duży biust.
Do kompletu polecamy majtki z tej serii
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Ecru |
| rozmiar | 100B,100C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Ecru |
| rozmiar | 100B,100C |


_1386432427_filtr_oleju_hydrauliki_RE210857.jpg)