| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 47131184 |
| Zastosowanie | Filtr+hydrauliki |
| Długość | |
| Szerokość | 94 |
| Wysokość | 260 |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 47131184 |
| Zastosowanie | Filtr hydrauliki |
| Długość | |
| Szerokość | 94 |
| Wysokość | 260 |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Klasyczna koszula 26 czarna - Figl
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Sandał SANDAŁKI NA KOTURNIE GM-5032 BLACK - Inello
Wysokość platformy 3,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,4 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
BOTKI NA OBCASIE OZDOBNE SZNUROWANIE 66-201 CZARNY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Piżama Damska Model Felicita kr.r. sp.3/4 Yellow - Italian Fashion
- Piżama Felicita została wykonana z myślą o kobietach karmiących, jak również o kobietach w ciąży.
- góra w kropeczki
- dekolt okrągły
- łatwy dostęp do piersi
- rękaw krótki
- jednolite spodnie o długości 3/4
- w pasie komfortowa gumka
- nogawki proste
- model wykonany z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| XXL | 120-124 cm | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Żółty |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Fabia 2123 AW/17 K1 Fuksja - Taro
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model Kaja 1 Coral/Light Grey - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 97 cm | 98 cm | 84 cm | 80 cm |
| S | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 97 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XXL | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Biustonosz do Karmienia Model 1747 Beige - Lupo Line
Elastan 20 %
~Polamid 70 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Spodnie Damskie Model M032 Blue - Mosali
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 107 cm | 100 cm | 78 cm |
| M | 107 cm | 96 cm | 74 cm |
| S | 107 cm | 92 cm | 70 cm |
| XL | 107 cm | 104 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Niebieski |
Brit Care Cat Missy for sterilised 7 kg
SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 36%, tłuszcz surowy 12%, włókno surowe 5.0% , popiół surowy 6.6 %, wilgotność 10%, wapń 0.7 %, fosfor 0,6%, sód 0,8%, magnez 0,04%
DODATKI ODŻYWCZE W 1KG: witamina A (E672) 22 500 j.m., witamina D3 (E671) 900 j.m., witamina E (3a700) 650 mg, witamina C (E300) 300mg, tauryna 2 300 mg, chlorek choliny 2 100 mg, L-karnityna 65 mg, niacyna 40 mg, biotyna 1.8 mg, cynk (E6) 150 mg, mangan (E5) 56 mg, żelazo (E1) 47 mg, miedź (E4) 11 mg, jod (E2) 3.7 mg, selen (E8) 0.23 mg, DL-metionina (3.1.1.) 13 mg, arginina (3c3.6.1) 11 mg, L-lizyna (3.2.3) 9 mg, Heksametafosforan sodu (E452i) 710 mg, kwas tłuszczowy omega 3: 0,28%, kwas tłuszczowy omega 6: 1.57%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Koszulka Męski Model Bosco 18731-99x Black - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
Trixie Porcelanowa miska dla kota z nadrukiem 0,3 ml
Średnica miski 11 cm, pojemność 0,3 l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4010 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Dwuczęściowy Model Ibiza Green/Pink - Ewlon
świetny dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- usztywniane, wzorzyste miseczki
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- ramiączka regulowane, odpinane
- dodatkowo komplet zawiera ramiączko do zapięcia na szyję
- pionowe fiszbiny boczne
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- figi klasyczne, jednolite
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | 36 | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | 38 | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | 40 | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | 42 | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Zielony |
TRIXIE Drapak dla kota Espejo wys. 69 cm kolor: beżowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43341 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43341 |
Sukienka Model Lina 10556 Coral - Click Fashion
~Lycra 7 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 84 cm | 66 cm |
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
ZOLUX Piasek do kąpieli RODY SAND zielona herbata/2l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 212037 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 212037 |
Spódnica Model B031 Black - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Plażow Spódnica Model Kayla Cosmo-Bianco M-363 Navy/White - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 91-95 cm |
| S | 86-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model 230185 Navy/Turkus - Enny
Klasyczna wiskozowa bluzka.
- luźny, swobodny fason typu oversize
- dekolt typu woda
- krótki rękaw typu kimono
- przód wykonany jest z wzorzystej dzianiny
- tył wykonany jest z gładkiej dzianiny
- bluzka wykonana jest z wysokiej jakości, rozciągliwej dzianiny
- produkt polski
Skład: 95% wiskoza, 5% elastan + 95% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36/38 | 61 cm | 120 cm |
| 40/42 | 63.5 cm | 128 cm |
| 44/46 | 66 cm | 138 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
Piżama Model 259 Różowy - Lupo Line
~Polamid 10 %
~Viscosa 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Różowy |
Oryginalna kurtka z krótkimi rękawami MM3007 Navy - Mira Mod
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |


_1385747048_Filtr_oleju_hydraulicznego_47131184.jpg)