| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
9053-18 Chopper Tail Unit - Ogon
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-18 |
Komplet Model 810-CHE-2 White - Obsessive
Coś niezwykle zmysłowego, bardzo kobiecego i rozkosznie białego. Trafiłaś idealnie! Już tylko kilka kroków dzieli Cię od przyjemnych chwil w towarzystwie tej pięknej koszulki. Zabierz ją do siebie i poczuj się w niej cudownie! A on? Oniemieje z zachwytu!
Zobacz w pełnej okazałości:
- seksowna, biała koszulka
- przylegający do ciała krój, kusząco podkreślone kształty sylwetki
- piękna, koronkowa góra koszulki
- regulowane ramiączka, możliwość łatwego dopasowania
- lekko usztywniane miseczki, wyeksponowany biust
- w komplecie idealnie pasujące do koszulki, gładkie stringi
- delikatny w dotyku, elastyczny materiał
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model MOE362 Beige - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 93.5 cm | 114 cm | 100 cm | 98 cm |
| M | 93 cm | 109 cm | 95 cm | 93 cm |
| S | 92.5 cm | 104 cm | 90 cm | 88 cm |
| XL | 94 cm | 119 cm | 105 cm | 103 cm |
| XXL | 94.5 cm | 124 cm | 110 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
Zaprojektowany dla kotów małych i średnich.
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
40 x 35 cm.
Waga ok 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-szar |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-szar |
Sandał SANDAŁKI NA KOTURNIE CZARNE AF-74 BLACK - Inello
Wysokość platformy 2 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 23,7 cm |
| 38 | 24,3 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,4 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Herbal Pets Zioła uzupełniające dla koszatniczki 100 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
DOLFOS Biotyna - preparat mineralno - witaminowy dla psów 90 tab.
Karma uzupełniająca mineralna dla psów. Właściwości: Preparat zawiera biotynę, aminokwasy, cynk w formie organicznej (chelatowej) i nieorganicznej oraz witaminy z grupy B - składniki niezbędne dla prawidłowego rozwoju i formowania okrywy włosowej.
Preparat zalecany jest dla wszystkich ras psów, w tym zwłaszcza suk po zakończonym okresie karmienia i odchowie szczeniąt. Ponadto wskazaniem do używania preparatu są: przesuszona skóra, nadmierne złuszczanie naskórka, matowość, wzmożona łamliwość włosa, nasilone wypadanie sierści oraz przeciągające się okresy linienia. Skład: Dodatki w 1 tabletce
Witaminy, prowitaminy i chemicznie dobrze zdefiniowane substancje o podobnym działaniu:
Witamina H (Biotyna) 640 µg
Witamina B1 10 µg
Witamina B2 10 µg
Witamina B6 20 µg
Witamina B12 0,03 µg
Niacyna 500 µg
Kwas pantotenowy 26,7 µg
Kwas foliowy 13,3 µg
Chlorek choliny 2,2 mg
Mieszanki pierwiastków śladowych:: Żelazo (siarczan żelaza (II) * H2O; E1) 240µg, Cynk (siarczan cynku * H2O; E6) 3 500µg, Cynk (chelat cynkowy wodzianu glicyny; E6) 1 500µg; Aminokwasy, ich sole i podobne produkty: 3c301 DL-Metionina technicznie czysta 0,8mg; Przeciwutleniacze Składniki analityczne w 1 tabletce Wapń 1,4mg, Fosfor 9,4mg, Sód 14mg Informacje dodatkowe
Lizyna 26,8mg/tab., DL- Metionina+Cystyna 8,5mg/tab., Treonina 17,8mg/tab., Tyrozyna 3,2mg/tab.
Skład: suszone drożdże piwne, maltodekstryna, stearynian magnezu Instrukcja stosowania: Tabletki:
1 tabletka na 10 kg ciężaru ciała dziennie
W przypadku bardzo nasilonego wypadania włosa oraz trwałej matowej sierści, zalecane jest podwojenie ilości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolfos |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolfos |
Fartuszek Ochronny PVC - Pan Gąbka
Z boku fartuszka znajduje się tasiemka utrzymująca fartuszek przy ciele zapinana na napy.Fartuszek jest wygodny, nie krępuje ruchów dziecka.Materiał jest gruby i trwały oraz łatwy w czyszczeniu.
Fartuszek przeznaczony jest dla dzieci w wieku około 3 do 6 lat.Wymiary: szerokość 33,5 cm, długość 51 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 7661 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 7661 |
ŚNIEGOWCE Z USZKAMI SZARE DD38 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Figi Model 669P Annie White - Gaia
Eleganckie, wygodne figi o klasycznym kroju. Wykonane są z gładkiej dzianiny połączonej z subtelną koronką. Przód majtek zdobi mała kokardka umieszczona na środku.
Elastan 16 %
~Polamid 71 %
Polyester 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
TRIXIE Pidełko plastikowe dla szynszyli i królika 500ml
- ze śrubą mocującą
- do zawieszania na prętach klatki bądz ścianie
- z zaworem kulkowym
- różne kolory
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 60573 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 60573 |
Multitool Stainless + Akcesoria i Pokrowiec.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414940 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414940 |
DAKO-ART Maciuś Lux - Pełnowartościowy pokarm z tranem dla kanarków 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Vidaron lakierobejca mahon kh 0.2l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
Saszetki segregacyjne \"L\" - 4 sztuki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TRM-23-L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TRM-23-L |
ANIMONDA Integra Protect Struvit dla kota smak: kurczak 100g
Analiza w 100g substancji organicznej: Białko 9,5g, Tłuszcz 6,5g, Włókno 0,6g, Popiół 1,4g, NFE 2,0g, Wilgotność 80g, Energia metaboliczna 0,37MJ, Wapń 0,2g, Fosfor 0,17g, Magnez 11mg, Sód 0,18g, Potas 0,17g, Chlorek 0,3g, Wit. A 2500j. m./kg, Wit. D3 20j.m./kg, E 3mg/kg, Tauryna 54mg, Ca : P 1,18 : 1 Wartość pH moczu ca. 6,5.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Sukienka Model Bony Powder Pink - Dursi
Elastan 6 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415101 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415101 |
AQUA EL Zaczep kompletny do filtrów UNIMAX
1sztuka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100776 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100776 |

