| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,4 cm |
| 41 | 25,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Bokserki Model 33764-59X Black - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-96 cm |
| M | 82-88 cm |
| XL | 98-104 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
Purina Veterinary OM Obesity Management 3kg - dla psa
Wysoki stosunek białka do kalorii pomaga utrzymać beztłuszczową masę ciała oraz zwiększyć utratę masy tłuszczowej. Zwiększona zawartość włókna zapewnia uczucie sytości, zmniejszając ilość spożywanej karmy oraz pomaga w opanowaniu zapalenia okrężnicy reagującej na podawanie włókna. Zmniejszona ilość tłuszczu umożliwia efektywną utraty masy ciała .
Wskazania:
-Otyłość
-Cukrzyca u otyłych psów
-Hyperlipidemia u otyłych psów
-Włóknozależne zapalenie okrężnicy
-Zaparcia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Kombinezon Damski Model 95-5 Blue - Numoco
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 108 cm | 100 cm | 80 cm |
| M | 104 cm | 96 cm | 72 cm |
| S | 100 cm | 92 cm | 72 cm |
| XL | 112 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model K411 Wzór 38 Blue - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
Czujniki Parkowania z 4-Sensorami - Srebrne.
rami + Wskaźnik/Sygnalizator Odległości Optyczno-Dźwiękowy....
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341511320 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341511320 |
Sweter Damski Model 40006 Pink - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 65 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model 13-14 Grafit/Napis - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-114 cm | 114 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Flora Baia M-265 Sky Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-94 cm | 70-76 cm | 97-90 cm | |
| M | 86-90 cm | 65-72 cm | 83-86 cm | |
| S | 84-87 cm | 60-68 cm | 80-83 cm | |
| XL | 94-97 cm | 73-78 cm | 90-94 cm | |
| XL/M | 86-90 cm | 73-78 cm | 90-94 cm | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4534 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4534 |
T625-004 T25-004 Blades grips Set
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T625-004 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T625-004 |
Pro Nature Holistic Dog Adult All Breeds Skin & Coat (Łosoś Atlantycki & Brązowy Ryż) 340 g
ŚWIEŻY ŁOSOŚ:
Świeży łosoś jest pierwszym składnikiem tej własciwie zbilansowanej diety. Białko w karmie pochodzi z wysokiej jakości mięsa oraz całych suszonych jaj. ZDROWA SKÓRA I LŚNIĄCE FUTERKO:
Optymalny poziom pochodzących z ryb kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6 gwarantuje zdrową skórę i błyszczącą sierść. PRZYSWAJALNOŚĆ:
Naturalne źródła włókien takie jak suszone pomidory wspomagają transport jelitowy i trawienie.
Naturalne prebiotyki takie jak suszony korzeń cykorii i drożdże wspierają system odpornościowy. Organiczny szarańczyn wspiera przyswajanie i reguluje konsystencję stolca. Awokado: Pomaga zapobiegać chorobom krążenia oraz innym związanym z wiekiem chorobom, wspomaga kontrole wagi, funkcje wątroby i wzrok. Redukuje zaparcia i ma właściwości przeciwstarzeniowe Brązowy Ryż: Pełne ziarna zawierające witaminę B kompleks, doskonałe źródło błonnika, który usprawnia perystaltykę jelit. Kozieradka: Redukuje poziom cukru we krwi ( pomocne dla cukrzyków), cholesterol i trójglicerydy. Podczas laktacji zwiększa wydzielanie mleka jak również ma przeciw pasożytnicze i przeciwgrzybiczne działanie. ŚWIEŻY ODDECH & ZDROWE ZĘBY:
Najlepsza mieszanka ekstraktów zielonej herbaty, Witamina C i mięta gwarantuje świeży oddech i higienę jamy ustnej.
Skład:
Analiza:
| Białko | 22 % | minimum | |
| Tłuszcz | 12 % | minimum | |
| Wilgotność | 10 % | maximum | |
| Włókno | 4 % | maximum | |
| Popiół | 8.0 % | maximum | |
| Wapń | 10,2 % | minimum | |
| Fosfor | 0.7 % | minimum | |
| Tauryna | 0.1 % | minimum | |
| Vitamin A | 25 000IU/kg | minimum | |
| Vitamin D | 2 000IU/kg | minimum | |
| Vitamin E | 150IU/kg | minimum |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ProNature |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ProNature |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Tina Mini 34 x 20 x 38 cm
Wyposażenie: drążek x2, karmidło/poidło x2, wysuwana podstawa Wymiary: 34x20x38 cm Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P022 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P022 |
Dolina Noteci Premium dla raz małych z bażantem, dynią i makaronem puszka 185 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
Kostium dwuczęściowy Model Valentina I Black - GWINNER
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017523323 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017523323 |
Bluza Damska Model M014 Beige - Infinite You
Polyester 80 %
~Viscosa 15 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Beżowy |
STURDI KLATKA WYSTAWOWA - HABITAT PET SHELTER - BLACK
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Sukienka Model L122 Red - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 85 cm | 108 cm | 106 cm | 102 cm |
| M | 84 cm | 104 cm | 102 cm | 98 cm |
| S | 83 cm | 100 cm | 98 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
Nestor Kolba dla koszatniczek 2 szt.
Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: susz buraków, gryka, susz marchewki, mąka, owies, owies bezłuskowy, płatki kukurydzy, płatki owsiane, proso, pszenica, rzepak, sorgo, nasiona traw, żyto, topinambur, płatki grochu
Analiza: białko 12%, tłuszcze 6%, wilgotność 9%, błonnik pokarmowy 8%, popiół 4%, wapń 0,23g/kg, fosfor 3,56g/kg, miedź 4,10 mg/kg, witamina B1 0,8 mg/kg, witamina B2 3 mg/kg, witamina B6 1,5 mg/kg, witamina K3 1,5 mg/kg, witamina C 20 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Szpiegowska Ramka na zdjęcia, Nagrywająca Obraz/Dźwięk HD + Detekcja Ruchu...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073524765 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073524765 |


_321116.jpg)