| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Brittany Wonder M-393 Mint - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL
Świetne kolory idealne na plażę
Broszka na środku biustonosza
Regulowane, odpinane ramiączka
Obwód zapinany na klamerkę
Figi na podszewce, optycznie wydłużają nogi.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-93 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
DOLFOS DG Lęgi - odżywka mineralno-aminokwasowo -witaminowa dla gołębi 1kg
Witaminy:
| Witamina A (E672) | 200 000 j.m. | Biotyna | 800 µg |
| Witamina D3 (E671) |
20 000 j.m. | Kwas nikotynowy | 660 mg |
| Witamina E | 660 mg | Kwas pantotenowy | 240 mg |
| Witamina K | 66 mg | Kwas foliowy | 13,3 mg |
| Witamina B1 | 130 mg | Witamina C | 800 mg |
| Witamina B2 | 170 mg | Cholina | 8 250 mg |
| Witamina B6 | 100 mg | Betaina | 9 750 mg |
| Witamina B12 | 330 µg |
| Żelazo (siarczan żelaza (II)*H2O; E1) | 30 mg | Cynk (siarczan cynku*H2O; E6) | 54 mg |
| Mangan (tlenek manganu (II); E5) | 80 mg | Jod (jodek potasu; E2) | 1,9 mg |
| Miedź (siarczan miedzi*5H2O; E4) | 3,3 mg | Selen (selenian (IV) sodu; E8) | 11,3 mg |
| 3.1.1 DL-Metionina technicznie czysta | 40 g | 3.2.5 siarczan lizyny | 70 g |
| 3.2.3 monochlorowodorek L-Lizyny | 70 g |
Konserwanty
Składniki analityczne w 1 kg:
| Lizyna | 120 g | Fosfor | 44 g |
| Metionina | 54 g | Magnez | 17 g |
| Wapń | 200 g | Sód | 15 g |
| w tym z muszli ostryg | 70 g |
| Treonina | 4 g/kg | Walina | 5,1 g/kg |
| Tryptofan | 3,8 g/kg |
węglan wapnia (w tym z muszli ostryg), fosforan dwuwapniowy, węglan wapniowo-magnezowy, suszone drożdże piwne, chlorek sodu
Instrukcja stosowania: 1,5 g mieszanki na gołębia dziennie, tj. 1 miarka na 3 gołębie dziennie.
Najczęściej podaje się w osobnym karmniku na mineralia, a gołębie przyjmują ją według własnego zapotrzebowania. Można także odmierzoną ilość podać po zmieszaniu z mieszanką ziaren.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolfos |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolfos |
Sukienka Model SUK133 Navy - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 84 cm | 72 cm |
| 38 | 95 cm | 92 cm | 88 cm | 76 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 92 cm | 80 cm |
| 42 | 97 cm | 100 cm | 96 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
Figi Model Bermudy Rona Black - Wolbar
Skład: 95% mikromodal, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| XXXL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE335 Black - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 98 cm | 82 cm |
| M | 104.5 cm | 93 cm | 77 cm |
| S | 104 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 105.5 cm | 103 cm | 87 cm |
| XXL | 106 cm | 108 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Zolux Muscat Szelki regulowane Mac Leathar 25mm czerwone
Wymiar: szerokość 25mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522065RO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522065RO |
Komplet Model Shirley chemise White - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
Figi Model Ingrid Black - Unikat
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 99-106 cm | 76-80 cm |
| M | 93-98 cm | 70-74 cm |
| S | 88-92 cm | 64-68 cm |
| XL | 108-114 cm | 82-86 cm |
| XXL | 115-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model M458 Beige - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model SUK 118 Ecru - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 28 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 84 cm | 92 cm | 86 cm | 88 cm |
| 38 | 85 cm | 96 cm | 90 cm | 92 cm |
| 40 | 86 cm | 100 cm | 94 cm | 96 cm |
| 42 | 87 cm | 104 cm | 98 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka o klasycznym fasonie GR1166 White - GrandUA
Elastan 10 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
CHABA Obroża skórzana 30mm / 70cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Kurtka zimowa Cabba 02 DŁ Brown - Cabba
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 38 | 86 cm | 66 cm | 94 cm |
| 40 | 88 cm | 66 cm | 98 cm |
| 42 | 88 cm | 67 cm | 104 cm |
| 44 | 90 cm | 67 cm | 108 cm |
| 46 | 90 cm | 67 cm | 112 cm |
| 48 | 90 cm | 67 cm | 116 cm |
| 50 | 90 cm | 68 cm | 120 cm |
| 52 | 90 cm | 68 cm | 124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Brązowy |
Bokserki Model Classic 001/47 Yellow/Sky Blue - Cornette
Bokserki męskie Classic wykonane z wysokogatunkowej miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny. Luźne i wygodne, przeznaczone są dla osób ceniących komfort i wygodę użytkowania.
Cechy produktu:
- delikatna, lekko ściągająca guma
- rozporek na guziczek
- luźne nogawki
- ciekawy i oryginalny wzór
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Żółty |
TRIXIE Tran z wątroby dorsza dla psów i kotów 500 ml
Pojemność: 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2998 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2998 |
Chaba Legowisko Owalne 5D 61x53x17 cm.
Zalety:
- legowisko dla wymagających
- wykonana z najwyższej jakości materiału
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras Rozmiary: 61x53x17 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1760 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1760 |
BOTKI AŻUROWE OPEN TOE BEŻOWE M286 BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Stefanplast Transporter Gulliver 1 z metalowymi drzwiami błękitno-szary
- Specjalne uchwyty na pas samochodowy
- Możliwość zamontowania paska do noszenia transportera na ramieniu.
- Lekki i poręczny
- Wysokiej jakości plastik Wymiary:
długość: 48 cm
szerokość: 32 cm
wysokość: 31 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97171 |
| EAN | 8003507971714 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97171 |
| EAN | 8003507971714 |
TRIXIE Grzebień / filcak dla psa boczny 18 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2403 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2403 |
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-104 cm | 93-96 cm |
| XL | 105-109 cm | 97-100 cm |
| M | 94-98 cm | 89-92 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm |
| XS | 83-87 cm | 79-83 cm |
| XXL | 110-117 cm | 101-104 cm |
| XXXL | 118-123 cm | 105-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |


_316852.jpg)