| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Bluza Damska Model MOE267 Geometria Multicolor - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 55 cm | 96 cm |
| M | 54 cm | 94 cm |
| S | 53 cm | 90 cm |
| XL | 56 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Wielokolorowy |
Telewizyjna Konsola do Gier – Milion w 1!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415514 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415514 |
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Bokserki Model Tattoo Crazy cock Jeans - Cornette
Cechy produktu:
- delikatna płasko łączona guma w tunelu
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- designerski wzór
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model 240033 Grey - Enny
Stylowa bluzka w modną kratę.
- dekolt wykończony luźną stójką
- rękaw długi
- luźny, swobodny fason
- za pomocą troczków można ściągnąć dół bluzki według uznania
- bluzka wykonana jest z wysokiej jakości, delikatnie rozciągliwej dzianiny
- wzór w kontrastową kratę
- produkt polski
Polyester 15 %
~Viscosa 80 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 62.5 cm | 96 cm |
| 36 | 63 cm | 100 cm |
| 38 | 64 cm | 104 cm |
| 40 | 64.5 cm | 108 cm |
| 42 | 65.5 cm | 112 cm |
| 44 | 66 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Szary |
Sweter Damski Model MOE102 Grey - Moe
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita |
|---|---|
| L/XL | 90/74 cm |
| S/M | 90/74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
Tropical Gammarus 250ml.- Suszony kiełż zdrojowy dla żółwi wodnych i lądowych oraz dużych ryb
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
9053-19 Balance Stabilizer - Stabilizator ogonowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-19 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-19 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model TCB.4044 Light Grey - Dn-nightwear
Koszulka ciążowa idealnie nadaje się dla kobiet w ciąży, a w późniejszym okresie do karmienia.
Modne zestawienie kolorystyczne, model wykonany z rozciągliwej, wzorzystej dzianiny.
Koszulka rozchylana do karmienia, z regulacją pod biustem. Rękaw krótki. Dekolt okrągły. Miękka i przyjemna koszulka, sprawdzi się w ciąży oraz przy karmieniu maleństwa.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
Polyester 8 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model L003 Blue - Lou-Lou
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 100 cm | 88 cm | 72 cm |
| 38 | 101 cm | 92 cm | 76 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 80 cm |
| 42 | 103 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model 17283 Navy - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 92 cm | 90 cm | 72 cm |
| M | 87 cm | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| S | 86 cm | 84 cm | 78 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Granatowy |
Profesjonalna Wiatrówka PCA Zoraki HP01 - 4,5mm.
z Gwintowaną
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620188 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620188 |
Trampki Slip-on Model FE454 Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
GF Kurtka granatowa z stójką U17/5
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bluzka Model BLU 013 Beige - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 71 cm | 98 cm | 88 cm |
| 38 | 72 cm | 102 cm | 92 cm |
| 40 | 73 cm | 106 cm | 96 cm |
| 42 | 74 cm | 110 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Herbal Pets Chipsy naturalne - pomidor 40 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Elegancka bluzka z krepy szyfonowej GR1421 White - GrandUA
Skład: 70% poliester 25% wiskoza 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
S/36 - obwód w biuście 90cm, obwód w talii 86cm, długość 58cm, długość rękawa 28cm
M/38 - obwód w biuście 94cm, obwód w talii 90cm, długość 58cm, długość rękawa 28,5cm
L/40 - obwód w biuście 98cm, obwód w talii 94cm, długość 59cm, długość rękawa 29cm
XL/42 - obwód w biuście 102cm, obwód w talii 98cm, długość 59cm, długość rękawa 29,5cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model L023 Blue - Lou-Lou
Elastan 2 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 66 cm | 106 cm |
| 38 | 67 cm | 110 cm |
| 40 | 68 cm | 114 cm |
| 42 | 69 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Niebieski |


_316856.jpg)