| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model K446 Mocca - Katrus
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Brązowy |
Koszula Damska Model 384 Ecru - Figl
-Elegancka koszula damska.
- klasyczny kołnierzyk
- długi rękaw z możliwością podwinięcia na 3/4
- z przodu zapięcie na napy
- z przodu dwie kieszenie
- luźny, prosty krój
- koszula wykonana jest z gładkiej żorżety
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model L178 Black - Lemoniade
Klasyczna, a zarazem bardzo elegancka sukienka.
- dekolt okrągły
- rękaw krótki
- taliowany krój
- oryginalne falbanki w górnej części sukienki
- model rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, bawełnianego materiału
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 95 cm | 96 cm | 90 cm | 80 cm |
| M | 95 cm | 92 cm | 86 cm | 76 cm |
| S | 95 cm | 88 cm | 82 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Vivien Beige - Eldar
~Polamid 15 %
~Viscosa 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 111-115 cm |
| XXXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Beżowy |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
BOTKI Z KOKARDAMI C-7101BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 130-4 Chaber - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 84 cm | 84 cm | 78 cm |
| M | 80 cm | 80 cm | 74 cm |
| S | 76 cm | 76 cm | 70 cm |
| XL | 88 cm | 88 cm | 82 cm |
| XXL | 96 cm | 92 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
GF Kombinezon zimowy czerwony PAW Z20/7
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Funkcja płynnej regulacji prędkości i przyspieszenia sprawia, że w każdych warunkach, podczas wykonywania niesamowitym ewolucji i skoków to Ty w pełni panujesz nad tą niezwyciężoną terenową wyścigówką!2 modele do wyborumodel jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych\"
czerwonejniebieskiej
| W zestawie:Model RTRPilot 2ChAkumulator NIMH Ładowarka sieciowaBateria do pilota |
| Długość zabawki | 35 cm |
| Wymiary opakowania | 33,8 x 19,4 x 9,5 cm |
| Skala | 1:18 |
| Silnik | profesjonalny silnik elektryczny, |
| Kierunki jazdy | 4: przód/ tył, lewo/prawo |
| Sterowanie: | radiowe, dwukanałowe |
| Amortyzatory | 4 |
| Obudowa | elastyczna obudowa, zderzaki |
| Zasięg | ok. 35 m |
| Czas jazdy | ok. 10 - 15 minut |
| Czas ładowania | ok. 2 - 3 h |
| Ładowanie | samochód: ładowarka sieciowa pilot: bateria 1szt. 9V |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 535-10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 535-10 |
GF Kombinezon zimowy czarny PAW Z21/9
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Szorty Model Eco-Ye Black - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| XXL | 126-138 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Tropical Kelp Algae Flake 150ml.- Wieloskładnikowy pokarm wspomagający wzrost dla ryb akwariowych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Magnes Neodymowy Walcowy 70x30mm - Super Mocny!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415210 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415210 |
Bluzka Model 230070 Navy - Enny
Modna bluzka typu oversize.
- luźny, swobodny krój
- dekolt w szpic wykończony szarfą, którą można fantazyjnie związać
- rękaw o długości 3/4
- rękaw wykończony mankietem
- wydłużony tył
- po bokach delikatne rozporki
- oryginalny wzór w kotki
- bluzka wykonana jest z wysokiej jakości, lekko prześwitującego, nierozciągliwego materiału
- produkt polski
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 68/75 cm | 96 cm |
| 38 | 69.5/76.5 cm | 100 cm |
| 40 | 71/78 cm | 104 cm |
| 42 | 72.5/79.5 cm | 108 cm |
| 44 | 74/81 cm | 112 cm |
| 46 | 75.5/82.5 cm | 116 cm |
| 48 | 77/84 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
Obudowa Osłona Modelu Rama Intruder X30-01
Numer katalogowy: X30-1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-01 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-01 |
Figi Model Flirty Kiss Beige - Julimex Lingerie
Seksowne figi damskie o klasycznym kroju, idealnie dopasowane do ciała. Niewidoczne pod ubraniem dzięki bezszwowej, nowoczesnej technologii wykończenia brzegów ? technologia INVISIBLE-LINE.
Wyróżniają się one subtelnym oczkiem z kokardką z tyłu i koronkową wstawką, która przechodzi z przodu na tył, kokieteryjnie podkreślając pośladki.? Figi są niezwykle uwodzicielskie i seksowne.
Pakowane w pudełko z uroczą kokardką, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 10 %
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model T211/1 Flowers/Navy - Tessita
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 88 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 87 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 90 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XS | 86 cm | 86 cm | 78 cm | 64 cm |
| XXL | 91 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| XXXL | 92 cm | 122 cm | 114 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Granatowy |
MOKASYNY DAMSKIE SZNUROWANE FIOLETOWE T297 PURPLE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 23,6 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
CERTECH Żwirek Super Benek Uniwersalny 10l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10197 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10197 |
BALERINKI DAMSKIE JX38 A. GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |


_302020.jpg)