| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 344 Ecru - Figl
- niezwykle kobieca, a zarazem elegancka sukienka.
- dekolt okrągły
- z tyłu dekolt w kształcie litery V
- szerokie ramiączka
- dopasowana góra
- rozkloszowany dół
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- dół wykończony surowo
- sukienka wykonana jest z ala piankowego materiału
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model VHL-152 Violet - Vena
Elastan 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Fioletowy |
ESPADRYLE DAMSKIE SZARE H8-102 SILVER - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,6 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Bezprzewodowa Mikro-Słuchawka (zasięg cały świat!) + Pętla Indukcyjna Pod Tel. GSM (jack 3,5mm).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308686731 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308686731 |
Sukienka Model M293 Red - Makadamia
Stylowa sukienka w świetnych kolorach.
- dekolt okrągły
- rękaw krótki typu kimono
- seksowne asymetryczne rozcięcie z przodu
- wiązana w pasie
- model bez podszewki
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, dresowego materiału
- rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
Elastan 8 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 102 cm | 92 cm | 80 cm | 80 cm |
| 38 | 102 cm | 97 cm | 85 cm | 85 cm |
| 40 | 103 cm | 102 cm | 90 cm | 90 cm |
| 42 | 103 cm | 107 cm | 95 cm | 95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czerwony |
Anais Bodystocking Intenso black - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 104-124 cm | 92-100 cm | 74-94 cm |
| S/M | 82-104 cm | 84-92 cm | 54-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Soft Model K191 Giuliette Red - Gorsenia Lingerie
Biustonosz miękki na drutach w kolorze ognistej czerwieni. Model dostępny w bardzo szerokiej gamie rozmiarowej, w miseczkach od B do M.
Miseczki, mostek i boczki wykonane z haftowanej dzianiny siatkowej, dodatkowo wzmocnionej siateczką w tym samym kolorze. Górna miska wykonana z pięknego haftu. Pomiędzy miseczkami malutka kokardka ozdobiona lśniącą przywieszką. Tył z gładkiej, połyskującej dzianiny. Ramiączka regulowane, nieodpinane, różnej szerokości w zależności od rozmiaru. Model posiada fiszbiny pionowe. Zapięcie: haftka 3-stopniowa, dwu- i trzyrzędowa w zależności od rozmiaru.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 65L | 63-67 cm | 99-101 cm |
| 65M | 63-67 cm | 101-103 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70L | 68-72 cm | 104-106 cm |
| 75B | 73-77 cm | 84-86 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model Kamila mini Black - Italian Fashion
Rewelacyjne figi damskie w modnych kolorach.
- klasyczny krój
- góra oraz nogawki wykończone elastyczną koronką
- figi wykonane z przyjemnej w dotyku bawełnianej dzianiny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Antonia White - BeautyNight
Komplet w eleganckim opakowaniu ze zdjęciem przedstawiającym produkt, oznakowane hologramem z logo Beauty Night Fashion. W komplecie również woreczek-sakiewka do przechowywania lub prania kompletu.
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model S042 Sky Blue - Style
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|---|
| L | 60 cm | 47 cm | 61 cm | 94 cm |
| M | 60 cm | 47 cm | 61 cm | 92 cm |
| S | 60 cm | 47 cm | 60 cm | 90 cm |
| XL | 61 cm | 47 cm | 62 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
Lauren Design Zabawka Fun rozmiar 25 cm x 7 cm Fioletowy pikowany + szary
O produkcie zabawka z klasą dla naszych milusińskich kolorystyka pasująca do legowisk bezpieczna, nie zawiera elementów plastikowych lub gumowych
Wykorzystane materiały trwałe kolorowe tkaniny o ciekawych strukturach wysoka odporność na ścieranie i gryzienie
100% poliester
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 04250401 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 04250401 |
Sukienka Model A180 Pink - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 91-98 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| 40/42 | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Różowy |
Stringi Model V-7148 Beige/Black - Axami
Elastan 19 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Beżowy |
Odstraszacz na Myszy, Szczury, Owady, Insekty, Prusaki...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4016138294873 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4016138294873 |
Sukienka Model MM 014-3 Grey - Morimia
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98 cm | 84 cm |
| M | 94 cm | 80 cm |
| S | 90 cm | 76 cm |
| XL | 102 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Koszulka nocna HALKA GALICIA czarny - Kalimo
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
Halka Model Glossy Dress Black - Mitex
~Polamid 82 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 93-96 cm |
| M | 93-98 cm | 88-92 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm |
| XL | 103-108 cm | 97-100 cm |
| XS | 83-88 cm | 80-84 cm |
| XXL | 108-113 cm | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
Można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce.
Wymiary przybliżone:
50 L po podłodze, 25 H cm.
Waga: około 1kg.
Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory na ekranie mogę wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BSE-811008 |
| EAN | 05901122201915 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BSE-811008 |
| EAN | 05901122201915 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model 124 Ecru - Lupo Line
Skład surowcowy 85% poliamid, 15% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 84-88 cm | 82-84 cm |
| 38 | 90-94 cm | 87-89 cm |
| 40 | 96-100 cm | 92-94 cm |
| 42 | 102-106 cm | 97-99 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |


_289581.jpg)