| Produkt:Warsztat stolarski w walizce –zabawka edukacyjna dla chłopców. |
| Mały majsterkowiczWarsztat stolarski w walizce to idealna zabawka dla małych majsterkowiczów. Zestaw ten rozwija kreatywność, logiczne myślenie i zdolności manualne. W skład zestawu wchodzi mnóstwo części, m.in. wiertarka, klucze, imadło, piła czy młotek. Zabawka ta z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego chłopca i zapewni mu wiele godzin wspaniałej zabawy. |
| Zestaw jest bardzo praktyczny – mini-stolik oraz blat z narzędziami mieszczą się w bardzo praktycznej walizce. Całość można bez problemu spakować i przenieść w dowolne miejsce. |
| Długość: | 40 cm |
| Szerokość: | 38 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 008-21 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 008-21 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,M,S,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,M,S,2XL |
Sandał LAKIEROWANE SANDAŁKI Z KOKARDKAMI 3081-26Y - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Przenośny Odstraszacz na Komary (bateryjny) w Formie Breloczka + Latarka LED.
Formie Breloczka + Latarka LED.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415204 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415204 |
Wojskowy Nóż Taktyczny + Otwieracz + Zbijak + Kompas + Pokrowiec do Pasa...
+ Zbijak do Szyb... +...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773819136 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773819136 |
Sukienka Model Agata 161-9 Bordo - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 96 cm | 92 cm |
| M | 92 cm | 92 cm | 88 cm |
| S | 88 cm | 88 cm | 84 cm |
| XL | 104 cm | 100 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
Płaszcz Damski Model PW240_RD4 Dark Grey - Reve
~Poliakryl 30 %
Polyester 25 %
wełna 40 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 100 cm | 96 cm | 84 cm |
| 38 | 96 cm | 104 cm | 100 cm | 88 cm |
| 40 | 96 cm | 108 cm | 104 cm | 92 cm |
| 42 | 96 cm | 112 cm | 108 cm | 96 cm |
| 44 | 96 cm | 116 cm | 112 cm | 100 cm |
| 46 | 96 cm | 120 cm | 116 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Reve |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Reve |
| Kolor | Szary |
Sandał KARMELOWE SANDAŁY BOHO 628-126C - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Szorty Model Nadia 064 White - Ewana
Polyester 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,M,S |
Mini-Kamera Bezprzewodowa + Odbiornik do 300m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160023 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160023 |
Bluzka z falbankami B82 Pink/Kropki - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 96 cm |
| 38 | 67.5 cm | 100 cm |
| 40 | 69 cm | 104 cm |
| 42 | 71 cm | 108 cm |
| 44 | 72 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |
EMUSY Z PEREŁKAMI SZARE DD60 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sweter Damski Model SWE041 Bordaux - MKM
~Viscosa 55 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 56 cm | 116 cm |
| M | 55 cm | 106 cm |
| S | 54 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czerwony |
Certech Natural- Vit Kule zimowe 4x100g.- Kule zimowe dla dzikich ptaków
Mieszanina nasion oleistych, zbóż oraz tłuszczy uformowana w kulę z wygodną siateczką do zawieszania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
Ami Play smycz NX 150/2 cm płomienie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Sukienka z przedłużoną długością MM1006 Rudy - Mira Mod
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Pomarańczowy |
Nestor Pokarm dla małych gryzoni 33l.
Po każdym użyciu pojemnik może być szczelnie zamknięty, co ułatwia przechowywanie pokarmu.
Skład: pszenica, kukurydza, owies bezłuskowy, płatki kukurydzy, słonecznik czarny, słonecznik pasiak, chleb świętojański, płatki grochu, granulat witwminowy, susz jabłka, kardi, proso, sorgo, siemię lniane, susz marchewki, orzechy, granulat kukurydziany, susz buraków, pestki dyni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
TRAMPKI VANSÓWKI SZNUROWANE K-75 LEOPARD - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24.5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Dresowe Model K348 Black - Katrus
-dresowe spodnie
- model z kieszeniami
- na szerokiej gumie w pasie
- delikatnie zwężane ku dołowi
- bez ściągaczy przy nogawkach
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Dotina corset Black - Obsessive
Detale, w których się zakochasz:
- kuszący gorset z uroczym motywem
- regulowane ramiączka dla perfekcyjnego dopasowania
- usztywniane miseczki z fiszbinami ? uniesiony i pięknie wyeksponowany biust
- dekolt dodatkowo podkreślony wstawką z siateczki i miękkich naszywek
- dół gorsetu uszyty z gładkiego materiału połączonego z pionowym pasem zdobionej siateczki ? subtelnie odsłonięty brzuszek
- odpinane paski do pończoch ? możliwość szybkiego wypięcia
- pasujące do całości stringi z podwójnymi paseczkami i uroczą kokardką
- przyjemny i elastyczny materiał
~Polamid 96 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |


_211_1.jpg)