| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katarzyna Dąbrowska, Małgorzata Ciszewska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katarzyna Dąbrowska, Małgorzata Ciszewska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katarzyna Berenika Miszczuk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katarzyna Berenika Miszczuk |
Pieluchy flanela CH-932 r.70x80 kpl= 5szt
Kąpielówki David2 M-109 czarno-jasno-niebieskie
| Rozmiar | Obwód poniżej pasa (na wysokości górnej części kąpielówek) |
| M | 80 - 84 cm |
| L | 85 - 88 cm |
| XL | 89 - 92 cm |
| XXL | 93 - 96 cm |
| XXXL | 97 - 100 cm |
| XXXXL | 101 - 104 cm |
T-shirt Damski Model H-37-072 SET1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Funk n soul |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Funk n soul |
ARMY BOOTS CB9007B /S3-128P Black
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maria Ulatowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maria Ulatowska |
Witajcie w krainie zabawy. Scenariusze pomysłowych spotkań z dziećmi i rodzicami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mariola Malkiewicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mariola Malkiewicz |
Statystyka w zadaniach. Część 2. Statystyka matematyczna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
format B5
stron 16
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alina Centkiewicz, Czesław Centkiewicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alina Centkiewicz, Czesław Centkiewicz |
Marka odzieży: Axami
Model odzieży: V-6202 Basilic
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Jak prać: Pranie ręczne
Składnik surowcowy: poliamid 63%, poliester 33%, elastan 4%,
Troczki: TAK
Troczki regulowane: TAK
Liczba haftek poziomych: 3
Liczba haftek pionowych: 2
Miejsce zapięcia: tył
OpisProducenta:
Intrygujący, kobiecy pas do pończoch stanowi doskonałe dopełnienie kompletu. Piękny, głęboki kolor morskiej zieleni podkreśli gładkość twojej skóry, a fason – zmysłowe linie sylwetki. Model posiada regulowane, odpinane troczki oraz trzystopniowe zapięcie na haftki z tyłu.
Do kompletu proponujemy stringi oraz biustonosz Basilic.
Skład: 63% poliamid, 33% poliester, 4% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: niski
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
Baśnie, czyli opowieści z dawnych czasów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Charles Perrault |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Charles Perrault |
COLETTE 1 - Rajstopy damskie melanzowe
JULIMEX RAMIĄCZKA RB 331 BEŻ NATURAL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JULIMEX |
| Kod producenta | JULRB331 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JULIMEX |
| Kod producenta | JULRB331 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Madonna |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Madonna |
Informatyka Europejczyka SP kl.4-6 ćwiczenia cz.1 / Windows XP, Linux Ubuntu, MS Office 2003, OpenOf
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katarzyna Kiałka, Danuta Kiałka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katarzyna Kiałka, Danuta Kiałka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Monika Ostrowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Monika Ostrowska |
Mam 2 lata. Czy już to potrafisz?
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |

