Numer katalogowy: T655-036
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-036 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-036 |
Bokserki Model Man 35218-56X Blue - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Brenda Origami M-403 Lekki Róż - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z wypełnieniem push up
Modna stylistyka
Figi z paseczkiem, bardzo ciekawe
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm | |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm | |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm | |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-93 cm | |
| XXL/L | 96 cm | 80-85 cm | 94-95 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model S077 Bordo - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 102 cm | 94 cm | 78 cm |
| M | 104 cm | 97 cm | 89 cm | 73 cm |
| S | 103 cm | 92 cm | 84 cm | 68 cm |
| XL | 106 cm | 107 cm | 99 cm | 83 cm |
| XXL | 106 cm | 112 cm | 104 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
GF Bluza szra CROWN/SKUL B57/6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model MOE312 Powder Pink - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 107 cm | 94 cm | 76 cm |
| M | 107 cm | 90 cm | 72 cm |
| S | 107 cm | 86 cm | 68 cm |
| XL | 107 cm | 98 cm | 80 cm |
| XXL | 107 cm | 102 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
SZPILKI Z KRYSZTAŁKAMI 5047-42W.R - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Sukienka model 30046 Red - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 78 cm | 54 cm | Szer. na plasko:46 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
Herbal Pets Zioła i warzywa dla gryzoni i królików 100 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Spódnica Komplet Model VT031 Oliwka - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Diana Pink/Grey - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
Komplet Model Adonisa Black - Livia Corsetti Fashion
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-109 cm | 93-100 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Kaja White - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Stringi Model Brilliant Thong White - Obsessive
~Nylon 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L/XL | 100-119 cm |
| S/M | 85-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model M341 Ecru/Black - Makadamia
Stylowa, dopasowana sukienka damska.
- modne wstawki z eco-skóry
- okrągły dekolt
- model bez rękawka
- ołówkowy, dopasowany krój
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, wysokiej jakości materiału
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 76 cm | 72 cm |
| 38 | 92 cm | 80 cm | 76 cm |
| 40 | 96 cm | 84 cm | 80 cm |
| 42 | 100 cm | 88 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Beżowy |
Stringi Model VS-273 Seledyn - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Zielony |
Magnes Neodymowy Walcowy 45x15mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415200 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415200 |
Sweter Damski Model SWE147 White - MKM
Bawełna 50 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Biały |
Komplet Model Satinia babydoll Black - Obsessive
Różowa Satinia babydoll oto ona!
- uszyta z satyny w wyjątkowo pięknym odcieniu różu
- regulowane szelki ? 100% wygody!
- wiązana z tyłu satynowym paskiem ? łatwe dopasowanie do sylwetki!
- w komplecie gładkie stringi
- miękka, połyskująca tkanina
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | QS8005-006 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | QS8005-006 |


_4271_t55-036_1_.jpg)