Elektryczny Pociąg: Lokomotywa Parowa + 4 Wagony + Tory +
+...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773419837 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773419837 |
Dolina Noteci Przysmak dla kota Natural Taste suszony łosoś 80 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
Bluzka Model A208 Khaki - awama
Elastan 5 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36/38 | 86-93 cm |
| 40/42 | 94-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Zielony |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model 561 Lana White - Gaia
Ten kobiecy biustonosz został wykonany z użyciem termicznie formowanej kopy, której wewnętrzną część stanowi specjalna pianka. Miseczki oraz tył wykonane są z gładkiej mikrofibry. Miseczki oraz mostek ozdobione są ażurową koronką. Biustonosz pozwala na idealne zebranie piersi oraz ich wyeksponowanie, tworząc okrągły kształt oraz ponętny dekolt. Dzięki temu biustonoszowi możliwe jest optyczne powiększenie biustu. Dodatkowym atutem są fiszbiny boczne we wszystkich rozmiarach. Dla zwiększenia komfortu użytkowania dwurzędowa haftka ma trzystopniową regulację. Ramiączka nieodpinane, ozdobione malutkimi kokardkami.
Do kompletu polecamy szorty Lana.
~Polamid 65 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
PROZOO Jerki patyczki wołowe 12,5cm. 100szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
KORONKOWE TRAMPKI DAMSKIE NB89P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Piżama Damska Model SAL-PY 1083 Beige Melange - Rossli
świąteczna propozycja!
Komfortowa piżama damska.
- dekolt okrągły
- rękaw długi
- przód zdobi nadruk
- wydłużony tył
- wzorzyste długie spodnie
- nogawki zakończone ściągaczami
- w pasie wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
- idealna propozycja na prezent
Skład:
Spodnie: 100% bawełna.
Polyester 20 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 94-98 cm |
| M | 94-98 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 102-106 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Beżowy |
Celownik Laserowy Walther z Latarką LED.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40008444124710 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40008444124710 |
Bluzka Model Sense Ecru - Dursi
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |
Szorty Model Selena panty Ecru - BeautyNight
~Polamid 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 97-112 cm |
| S/M | 86-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model VF-323 Black/Beige - Vena
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
TETRA Pond KOI Wheatgerm Sticks - pokarm dla karpi KOI 1L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T192775 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T192775 |
ZAMSZOWE MOKASYNY Z FRĘDZELKIEM 7122 BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24, cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
1st Choice Dog Puppy Toy & Small Breeds 350g
Nie ma potrzeby stosowania żadnych dodatków, witamin lub innych suplementów.
? Najwyższej jakości składniki ? Mięso od sprawdzonych regionalnych kanadyjskich
dostawców , codziennie dostarczane w stanie świe?ym do fabryki ( nie mrożone ).
? JAKOŚĆ! Nie używamy półproduktów oraz składników niewiadomego pochodzenia
(typu tłuszcz zwierzęcy, produkt zwierzęcy)
? Składniki HUMAN GRADE czyli tej samej jakości jak w produktach spożywczych dla
ludzi
? Bez alergizujących zbóż
? Wyłącznie naturalnie konserwowane - witaminą E i rozmarynem
WSPARCIE UKŁADU TRAWIENNEGO
DENTA + Dental care system
OCHRONA STAWÓW
OMEGA 3-6-9
TAURYNA
MOCNIEJSZY SYSTEM ODPORNOŚCIOWY
Prebiotyki w bezpieczny sposób stymulują rozwój dobrych bakterii i wzmacniają układ odpornościowy, ograniczając dzięki temu ryzyko wystąpienia infekcji oraz zaburzeń przewodu pokarmowego. Odpowiednie składniki oraz ich proporcje wspierają prawidłowe działanie
DODATKOWE WSPARCIE
L?karnityna, Yucca Schidigera i Imbir Skład:
suszone mięso z kurczaka - dehydratyzowane (36%), kasza owsiana, ryż , kasza jęczmienna
perłowa, tłuszcz z kurczaka,suszona pulpa buraczana, suszone pomidory, suszone jaja, całe
nasiona lnu (źródło kwasów tłuszczowych omega-3), hydrolizat wątroby kurczaka, olej śledziowy
(źródło DHA), sól, wyciąg z drożdży (źródło mannanooligosacharydów), węglan wapnia, wyciąg z
cykorii (źródło fruktooligosacharydów, naturalny prebiotyk), skorupka krewetki i kraba (źródło
glukozaminy), nowozelandzkie zielone małże (źródło glikozaminoglikanu GAG), strzykwa (źródło
chondroityny), wyciąg z rośliny Yucca schidigera, suszone algi, wyciąg z suszonej zielonej
herbaty, suszona mięta ogrodowa, suszona pietruszka, wyciąg z imbiru.
Dodatki:
witamina A 23 000 IU/kg, witamina D3 2 000 IU/kg, witamina E 140 IU/kg, witamina C 170
mg/kg, Żelazo 175 mg/kg, jod 3,5 mg/kg, kobalt 2 mg/kg, miedź 7 mg/kg, mangan 27 mg/kg,
cynk 220 mg/kg, selen 0,2 mg/kg, tauryna 50 mg/kg, L-karnityna 10 mg/kg.
Składniki analityczne:
białko: 28%, zawartość tłuszczu: 18%, surowy błonnik: 4%, materia nieorganiczna: 9%, wapń:
1,6%, fosfor: 1%, kwasy omega-3: 0,5%, kwasy omega-6: 3,6%, kwasy omega-9: 0,12%, DHA:
50 mg/kg, siarczan glukozaminy: 500 mg/kg, siarczan chondroityny: 250 mg/kg.
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 58 cm | 96 cm |
| M | 57 cm | 92 cm |
| S | 56 cm | 88 cm |
| XL | 59 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Brit Let\'s Bite Dog Chicken Stripes (paski z mięsa kurczaka) 30 g
Pokarm uzupełniający o wysokiej zawartości mięsa (100 %).
Zdrowy przysmak dla psów klasy super premium, zapewnia całkowitą strawność przekąski, nie obciąża układu pokarmowego psa.
Duża ilość rodzajów oraz wyjatkowa smakowitość przekąski sprawiają, że zaspokoi nawet najwybredniejszych psich smakoszy.
Idealny jako nagroda podczas spaceru, treningu czy szkolenia.
Skład: mięso z kurczaka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Eliza M-122 Green - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| L | 90-94 cm | L | C |
| XL | 96-102 cm | XL | D |
| 3XL/2XL | 112-116 cm | 2XL | F |
| M | 84-86 cm | M | B |
| S | 78-80 cm | S | A |
| XXL | 106-110 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
TopHeli TH6200-07 6020-07 - Łącznik Stabilizatora
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6200-07 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6200-07 |
Bluzka Model ABK0018 Brown - ABG
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 63/78 cm | 82 cm |
| 36 | 63/78 cm | 86 cm |
| 38 | 63/78 cm | 90 cm |
| 40 | 63/78 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Brązowy |
Nature\'s Protection Neutered Indyk, łosoś i ryż 100g
Najwyższej jakości mokra karma z indyka, łososia i ryżu dla kotów po sterylizacji. Mokra karma dla kotów Nature’s Protection jest dostosowana do zaspokojenia różnych potrzeb młodych i dorosłych kotów. Wysokiej jakości naturalne mięsa i ryby, które mogą być spożywane przez ludzi są głównym źródłem białka. Delikatnie gotowane w celu zachowania naturalnego smaku i aromatu oraz aby zachować wartość odżywczą każdej receptury. Jest idealnym uzupełnieniem do suchej karmy Nature’s Protection. Gotowa do spożycia mokra karma w optymalnej ilości na jedno karmienie jest bardzo wygodna w użyciu zarówno w domu, jak i w czasie podróży lub na wystawach. Mokra karma Neutered Turcja, Salmon & Rice składa się z rozdrobnionego naturalnego indyka i łososia w delikatnym rosole, wzbogaconej dodatkiem ryżu i minerałów.
| • | . | . | Głównym źródłem wysokiej jakości białka - indyk i łosoś |
| • | Wysoka ilość mięsa i ryb - 65 % |
||
| • | Mokre jedzenie jest dostosowane dla kotów wykastrowanych |
||
| • | Odpowiedni dla kotów uczulonych na kurczaka |
||
| • | Zawiera rozdrobnione kawałki mięsa i ryb |
||
| • | Pomaga utrzymać zdrowy układ moczowy |
||
| • | Pomaga w utrzymaniu optymalnej wagi kota |
||
| • | Minerały | ||
| • | Nie zawiera konserwantów, mączki kostnej, soi i ziaren, aromatów i wzmacniaczy smaku ani formowanego mechanicznie mięsa |
||
| • | Łatwo przyswajalna | ||
| • | Wyróżniająca się dużą smakowitością | ||
| • | Hermetyczne, wygodne, łatwe do otwarcia opakowanie |
| Waga kota | Dzienna dawka |
| 3 kg/ 4 kg/ 7 kg | 210 g/ 270 g /310 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Sukienka Model MOE296 Pink - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 109 cm | 94 cm | 82 cm |
| M | 109 cm | 90 cm | 78 cm |
| S | 1089 cm | 86 cm | 74 cm |
| XL | 109 cm | 98 cm | 86 cm |
| XXL | 109 cm | 102 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |


_6685N0.jpg)