Numer katalogowy: X5C-10
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X5C-10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X5C-10 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Liliana Uniform-Fata M-259 Ice/Navy - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm | |
| L/XL | 94-100 cm | 75-80 cm | 91-93 cm | XL |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm | |
| M/L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm | L |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm | |
| S/M | 86-92 cm | 70-75 cm | 85-87 cm | M |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 80-85 cm | 85-87 cm | M |
| XL/XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm | XXL |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
POMPA HYDRAULICZNA BOBCAT 70142-DBK 70142DBK
Numery do celów porównawczych:
70142-DBK 70142DBK , 70142 DBK 70142/DBK , 70142-RCQ 70142RCQ , 70142 RCQ ,70142-DBK
70142DBK
70142RCQ
16270 BOBCAT
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 70142AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 70142AE |
KOMPLET VENICE (satyna) czarny - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 35 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 35 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 35 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 35 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 35 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| XXXL | 35 cm | 116-120 cm | 110-114 cm | 90-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model Lora Navy - Dursi
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model Kania Black - Dursi
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M035 Red - Mosali
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 102 cm | 93 cm | 77 cm |
| M | 96 cm | 98 cm | 89 cm | 73 cm |
| S | 96 cm | 94 cm | 85 cm | 69 cm |
| XL | 96 cm | 106 cm | 97 cm | 81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model S012/8978 Chaber - Lemoniade
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model Alana White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model A189 Pink - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Różowy |
Komplet Model Katie Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
V912-25 Landing Skid- Płozy, Sanki, Podwozie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V912-25 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V912-25 |
PIERŚCIENIE TŁOKOWE URSUS 4512,4514, 411 58 041
Numer do celów porównawczych :
41158041
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65641158041 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65641158041 |
bokserki Cornette Tattoo Mini Manual Black - Cornette
Bokserki Tattoo to świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby, podkreślają charakter i styl, wykonane z wysokogatunkowej bawełnianej dzianiny z dodatkiem elastanu.
Cechy produktu:
- delikatna płasko łączona guma w tunelu
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
Skład: 95% bawełna, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
Sweter Damski Model SWE140 White - MKM
Bawełna 50 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 60 cm | 104 cm |
| M | 60 cm | 96 cm |
| S | 60 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Biały |
Metalowa Latarka Taktyczna LED CREE + ZOOM + SOS + Uchwyt Rowerowy... - Zasięg Światła 500 Metrów!!
+ 5 Trybów Pracy + Funkcja SOS + Uchwyt Rowerowy + Pudełko.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590755304695 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590755304695 |
Koszulka Model Elza Black - DKaren
Elegancka koszulka damska Elza.
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- trójkątne, koronkowe miseczki
- dół wykończony zmysłową koronką
- z przodu rozporek
- ozdobne kokardki
- koszulka wykonana jest satynowego materiału
- świetnie prezentuje się na sylwetce
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 105-110 cm | 95-100 cm |
| M | 100-105 cm | 85-90 cm |
| S | 90-95 cm | 80-85 cm |
| XL | 110-115 cm | 105-110 cm |
| XXL | 115-120 cm | 110-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czarny |
BUTY SPORTOWE DAMSKIE SZARE LZ-9835 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Tshirt Męski Model 17169 White - YourNewStyle
Skład: 100% bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Miami Ginger M-231 Red - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 87-90 cm | |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 83-85 cm | |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 80-82 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 76-82 cm | 89-91 cm | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |


_3900_x5-10-1.jpg)