| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590086199890 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590086199890 |
Piórko na patyku Sparkling Kitty Duster - Made in USA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Go-Cat |
| Kod producenta | 00-079 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Go-Cat |
| Kod producenta | 00-079 |
Sukienka Model K349 Ecru - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Flexi Vario taśma 3 metry rozmiar XS - Turkusowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Spódnica Model MOE288 Black - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 106 cm | 64 cm |
| M | 102 cm | 64 cm |
| S | 98 cm | 64 cm |
| XL | 110 cm | 64 cm |
| XXL | 114 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Sukienka dresowa D-041 Marine - Viall
~Lycra 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 94 cm | 92 cm | 88 cm |
| 38/40 | 96 cm | 100 cm | 100 cm | 94 cm |
| 40/42 | 96 cm | 104 cm | 102 cm | 100 cm |
| 42/44 | 96 cm | 112 cm | 108 cm | 106 cm |
| 44/46 | 97 cm | 118 cm | 114 cm | 112 cm |
| 46/48 | 98 cm | 122 cm | 117 cm | 115 cm |
| 48/50 | 98 cm | 126 cm | 120 cm | 118 cm |
| 50/52 | 98 cm | 132 cm | 126 cm | 123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
Szpiegowska Mini-Kamera HD (do ukrycia/zabudowy) WiFi/P2P (zasięg cały świat!) + Zapis...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590175109534 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590175109534 |
TRIXIE Legowisko Jasira czarno-beżowe
- wykonane z pluszu
- podstawa wypełniona
- wzmocnione obrzeże- wypełnione pianką
- wymiary: 25 x 27 x 45 cm
- można prać ręcznie w temp. 30 st. C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-36863 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-36863 |
Sukienka Model L182 Red - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 106 cm | 102 cm | 108 cm | 78/88 cm |
| M | 106 cm | 98 cm | 104 cm | 74/84 cm |
| S | 106 cm | 94 cm | 100 cm | 70/80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Model Romance 032 Black - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
BIOFAKTOR Citroenzymix - preparat odżywczy poprawiający trawienie dla gołębi - roztwór 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biofaktor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biofaktor |
Sweter Ciążowy Model 40001C Ecru - PeeKaBoo
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 61 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
MOKASYNY DAMSKIE Z ĆWIEKAMI GRANATOWE 1388 NAVY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
6047 A-011 Silniki + Długa Belka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6047 A-011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6047 A-011 |
WIĄZANE BUTY SPORTOWE B6114F Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Mini Głośnik + Zegar + Radio FM + Odtwarzacz MP3 + Port USB...
Mini Głośnik + Zegar + Radio FM + Odtwarzacz MP3 + Port USB +
+ Wyświetlacz LED...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734149766 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734149766 |
STURDI BAG DIVIDED - TRANSPORTER - TORBA - XL BLACK
- bardzo mała waga, duża wytrzymałość i stabilność konstrukcji
- możliwość zabrania w torbie kota na pokład samolotu
- ścianki z siatki, które łatwo można zamknąć zamkiem błyskawicznym
- wygoda, można używać jako torbę na ramię
- czystość, odpinany spód torby do prania, torbę można prać w 30ºC
- idealna cyrkulacja powietrza
- w komplecie krótki, regulowany pasek
- zapinka do szelek Kolor: czarny.
Wymiary: 50,5 x 30,5 x 40,5 cm.
Waga: ok 1,5 kg.
Max. obciążenie 22,7 kg / 2x 11,3 kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Bluzka Model Marion Navy - Violana
~Viscosa 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Granatowy |


_2386N.jpg)