| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590086199890 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590086199890 |
Sukienka Ciążowa Model 1624C White - PeeKaBoo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 82 cm | 96 cm | 96 cm | 92 cm |
| S/M | 80 cm | 88 cm | 88 cm | 84 cm |
| XXL | 85 cm | 102 cm | 102 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Biały |
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 36 | 59 cm | 50 cm | 100 cm |
| 38 | 60 cm | 51 cm | 104 cm |
| 40 | 61 cm | 51 cm | 108 cm |
| 42 | 62 cm | 52 cm | 112 cm |
| 44 | 63 cm | 52 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
8in1 Delights Balls M - piłeczki do żucia z mięsem z kurczaka w środku 2 szt.
Pyszne mięso z kurczaka zawinięte w twardą skórę wołową wysokiej jakości to wyjątkowe połączenie radości żucia i nagrody. unikalny kształt piłeczki zachęca do zabawy unikalna, opatentowana kombinacja składników** kości czyszczą zęby redukują osad i zapobiegają powstawaniu kamienia nazębnego zaspokajają naturalny instynkt żucia psa
Zalecane dla psów o wadze 12 – 35 kg
* **EP 1006789
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T107781 |
| EAN | 4048422107781 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T107781 |
| EAN | 4048422107781 |
Bluzka Model ABK0097 Beige - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 90-1 Navy - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 92-104 cm | 76-84 cm |
| M | 88-96 cm | 66-74 cm |
| S | 80-92 cm | 62-68 cm |
| XL | 96-108 cm | 80-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Stringi G-058 S stringi Czarny - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model T140 Blue - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 93 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 92 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 95 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 96 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
Tshirt Męski Model 17187 White - YourNewStyle
Skład: 100% bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Biały |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Melanie Spirit M-203 Violet - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-86 cm | 92-94 cm |
| XXXL | 102-108 cm | 84-90 cm | 95-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Szorty Model Tess Black - Anais
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
Figi Yvette F figi CZARNY - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
AQUA EL Wkład gąbkowy do filtra UNIFILTER 750/1000
Wkład filtrujący wykonany z wysokiej jakości gąbki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100760 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100760 |
| EAN | 5,90555E 12 |
Herbal Pets Marchewka suszona 125 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Kurtka Damska Model K340 Black - Katrus
- stylowa kurtka bejsbolówka
- kobiecy wzór w kwiaty na rękawach
- zapinana na napy
- po bokach kieszenie
- model bez podszewki
- doskonała do jeansów
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
Bodystocking Model Artemida White - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/L | 88-104 cm | 84-96 cm | 62-78 cm |
| XL/XXL | 105-117 cm | 97-104 cm | 79-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model Pemo Oliwka - Dursi
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Zielony |
Bluzka Model Shoreline 003 Grey - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Szary |
6 x ANIMONDA GranCarno Adult łosoś ze szpinakiem puszka 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Janet Mora M-349 Śliwka - Marko
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Konstrukcja bardotki, z wyjmowanym wypełnieniem push up
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Doskonały na małe i średnie biusty
Ozdobione broszką w stylu Glamour
Doskonałe figi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Mata, korytko - podłoga do klatki, transportera
mikrofibra - bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna, stosowana do produkcji przytulanek dla dzieci. Wypełnienie:
mata watolinowa - bardzo elastyczna i pozwalająca na utrzymanie materiału w wymaganym kształcie.
Zastosowane linki można w łatwy sposób usunąć. Na życzenie można wykonać matę bez linek. W standardzie mata wykonywana jest przez łączenie dwóch kolorów: ecru oraz dowolnie wybranego z dostępnej palety. Na życzenie można także z jednej ze stron maty zastosować materiał odporny na zabrudzenia i zniszczenie - OX oxford, stosowany do produkcji legowisk dla psów.
Całość bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Wymiary przybliżone: długość x szerokość ok 75 x 65 cm, grubość ok 4-5 cm Waga ok 0,5 kg
Zdjęcia mają charakter poglądowy. Przedstawione kolory mogą w rzeczywistości różnić się od tych na zdjęciu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KR-mix |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KR-mix |


_2386N.jpg)