SPAWARKA TRANSFORMATOROWA DEDRA DESA 195 180A
Spawarka transformatorowa DEDRA DESa195 jest przeznaczona do spawania elektrodą otuloną (metoda MMA). Spawarkę cechują niewielkie rozmiary, mobilność, dobre efekty spawania. Spawarka przeznaczona jest do spawania takich materiałów jak stale konstrukcyjne, stopowe inne metale lekkie oraz żeliwa. Można nią pracować z zastosowaniem elektrod o średnicach od 2 - 3,2 mm, w zależności od żądanego prądu spawania, potrzeb i rodzaju wykonywanej operacji za pomocą spawarki. Spawarka przystosowana do zasilania o napięciu 230/400V
Charakterystyka:
- Płynna regulacja prądu spawania
- Bezpiecznik termiczny oraz wbudowany wentylator zabezpieczają urządzenie przed przegrzaniem
- Kółka oraz wygodna rączka pozwalają na łatwe przemieszczanie spawarki
- Przystosowana do zasilania z generatora o mocy nominalnej 10 kVA
- W zestawie przyłącze z 400 V na 230 V
- Regulacja natężenia prądu spawania: 70-180 A
- Średnica elektrody: 2-3,4 mm
- Prąd zasilający: 230/400 V
- Waga: 19 kg
|
W prawym rogu przedniego panelu spawarki znajduje się pokrętło nastawcze prądu spawania (70-180A).
|
W zestawie:
- maska spawalnicza
- przewód masowy z zaciskiem
- przewód spawalniczy z uchwytem spawalniczym
- młoteczek
- wtyczka
- koła jezdne
- rączka
Kod produktu EAN: 5902628760760
DEDRA to renomowany producent narzędzi.Produkty marki DEDRA cechuje wysoka jakość wykonania oraz niezawodność. W ofercie marki znajduje się szeroka gama narzędzi, pił do drewna i glazury, narzędzi i akcesoriów glazurniczych, pił tarczowych oraz narzędzi pneumatycznych.DEDRA oferuje kompleksową obsługę serwisową w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych oferowanego przez siebie asortymentu, a także prowadzi sprzedaż części zamiennych. Klientom zapewnia doradztwo techniczne oraz możliwie najszybsze terminy realizacji zleceń serwisowych. DEDRA realizuje naprawy gwarancyjne w systemie 'door to door". Produkt jest odbierany przez kuriera i dostarczany do serwisu firmowego, a po naprawie odsyłany. Koszty przesyłek pokrywane są przez producenta.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DEDRA Polska |
| Kod_producenta | 310-uniw |
| EAN | 5902628760760 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DEDRA Polska |
| Kod_producenta | 310-uniw |
| EAN | 5902628760760 |
PicoBong - Resist No Evil Cuffs
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PicoBong |
| Kod producenta | PI015C |
| EAN | 7350022277120 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PicoBong |
| Kod producenta | PI015C |
| EAN | 7350022277120 |
Wibrator ze stymulatorem - Lovelife Snuggle Dual Stimulation Vibe
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lovelife |
| Kod producenta | LV009A |
| EAN | 855599005536 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lovelife |
| Kod producenta | LV009A |
| EAN | 855599005536 |
Akryl 85%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356315145 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356315145 |
Bawełna 100%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356041549 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356041549 |
Poliester 35%
Elastan 5%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356416958 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356416958 |
SUKIENKA W KRATĘ Z LNU O PROSTYM FASONIE
Len 90%
Elastan 2%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902562862865 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902562862865 |
Sukienka z falbaniastą spódnicą
Wiskoza 95%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093195309 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093195309 |
Trapezowa sukienka z rozszerzanymi rękawami
Poliester 95%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093666175 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093666175 |
Wzorzysta sukienka z ciekawie ozdobonym dekoltem
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093597349 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093597349 |
Kraciasta sukienka z szerokimi rękawami
Wiskoza 70%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902839673804 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902839673804 |
Koszulowa dłuższa bluzka w pasy
Poliuretan 5%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356148231 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356148231 |
Sweter o kroju bomberki z napisem na rękawie i z tyłu zapinany na ekspres
Wełna 16%
Akryl 59%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356357695 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356357695 |
Elastan 10%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902562993262 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902562993262 |
Stymulator dla par - Lelo Tiani 3 Deep Rose
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lelo |
| Kod producenta | LE068A |
| EAN | 7350022278226 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lelo |
| Kod producenta | LE068A |
| EAN | 7350022278226 |
PowerBullet - Wibrator na palec - Frisky Finger
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PowerBullet |
| Kod producenta | PO002C |
| EAN | 677613997166 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PowerBullet |
| Kod producenta | PO002C |
| EAN | 677613997166 |
Elastan 5%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356622151 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356622151 |
Elegancki kombinezon z dekoltem w serek i ozdobnym wiązaniem oraz szerokimi nogawkami
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356276408 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356276408 |
Elastan 5%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356814969 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356814969 |
Body - Baci Black Lace Bodysuit & Bra Slits Red Bow One Size
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Baci Lingerie |
| Kod producenta | BC080A |
| EAN | 4890808166130 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Baci Lingerie |
| Kod producenta | BC080A |
| EAN | 4890808166130 |
Bawełna 12%
Elastan 30%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902839556947 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902839556947 |


_310_4.jpg)