NAGRZEWNICA GAZOWA DEDRA DED9944
Nagrzewnica gazowa DEDRA DED9944 jest łatwa w obsłudze i skutecznie przysłuży się do poprawienia warunków cieplnych w pomieszczeniu. Urządzenie funkcjonuje ze stałą mocą grzewczą (30 kW), przepływem powietrza wynoszącym 650 m³/h i ciśnieniem roboczym równym 0,7 bar. Nagrzewnica zasilana jest za pomocą gazu LPG typu I3B/P, którego zużycie następuje w tempie 1,8 kg/h. Dzięki uchwytowi w górnej części i stosunkowo niewielkiej wadze, przemieszczanie nagrzewnicy nie stanowi żadnych problemów. Nagrzewnica DEDRA DED 9943 doskonale nadaje się do użytku w przypadku niewielkich obiektów. Ponadto urządzenie oprócz ciepła dostarcza również parę wodną, dzięki której można np. przyspieszyć proces twardnienia zaprawy wapiennej. Mobilność urządzenia pozwala na przemieszczanie nagrzewnicy tam gdzie aktualnie jest potrzebna.
Charakterystyka:
- Posiada solidny element grzejny ze stali nierdzewnej, który zapewnia efektywne działanie nagrzewnicy
- Ochrona przed przegrzaniem zabezpiecza sprzęt przed uszkodzeniem
- Metalowa konstrukcja sprawia, że nagrzewnica odznacza się wysoką trwałością
- Do urządzenia dołączono wąż 1.5m oraz reduktor dla kompleksowego działania
- Znajdzie zastosowanie podczas ogrzewania dużych pomieszczeń i miejsc roboczych na otwartej przestrzeni.
- Dedykowanym rodzajem paliwa jest propan-butan, którego zużycie szacuje się na 1.8kg/godz.
Dane techniczne:
- Moc cieplna 18-30 kW
- Zasilanie elektryczne 230V
- Przepływ powietrza: 500 m3 / h
- Maksymalne zużycie gazu: 2,2 kg/h
- Metalowa obudowa
- Wąż i reduktor w zestawie
- Urządzenie posiada deklaracje zgodności WE i certyfikat CE
Zastosowanie:
- Suszenie
- Rozmrażanie
W zestawie:
- Nagrzewnica DED9944
- Reduktor
- Wąż 1.5 m
KOD PRODUCENTA EAN: 5902628994400
DEDRA to renomowany producent narzędzi.Produkty marki DEDRA cechuje wysoka jakość wykonania oraz niezawodność. W ofercie marki znajduje się szeroka gama narzędzi, pił do drewna i glazury, narzędzi i akcesoriów glazurniczych, pił tarczowych oraz narzędzi pneumatycznych. DEDRA oferuje kompleksową obsługę serwisową w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych oferowanego przez siebie asortymentu, a także prowadzi sprzedaż części zamiennych. Klientom zapewnia doradztwo techniczne oraz możliwie najszybsze terminy realizacji zleceń serwisowych. DEDRA realizuje naprawy gwarancyjne w systemie 'door to door". Produkt jest odbierany przez kuriera i dostarczany do serwisu firmowego, a po naprawie odsyłany. Koszty przesyłek pokrywane są przez producenta.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DEDRA Polska |
| Kod_producenta | 1462-uniw |
| EAN | 5902628994400 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DEDRA Polska |
| Kod_producenta | 1462-uniw |
| EAN | 5902628994400 |
Sukienka w ciemnym odcieniu z jasnym wzorem
Poliester 30%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356215308 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356215308 |
Elastan 5%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356622151 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356622151 |
Poliester 95%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356777981 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356777981 |
Pasek 8229/11/20 - skóra jaszczurki, szary
przeszywany nicią w kolorze paska,
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8229/11/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8229/11/20 |
Zestaw do elektrostymulacji - ElectraStim Flick Duo Stimulator Multi-Pack
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ElectraStim |
| Kod producenta | ES004A |
| EAN | 609224031601 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ElectraStim |
| Kod producenta | ES004A |
| EAN | 609224031601 |
Elastan 10%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093857641 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093857641 |
Olej do lag + uszczelniacze olejowe YAMAHA YP400 MAJESTY
YAMAHA YP400 MAJESTY
Zestaw składa się z wysokiej jakości oleju do zawieszenia Bel Ray
oraz uszczelniaczy olejowych firmy NAK.
Zestawy te stosujemy w naszym serwisie i możemy śmiało je polecić.
Zalecamy przy okazji wymianę uszczelniaczy pyłowych,
dzięki czemu uszczelniacze olejowe będą spełniać swoje zadanie bardzo długi czas.
skład zestawu :
- olej do lag Bel Ray Fork Oil 10W 1 litr - lub inny do wyboru
- uszczelniacze olejowe NAK - ARI102 41x53x8/10.5
zastosowanie:
YAMAHA
YP400 MAJESTY 04-13r.
Kliknij na model poniżej i sprawdź jakie produkty posiadamy do Twojego motocykla
> YP400 <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BEL RAY + NAK |
| Kod producenta | ARI102 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BEL RAY NAK |
| Kod producenta | ARI102 |
Napęd DID Sunstar Suzuki GSX-R600 01-05r.
Najwyższej jakości zestaw napędowy składający się z wzmacnianego łańcucha firmy Did
oraz zębatek Sunstar.
Całość tworzy niezwykle wytrzymały zestaw.
skład zestawu:
zębatka przód : sunf 404.16 zębów
zębatka tył : sunr 1-4499.45 zębów
łańcuch : DID 525vx - 110 ogniw
zastosowanie:
SUZUKI
GSX-R600 01-05r.
Dopłata do łańcucha w kolorze złotym wynosi 30 zł
kliknij na model poniżej i sprawdź jakie produkty posiadamy do Twojego motocykla
> GSX-R600 <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DID + SUNSTAR |
| Kod producenta | sunf404.16 sunr1-4499.45 525vx-110 p2466 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DID SUNSTAR |
| Kod producenta | sunf404.16 sunr1-4499.45 525vx-110 p2466 |
MM 004-1 Sukienka asymetryczna z lamówką - DUŻE NIEBIESKIE KWIATY ART
Modelka: 180 cm wzrostu, rozm. S.
LIMITED EDITION
| Wymiary : | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Od pachy do pachy | 37 | 39 | 41 | 43 | 45 | 48 |
| Talia | 33 | 35 | 37 | 39 | 41 | 44 |
| Biodra | 40 | 42 | 44 | 46 | 50 | 53 |
| Dł. od pachy | 70 | 70 | 70 | 70 | 71 | 73 |
| Dł. od ramienia | 86 | 86 | 86 | 86 | 89 | 91 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | morimia |
| Kod producenta | 798 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | morimia |
| Kod producenta | 798 |
Rocks-Off - Wibrator do punktu G - Rock-Chick
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rocks-Off |
| Kod producenta | RO002A |
| EAN | 811041011524 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rocks-Off |
| Kod producenta | RO002A |
| EAN | 811041011524 |
Nexus - Gruszka do lewatywy - Douche Bulb 250 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nexus |
| Kod producenta | NE014A |
| EAN | 5060274220622 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nexus |
| Kod producenta | NE014A |
| EAN | 5060274220622 |
Zestaw do elektrostymulacji - ElectraStim Flick Stimulator Multi-Pack
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ElectraStim |
| Kod producenta | ES002A |
| EAN | 609224031588 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ElectraStim |
| Kod producenta | ES002A |
| EAN | 609224031588 |
220-6 MAXI sukienka sportowa z rozcięciem - SZARA
Modelka na zdjęciu ma 170cm wzrostu i ma ubrany rozm. S.
| Wymiary: | S | M | L | XL |
| Od paszki do paszki (A) | 53 | 55 | 60 | 61 |
| Talia (B) | 39 | 40 | 47 | 48 |
| Biodra (C) | 41 | 45 | 48 | 49 |
| Długość od pachy (D) | 133 | 133 | 139 | 139 |
| Długość od ramienia (E) | 153 | 153 | 157 | 157 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 1261 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 1261 |
Elegancka sukienka z ozdobym wykończeniem i łezką
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093819076 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093819076 |
Poliester 45%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902355207910 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902355207910 |
Uszczelniacze pyłowe lag YAMAHA YZF600R THUNDERCAT
YAMAHA YZF600 THUNDERCAT
Wysokiej jakości uszczelniacze pyłowe lag firmy All Balls.
Zaleca się wymianę, co kilka lat ze względu na starzejącą się gumę oraz
każdrorazowo jeśli widoczne są oznaki rdzy.
W naszej ofercie znajdziesz również zestaw z uszczelniaczami olejowymi
oraz olejem do zawieszenia Bel Ray.
rozmiar uszczelniaczy : 57-107 41x53,5x12
zastosowanie:
YAMAHA
YZF600r Thundercat 04-13r.
Kliknij na model poniżej i sprawdź jakie produkty posiadamy do Twojego motocykla
> YZF600R <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | All Balls |
| Kod producenta | 57-107 x |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | All Balls |
| Kod producenta | 57-107 x |
Plug analny z elektrostymulacją - ElectraStim Noir Rocker Medium Butt Plug
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ElectraStim |
| Kod producenta | ES013A |
| EAN | 609224031755 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ElectraStim |
| Kod producenta | ES013A |
| EAN | 609224031755 |
Wiskoza 70%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093164411 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093164411 |
Środek nawilżający - Uberlube Silicone Lubricant Good-To-Go Black
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Uberlube |
| Kod producenta | UB002J |
| EAN | 851674003121 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Uberlube |
| Kod producenta | UB002J |
| EAN | 851674003121 |
Elastan 5%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356022678 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356022678 |


_1462_1.jpg)