| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Bluzka Model K339 Ecru - Katrus
- dresowa bluzka
- okrągły dekolt
- długi rękaw z otworem przy ramieniu
- bluzka zakładana przez głowę
- wygodna propozycja na co dzień
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor |
Powiadomienie o Włamaniu.. do Pojazdu do 2km.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160075 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160075 |
Element Zawieszenia Wheel Base 710 - 710-007
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-007 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-007 |
Mysz pluszowa z dźwiękiem i kocimiętką 6cm
Mix kolorów.
UWAGA!
Mechanizm wydający dżwięk jest na małe baterie, zablokowane oryginalnie blokadą z karteczki, którą należy usunąć, przed zabawą.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4199 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4199 |
Kombinezon Damski Model MOE270 Navy - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 148 cm | 110 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 147 cm | 106 cm | 92 cm | 76 cm |
| S | 146 cm | 102 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 149 cm | 114 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka w paski MM2009 Navy - Mira Mod
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
Elastyczna Taśma LED (dł. 5m), 300 Diod - Białe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620141 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620141 |
Sukienka Model M034 Red - Infinite You
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czerwony |
Spodnie Dresowe Model Olimpia Black - Bas Bleu
Rewelacyjne spodnie dla aktywnych kobiet!
- długie nogawki
- w pasie komfortowa, szeroka gumka
- gumkę zdobią kolorowe paski
- pięknie podkreślają pośladki
- elastyczny materiał
- umożliwiają oddychanie skóry
- odprowadzają wilgoć
- grubość 200 DEN
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
Sandał SANDAŁKI Z ĆWIEKAMI CZARNE L1139 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,7 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
GF Derka czarna SOFTSHELL DW70/6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bluzka Model VT007 Ecru - Venaton
Polyester 80 %
~Viscosa 18 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Taliowana bluza damska z kapturem 284B Grey - Bien Fashion
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 65 cm | 106 cm | 100 cm |
| M | 64 cm | 102 cm | 96 cm |
| S | 63 cm | 98 cm | 92 cm |
| XL | 66 cm | 110 cm | 104 cm |
| XXL | 66 cm | 114 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Szary |
Spodnie z pasami na biodrach SD30 Navy - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 104 cm | 23.5 cm | 105 cm | 76 cm |
| 38 | 105 cm | 24 cm | 109 cm | 80 cm |
| 40 | 106 cm | 24.5 cm | 113 cm | 84 cm |
| 42 | 106 cm | 25 cm | 117 cm | 88 cm |
| 44 | 107 cm | 25.5 cm | 121 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model Lebu 10592 Pink - Click Fashion
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 84 cm |
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
Długie legginsy
COMFORTline
Dzianina dwuwarstwowa. Utrzymuje ciało w optymalnej temperaturze. Szybko schnie, efektywnie odprowadzając pot do zewnętrznych warstw odzieży.”Drapana-brushed” powierzchnia wewnętrzna sprawia, że bielizna, choć w pełni syntetyczna, jest delikatna i przyjemna dla skóry, w dotyku przypominając bawełnę.
Struktura dzianiny zapewnia odpowiednią rozciągliwość. W połączeniu z technologią płaskich szwów zapewnia odpowiednią elastyczność, idealne dopasowanie do ciała oraz zapobiega otarciom skóry i nakładaniu się szwów z następnych warstw odzieży.
Skład surowcowy:
- 90% polyester
- 10% elastane
Gramatura : 225g/m²
Opis :
-
odprowadza wilgoć na zewnątrz
-
szybko schnie
-
ochrona termiczna/cieplna
-
łatwa w użytkowaniu
-
dzianina drapana od wewnątrz
-
idealnie dopasowująca się
-
rozciągliwa w dwóch kierunkach
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V922-29 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V922-29 |
Cazo Legowisko Outdoor Maxy 120 x 95 cm Beż
Wymiary: 120 cm x 95 cm
Pokrowiec zdejmowany. Można prać ręcznie w temp. 30 st. C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1701/D |
| EAN | 5907996034017 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1701/D |
| EAN | 5907996034017 |


_8a17ab6ac5ae4ba4408eb39a4b13091_2630.jpg)