| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Sweter model 30047 Black - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 51 cm | 41 cm | Szer. na plasko:55 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
Sukienka z trykotażu i dżerseju GR1233 Black - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model K432 Wzór 64 - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
T638-016 Head Cover - Kabina Pink-blue
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T638-016 PB |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T638-016 PB |
TRAMPKI SZNUROWANE WSTĄŻKĄ RÓŻOWE XL09P PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model Rosa S85 Turkus - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 101.5 cm | 99.5 cm | 88.5 cm | 75 cm |
| 38 | 102 cm | 103.5 cm | 92.5 cm | 79 cm |
| 40 | 104 cm | 107.5 cm | 96.5 cm | 83 cm |
| 42 | 105.5 cm | 111.5 cm | 100.5 cm | 87 cm |
| 44 | 107 cm | 115.5 cm | 104.5 cm | 91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Kieszonkowy Mikroskop/Lupa+Pokrowiec.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590741544102 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590741544102 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
KORONKOWE ESPADRYLKI Z CEKINAMI 7137-41MI Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
Szlafrok Damski Model Madam r.3/4 Melnage - Italian Fashion
Komfortowy szlafrok damski Bianca.
- rękaw o długości 3/4
- rękaw wykończony koronką
- po bokach kieszenie
- szlafrok wiązany w pasie
- model wykonany jest z przyjemnej w dotyku, lekkiej, wiskozowej dzianiny
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model M618 Bordo - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Mikro-Kamera Bezprzewodowa + 4-kanałowy Odbiornik do 300m.
Sukienka Model M497 Wzór 6 White/Kwiaty - Figl
- rozkloszowana sukienka
- bez podszewki
- z tyłu na wysokości pasa zakładki
Skład: Poliester 100%
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Duży Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox Nomad Red/Black (9-funkcyjny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160025005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160025005 |
ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult 7,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Bluzka z falbanką B78 Navy - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 96 cm |
| 38 | 68 cm | 100 cm |
| 40 | 69 cm | 104 cm |
| 42 | 71 cm | 108 cm |
| 44 | 72 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Figi Model Vivien Beige - Eldar
~Polamid 15 %
~Viscosa 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 111-115 cm |
| XXXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model Musina 9613 Navy - Click Fashion
Elastan 5 %
Polyester 80 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model Viola Black - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Miękka sukienka-tunika oversize TR1699 Blue - Trand by GrandUA
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 46 | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| 48 | 116 cm | 108 cm | 90 cm |
| 50 | 120 cm | 112 cm | 94 cm |
| 52 | 124 cm | 116 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Granatowy |


_39e28aa61f5df564303043399c57ee2_2620.jpg)