| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Zolux Muscat Szelki regulowane Mac Leathar 25mm żółte
Wymiar: szerokość 25mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522065JA |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522065JA |
Kopertówka Srebrny połysk 647A Grey - Manzana
Wysokość 15 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
Śnieżka spray biały połysk MULTI 400ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL9010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL9010 |
KORONKOWE TOMSY MALINOWE AL2659 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-Soft Model Leticia B-224 Szmaragd - Wiesmann
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 70K | 68-72 cm | 102-104 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 75J | 73-77 cm | 105-107 cm |
| 75K | 73-77 cm | 107-109 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 80I | 78-82 cm | 108-110 cm |
| 80J | 78-82 cm | 110-112 cm |
| 80K | 78-82 cm | 112-114 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 85I | 83-87 cm | 113-115 cm |
| 85J | 83-87 cm | 115-117 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 90I | 88-92 cm | 118-120 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| 95H | 93-97 cm | 121-123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017523323 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017523323 |
Sukienka Model 114-9 Black - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 92 cm | 74 cm |
| M | 88 cm | 70 cm |
| S | 84 cm | 66 cm |
| XL | 96 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Emily Sporting Red M-217 Red - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 72-78 cm | 86-88 cm |
| M | 88-94 cm | 68-74 cm | 83-85 cm |
| S | 82-90 cm | 64-70 cm | 80-82 cm |
| XL | 96-102 cm | 76-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 100-106 cm | 80-86 cm | 92-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Satelita zwolnicy odpowiednik 0.255.4644.0/20
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OEM |
| Kod producenta | 0.255.4644.0/20, 0.255.4644.0/10, 0.255.4644.0, 02 |
| EAN | 0.255.4644.0/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OEM |
| Kod producenta | 0.255.4644.0/20, 0.255.4644.0/10, 0.255.4644.0, 02 |
| EAN | 0.255.4644.0/20 |
CERTECH Żwirek Super Benek Uniwersalny 10l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10197 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10197 |
Półbiustonosz Model V-5321 Desire me Red/Black - Axami
Do kompletu polecamy pas do pończoch V-5322 oraz stringi V-5328.
Ponadczasowe, zmysłowe połączenie dwóch kontrastujących kolorów to gwarancja niezapomnianych wrażeń! Model posiada regulowane, nieodpinane ramiączka.
Elastan 7 %
~Polamid 38 %
~Poliuretan 18 %
Polyester 11 %
~Viscosa 3 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Kombinezon Damski Model M445 Red - Figl
Polyester 66 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Spódnica Model K056 Pink - Katrus
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Różowy |
Spódnica basic ołówkowa midi 283A Black - Bien Fashion
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 65 cm | 96 cm | 76 cm |
| M | 64 cm | 92 cm | 72 cm |
| S | 64 cm | 88 cm | 68 cm |
| XL | 66 cm | 100 cm | 80 cm |
| XS | 64 cm | 84 cm | 64 cm |
| XXL | 66 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| 36 | 56.5 cm | 88 cm |
| 38 | 57 cm | 92 cm |
| 40 | 57.5 cm | 96 cm |
| 42 | 59 cm | 100 cm |
| 44 | 60.5 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
KLAWIATURA URSUS 4512 , 4514 , 3132408K91
Numer do celów porównawczych :
3132408K91
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6563132408K91 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6563132408K91 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4109 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4109 |
Szorty Model Evita Beige - Wolbar
Skład: 83% poliamid, 17% elastan (poliuretan).
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |


_f2498b1daeb026fc5de99e269973119_2613.jpg)