| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Parasol przezroczysty z pieskiem- duża otwierana ręcznie parasolka
Parasol jest otwierany ręcznie. Konstrukcja parasola jest solidna, a przeźroczysty materiał wytrzymały.
Parasol jest dostępny z rączką w kolorze czarnym (nie białym jak widać na zdjęciu).
Wymiary produktu: 84 x 10 cm
Waga produktu: 0,26 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 61-1935 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 61-1935 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3501 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3501 |
Koszula Damska Model L028 Navy - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 70 cm | 102 cm |
| 38 | 71 cm | 106 cm |
| 40 | 72 cm | 110 cm |
| 42 | 73 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Granatowy |
Applaws Pierś z kurczaka puszka 70g
Składniki:Kurczak 75%, Ryż 1%, Woda Przegotowana 24%. Żadnych dodatków.
Analiza składników: Wilgotność 82 %, Białko 14%, Tłuszcze 0,3%, Popiół 2%, Błonnik 1%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
ANIMONDA Vom Feinsten Classic Kot smak: wątróbka z kurczaka 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Stylowa, ciepła kurtka z zamkiem i kapturem GR1319 Cappuccino - GrandUA
~Angora 10 %
wełna 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Beżowy |
JX1060C, JX1070C, JX1070U, JX1075C, JX1080U, JX1090U, JX1100U
NEW HOLLAND :
T5030, T5040, T5050, T5060, TD5010, TD5020, TD5030, TD5040, TD5050, TL100A, TL70A, TL80A, TL90A, TN55, TN65, TN70, TN70D, TN75, TN60A, TN70A, TN75A, TN85A, TN95A, TN55D, TN65D, TN75D, TN65F, TN70F, TN75F, TN80F, TN90F, TN95F, TN75FA, TN85FA, TN95FA, TN65N, TN75N, TN55S, TN65S, TN70S, TN75S
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84257511 |
| EAN | 84257511 |
| Zastosowanie | Filtr+hydrauliki |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84257511 |
| EAN | 84257511 |
| Zastosowanie | Filtr hydrauliki |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
BENEK Przekąska dla gryzonia BURAK SUSZONY 60g
Skład: Suszone buraki
Dawkowanie:
Codziennie podawać takie ilości jakie zwierzątko jest w stanie zjeść.
Przeciętnie 1-2 łyżki mieszanki lub mieszać z pokarmem podstawowym.
Analiza:
Białko 12,7%, Tłuszcz 6,3%, Włókno 5,4%, Popiół 7,1%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
OPIS
| Prąd Spawania | 200A |
| Spawność | 60% |
| Zasilanie | 230V/50Hz |
| Zabezpieczenie Zasilania | 25A |
| Stosowane masy szpul | 1-5kg |
| Zabezpieczenie obudowy | IP21 |
| Chłodzenie | wentylator |
MIG 208 IGBT MMA jest półautomatem spawalniczym przeznaczonym do spawania stali niskowęglowej, niskostopowej (MAG ), stali stopowych ( MIG ), aluminium i jego stopów oraz posiada możliwość spawania elektrodami otulonymi (rutylowe, zasadowe, kwaśne - MMA). Urządzenie to znajduje zastosowanie w warsztatach ślusarskich jak i w warsztatach naprawczych. Umożliwiają spawanie stalowymi drutami spawalniczymi o średnicy 0,6 - 0,8 mm, a także drutami samoosłonowymi ( spawanie "bez gazu" ) oraz elektrodami o średnicy 1,6 - 4 mm. MIG 208 IGBT MMA jest urządzeniem przystosowanym do zasilania z jednofazowej sieci 230V, 50 Hz. Urządzenie to wyposażone jest w przeciążeniowy układ zabezpieczenia termicznego, zapobiegający nadmiernemu przegrzewaniu się.
Urządzenia MIG 208 IGBT MMA oparte są na najnowszej, najbardziej zaawansowanej technologii, wykorzystującej tranzystory IGBT.
Dzięki specjalnej konstrukcji bipolarne tranzystory mocy z izolowaną bramką (IGBT - Insulated Gate Bipolar Transistor) pod wieloma względami są korzystniejszym rozwiązaniem i w wielu aplikacjach stanowią lepsze rozwiązanie od tradycyjnych tranzystorów MOSFET. Źródło oparte na tranzystorach IGBT oferuje mocniejszy, bardziej skoncentrowany i stabilniejszy łuk przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii. Zapewnia minimum zakłóceń elektromagnetycznych, małe straty mocy w układach podstawowych umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu. Cechy tych tranzystorów to bardzo wysoka wydajność, przekłądająca się bezpośrednio na mniejsze zużycie energii, wysoka częstotliwość przełączania, zapewniająca błyskawiczne dostosowanie prądu do zmian parametrów w czasie spawania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Sukienka Model 17426 Red - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 95 cm | 90 cm | 90 cm | 74 cm |
| M | 94 cm | 86 cm | 84 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 82 cm | 74 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Andrea Estate M-447 Yellow - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Sukienka Model VT090 Black - Venaton
Polyester 66 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
PETSHINE - ALOE chusteczki do pielęgnacji kota/psa
Posiada zabezpieczenie przed wysychaniem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PetShine |
| Kod producenta | 04210 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PetShine |
| Kod producenta | 04210 |
STURDI Kamizelka spacerowa M - Blue Jay
Smycz spacerowa znajduje się w komplecie.
Regulacja obwodu w zakresie:
Rozmiar - medium / dla dużych kotów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-Soft Model Camilla B-270 Cappuccino - Wiesmann
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 70K | 68-72 cm | 102-104 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 75J | 73-77 cm | 105-107 cm |
| 75K | 73-77 cm | 107-109 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 80I | 78-82 cm | 108-110 cm |
| 80J | 78-82 cm | 110-112 cm |
| 80K | 78-82 cm | 112-114 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 85I | 83-87 cm | 113-115 cm |
| 85J | 83-87 cm | 115-117 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 90I | 88-92 cm | 118-120 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| 95H | 93-97 cm | 121-123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Beżowy |
Talerzyk porcelanowy z motywem kota
Nadaje się do podawania mokrej karmy dla kociąt, kotów dorosłych. Dedykowana dla kotów perskich. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie. Można myć w zmywarce.
Wymiary/pojemność:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24490 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24490 |
Sukienka Elegancka gładka sukienka wykończona koronką MM1090 Grey - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
Lauren Design Zabawka Fun rozmiar 25 cm x 7 cm Zielony + Beżowy
O produkcie zabawka z klasą dla naszych milusińskich kolorystyka pasująca do legowisk bezpieczna, nie zawiera elementów plastikowych lub gumowych
Wykorzystane materiały trwałe kolorowe tkaniny o ciekawych strukturach wysoka odporność na ścieranie i gryzienie
100% poliester
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 04251002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 04251002 |
Bluzka Model M415 Bordo - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |


_f2498b1daeb026fc5de99e269973119_2612.jpg)