| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Dafne r.3/4 Grey - Italian Fashion
świetna koszula nocna Dafne.
- rękaw o długości 3/4
- rękawy wykończone ściągaczem
- dekolt w serek
- z przodu zapięcie na zatrzaski
- łatwy dostęp do piersi
- komfortowy fason
- model wykonany jest z przyjemnej w dotyku, miękkiej bawełnianej dzianiny
- świetne zestawienie kolorystyczne
- wzór w paski
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| XXL | 120-124 cm | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
Sukienka z okrągłym dekoltem MM1067 Beige - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Beżowy |
Bodystocking Model Sonia Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/L | 82-114 cm | 82-96 cm | 64-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1608 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1608 |
Wielofunkcyjny Zestaw "Trzecia Ręka" + Oświetlenie itd.
Wielofunkcyjny Zestaw "Trzecia Ręka" + Oświetlenie itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590741497183 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590741497183 |
Sukienka z naturalnej tkaniny ornament GR1419 Blue - GrandUA
Skład: 90% bawełna 10% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
AQUA EL Pojemnik do filtra FAN-MINI
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100063 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100063 |
Elastan 20 %
~Polamid 75 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 109-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Sukienka model T184/1 Black - Tessita
Elastan 8 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 88 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 87 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 90 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XS | 86 cm | 86 cm | 78 cm | 64 cm |
| XXL | 91 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| XXXL | 92 cm | 122 cm | 114 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model SKA50P-619 4291 Chaber - Bass
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 94 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 96 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 98 cm | 102 cm | 94 cm | 84 cm |
| 42 | 98 cm | 106 cm | 98 cm | 88 cm |
| 44 | 104 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| 46 | 104 cm | 114 cm | 106 cm | 96 cm |
| 48 | 106 cm | 118 cm | 110 cm | 100 cm |
| 50 | 106 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| 52 | 108 cm | 126 cm | 118 cm | 108 cm |
| 54 | 108 cm | 130 cm | 122 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bass |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bass |
| Kolor | Niebieski |
Lauren Design Budka Bella 50 cm x 50 cm Czarny pikowany + szary
O produkcie wspaniała budka z wyciąganą dwustronną poduchą niezwykle przytulna dla pupili lubiących dyskrecję nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie oraz wewnątrz pianka poliuretanowa jako wypełnienie
Sposób czyszczenia można prać ręcznie w temperaturze 30º C polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 08501401 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 08501401 |
ANIMONDA Vom Feinsten Menue Pies smak: drób i makaron 150g
Analiza: białko 10,5%, tłuszcz 4,5%, energia met. 340 KJ/100g, wilgotnośc 81%, popiół 2,5%, włókna roślinne 0,4%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Battery FT010-14 14.8V 1500mAh 30C Pakiet, Akumulator
| Pakiet: | 14.8V |
| Pakiet: | 1500mAh 30C |
| Waga: ok. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT010-14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT010-14 |
TRAMPKI SLIP-ON Z HAFTAMI NB102P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
VITAPOL Wapieńko naturalne dla królików i gryzoni XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1066 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1066 |
Sukienka Model 107-1 Coral - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 92 cm | 92 cm | 80 cm |
| S | 88 cm | 88 cm | 76 cm |
| XL | 100 cm | 100 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model B013 Black - BE
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
Sukienka wizytowa Model 828a Green - Margo Collection
Polyester 20 %
~Viscosa 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Zielony |


_1d6b08ace13ce573510d21f24fe32ff_2618.jpg)