| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415605 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415605 |
Vitakraft Grun Rollis 500g.- Pokarm dla gryzoni z witaminą C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
Sukienka dzienna Model 819 Multicolor - Margo Collection
Polyester 27 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model S059 Chaber - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 106 cm | 100 cm | 86 cm |
| M | 96 cm | 102 cm | 96 cm | 82 cm |
| S | 96 cm | 98 cm | 92 cm | 78 cm |
| XL | 97 cm | 110 cm | 104 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
HALKA MALAGA (satyna) czarny - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 59 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 59 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 59 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 59 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 59 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Cleo Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Sandały Model KBL797 Red - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24.5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model SUK 122 Indygo - Lanti
Polyester 72 %
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 98 cm | 100 cm | 90 cm | 74 cm |
| 38 | 99 cm | 104 cm | 94 cm | 78 cm |
| 40 | 100 cm | 108 cm | 98 cm | 82 cm |
| 42 | 101 cm | 112 cm | 102 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
Nature\'s Protection Puppy cielęcina 200 g
Serwowane w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w chłodnym miejscu i zużyć w ciągu 3 dni. Wyprodukowano w Niemczech.
Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (70% cielęciny), bulion, minerały.
Składniki analityczne: wilgotność 75 %, białko surowe 10,6 %, oleje i tłuszcze 6,7 %, popół surowy 2,4 %, włókno surowe 0,4 %
Dodatki na 1 kg: wit.: D3 - 200 jm, E - 30 mg, E6 - 15 mg, E5 - 3 mg, E2 0,75 mg, E8 0.03 mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Tropical Ferro-Aktiv 500ml.- Odżywka z żelazem dla roślin wodnych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
~Nylon 87 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-106 cm | 70-78 cm |
| M | 94-102 cm | 66-74 cm |
| S | 90-98 cm | 62-70 cm |
| XL | 102-110 cm | 74-82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Beżowy |
Bokserki Męskie Model Matteo 300 Blue - Pierre Cardin
Elastan 7 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Niebieski |
Szlafrok Damski Model Aria Red - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| XXL | 100-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
TETRA Cichild Sticks 10l-pokarm dla pielęgnic
? przeznaczony dla ryb, które mają duże zapotrzebowanie na białko zwierzęce
? posiada dodatek składników naturalnych
? korzystnie wpływa na ubarwienie
? wspomaga odporność ryb, ma pozytywny wpływ na żywotność
? nie powoduje zmętnienia wody
? posiada stabilny poziom witaminy C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T153691 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T153691 |
Sera Holiday 10 tabl.- Pokarm w tabletkach na wakacje
Firma sera opracowała nowy pokarm dla ryb, do ich karmienia podczas twojej nieobecności, np. w czasie weekendu lub urlopu. Innowacyjny proces produkcji umożliwia wytworzenie wysokiej jakości, odżywczych tabletek, które przez 7 dni pozostają stabilne w wodzie i nie rozkładają się. Wartościowe składniki, zawarte w sera holiday, są stopniowo uwalniane, także ryby mogą je zjadać warstwa po warstwie. Starannie dobrane składniki, np. białka i niezbędne do życia składniki mineralne, gwarantują, że pokarm sera holiday jest chętnie zjadany przez wszystkie ryby w akwarium wielogatunkowym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Figi Model Coleen Black - BeautyNight
~Polamid 92 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 97-112 cm |
| S/M | 86-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Stateczniki Ogona (Komplet) Z008-26
Numer katalogowy: Z008-26
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Z008-26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Z008-26 |
Dwie Opaski Magnetyczne dr. Lewina + Pas.
+ Pas Lędźwiowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414972 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414972 |


_19e17721ff635675d6b3c91fdfd053d_2598.jpg)