| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
Zolux Torba transportowa średnia zielona 423420VER
Torba posiada dwa zamki suwakowe, umożliwiające otwarcie jej z dwóch stron.
Torba jest na małych nóżkach, a zdejmowany spód można prać. Można ją nosić na ramieniu lub w ręce.
Wymiary: dł. 40x szer. 19x wys. 22 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Bluzka Model M594 Wzór 70 - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
Lauren Design Legowisko Frida 85 cm x 65 cm Czarny + Szary
O produkcie luksusowa, mięciutka i dwustronna poducha dla psów i kotów piękne, staranne wykończenia poszewka rozpinana na suwak nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe kolorowe tkaniny o ciekawych strukturach wysoka odporność na ścieranie dodająca elegancji bawełniana lamówka
ukryty suwak do rozpinania legowiska pianka poliuretanowa jako wypełnienie
Dostępne wymiary poszewki
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 05851401 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 05851401 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Alina Black - Donna
~Polamid 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm | 72-76 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm | 68-72 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm | 64-68 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm | 76-80 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm | 80-84 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
Śnieżka spray brąz MULTI 400ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL8011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL8011 |
ZOLUX Szelki BUBBLE FISH 10mm kol.brązowy
Wymiary: 30x170x105
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510050cho |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510050cho |
Bluzka Model M540 Wzór 61 Blue - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907744180 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907744180 |
Stringi Model Melanie White - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
NEONOWE SELEDYNOWE SZPILKI E396-31L-GR Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
TC2190-11 Forwards Rotor - Silnik Sterowania
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TC2190-11 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TC2190-11 |
Kąpielówki Model Loop 34852-90X Grey - Henderson
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 87-90 cm |
| M | 83-86 cm |
| XL | 91-94 cm |
| XXL | 95-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
Zestaw Figi Model Essent EB009 Pink/Mint - Enfin
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-101 cm |
| M | 91-96 cm |
| S | 86-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enfin |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enfin |
| Kolor | Różowy |
Szpiegowska Żarówka Nagrywająca Obraz HD i Dźwięk + 24IR + Pilot itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077415558 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077415558 |
Figi Tanga/Brazilian panty CATHERINE Black/Red - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Stringi G-246 S stringi Czarny - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Szlafrok Model Bruce Melange - L&L collection
| Rozmiar | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|
| L | 113-116 cm |
| M | 109-112 cm |
| XL | 117-120 cm |
| XXL | 121-124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | L&L collection |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | L&L collection |
| Kolor | Szary |


_6418633f9b1b79f1b9504d131956c92_2597.jpg)