| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Kamienne Kostki Do Drinków - 9 Kostek
Gadżet w pigułce: - Kamienne kostki, które schłodzą każdy napój
- Materiał - steatyt
- Zestaw zawiera 9 kamiennych kostek i czarną torebkę
- Zapakowane w eleganckie pudełko
- Obowiązkowy dodatek do whisky
- Nadają się do kontaktu z żywnością i są bezpieczne dla zdrowia
- Przed pierwszym użyciem należy je umyć
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kamienne.kostki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kamienne.kostki |
Spódnica Model 240213 Black - Enny
Stylowa ołówkowa spódnica w czarnym kolorze.
- dopasowany krój
- z boku zapięcie na kryty zamek
- z tyłu rozdobna tasiemka, kokardka i rozporek
- wykonana z wysokiej jakości materiału
- model na podszewce
Polyester 8 %
~Viscosa 88 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 88 cm | 74 cm |
| 38 | 61.5 cm | 92 cm | 78 cm |
| 40 | 62 cm | 96 cm | 82 cm |
| 42 | 62.5 cm | 100 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
KOMPLET BORNEO (wiskoza) czerwony - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 62 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 62 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 62 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 62 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Wiązanie Model ASU0044 Cream Grochy - ABG
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 98 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Beżowy |
Szorty Model 487S Evelyn White - Gaia
Klasyczne w kroju szorty, wykonane z niezwykle delikatnej i miękkiej w dotyku dzianiny w połączeniu z eleganckim haftem. Szerokości boczków dopasowane do rozmiaru.
Elastan 5 %
~Polamid 70 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| XXXL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
BUTY SPORTOWE SZARE BK367 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Łożysko 10x6x3 F645-012 F45-012
Numer katalogowy: F645-012
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-012 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-012 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Koszula 256 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Koszula 256 |
Spodnie bootcut SD29 Grey - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 107 cm | 26 cm | 86 cm | 74 cm |
| 36 | 108 cm | 27 cm | 90 cm | 76 cm |
| 38 | 109 cm | 27 cm | 94 cm | 80 cm |
| 40 | 111 cm | 28 cm | 98 cm | 84 cm |
| 42 | 111 cm | 29 cm | 104 cm | 88 cm |
| 44 | 112 cm | 30 cm | 108 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
Spódnica Model 183 Ecru - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Slipy Model Mini Authentic Jeans - Cornette
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
Tropical Bio-Vit 21l.(wiadereczko)- Podstawowy roślinny, płatkowany pokarm dla ryb
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
TRIXIE Zapasowy pień do drapaka 9 x 60 cm
Słupek służy jako zapasowa część zamienna do drapaków i mebli dla kota Trixie.
Cechy słupka: słupek owinięty naturalnym sizalem; gotowy do montażu - w komplecie znajduje sie nagwintowany pręt i dwie śruby; gwint o wielkości M8; średnica słupka: 9 cm, długość 60 cm.
Kolor: naturalny kolor sizalu. Dostępne sa też słupki innej wielkości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43993 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43993 |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-Soft Model 011/21 Angelika Beige - Mat
Elastan 10 %
~Polamid 67 %
~Poliuretan 9 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65 G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65 H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70 H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80 H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85 F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85I | 83-87 cm | 113-115 cm |
| 90 B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90 G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Beżowy |
TRIXIE Drapak dla kota podłogowo-sufitowy Santiago beżowy
WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43851 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43851 |
WD-IMPEX Klatka dla małych gryzoni OSKAR 1 49 x 32,5 x 49 cm
Wyposażenie: domek, 2 podesty, 8 tub, kula
KOLORYSTYKA LOSOWA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
ZOLUX Torba transportowa Miami , kol.różowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 423526ROS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 423526ROS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9100-15 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9100-15 |
Over Zoo White Spray płyn usuwający zażółcenia sierści 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |


_ca8daf9a4e3bbdd97bfdd2a5e1ce145_2596.jpg)