| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Sukienka Model M059 Red - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czerwony |
Czujnik Dymu/Ognia - Bezprzewodowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415488 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415488 |
Bluzka Model K435 Wzór 65 White - Katrus
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model A161 Navy - awama
- rewelacyjna sukienka
- wykonana z przyjemnej melanżowej dzianiny
- prosty fason
- góra z kapturem
- sukienka doskonała na co dzień
Polyester 65 %
~Viscosa 33 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 91-98 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| 40/42 | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Granatowy |
Szorty Spodenki Model 133 Ecru - Lupo Line
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Julia 507 Violet - Roksana
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Fioletowy |
Bluzka z kokardą retro B77 Fuksja - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 66.5 cm | 96 cm |
| 38 | 67 cm | 100 cm |
| 40 | 68.5 cm | 104 cm |
| 42 | 70 cm | 108 cm |
| 44 | 72 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |
Kompletny Ogon T640-057 F639-057 Kolor Czerwony
Numer katalogowy: F639-057 T640-057
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640-057 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640-057 |
Szlafrok Damski Model Madam r.3/4 Melnage - Italian Fashion
Komfortowy szlafrok damski Bianca.
- rękaw o długości 3/4
- rękaw wykończony koronką
- po bokach kieszenie
- szlafrok wiązany w pasie
- model wykonany jest z przyjemnej w dotyku, lekkiej, wiskozowej dzianiny
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
Figi Model Hipster panty Pink - Julimex Lingerie
Figi damskie o klasycznym kroju, idealnie dopasowane do ciała. Niewidoczne pod ubraniem dzięki bezszwowej, nowoczesnej technologii wykończenia brzegów ? technologia INVISIBLE-LINE. Pas podkreśla delikatna, subtelna koronka.
Pakowane w pudełko z uroczą kokardką, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 10 %
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Różowy |
8in1 Brewers Yeast Tablets with Garlic - drożdże piwne 260 tabl.
- specjalna formuła utrzymuje skórę i sierść psa w dobrej kondycji
- tabletki zawierają drożdże piwne, kompleks witamin z grupy B, cynk, białka oraz kwasy tłuszczowe Omega-3, ułatwiające wchłanienie witamin
- nadają blasku matowej sierści i ułatwiają rozczesywanie
- skuteczna pielęgnacja skóry i sierści wszystkich raz psów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T105688 |
| EAN | 4048422105688 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T105688 |
| EAN | 4048422105688 |
Żakiet Model AZA0002 Cobalt - ABG
Polyester 60 %
~Viscosa 37 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Niebieski |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków KS3 Ocynk 50,5 x 32,5 x 57,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Tropical Malawi 11l.- Podstawowy pokarm płatkowany dla pielęgnic mbuna z jeziora Malawi
Błonnik i pokrzywa reguluje pracę długiego przewodu pokarmowego pyszczaków. Źródłem dobrze przyswajalnego białka roślinnego jest między innymi zielony groszek i spirulina.
Zarodki pszenne dostarczają cennych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Dodatek L-karnityny wspomaga metabolizm tłuszczów. Wysokie walory smakowe pokarmu sprawiają, że płatki Malawi są chętnie pobierane nawet przez ryby z importu. W celu urozmaicenia diety pyszczaków polecamy Super Spirulina Forte.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Komplet Model Brenda Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| XXL | 110 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
JESIENNE BOTKI NA OBCASIE A921 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka model 1580 Cappuccino - PeeKaBoo
Elastan 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 94 cm |
| M | 95 cm | 90 cm |
| S | 94 cm | 86 cm |
| XL | 97 cm | 98 cm |
| XXL | 98 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Piżama Model Noe 2975 Brown - Piccolo Meva
Wymiary
Rozmiar 104-110
Długość koszulki 46 cm
Klatka 68 cm
Długość spodenek 71 cm
Pas 48-62 cm
Rozmiar 116-122
Długość koszulki 50 cm
Klatka 75 cm
Długość spodenek 72 cm
Pas 52-62 cm
Rozmiar 128-134
Długość koszulki 54 cm
Klatka 82 cm
Długość spodenek 73 cm
Pas 60-72 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Piccolo Meva |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Piccolo Meva |
| Kolor | Brązowy |
Kurtka Damska Model M096 Beige - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Piżama Męska ModelTour 35714-50X Turkus/Grey - Henderson
Wymiary
Rozmiar M: Klatka 94-98 cm, biodra 98-102 cm
Rozmiar L: Klatka 98-102 cm, biodra 102-106 cm
Rozmiar XL: Klatka 102-106 cm, biodra 106-110 cm
Rozmiar XXL: Klatka 106-110 cm, biodra 110-114 cm
Polyester 40 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |


_77120e3ec544bad86d47079b7deb90e_2595.jpg)