| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Body Model BD 023 Black - Vestiva
Producent GAIA - marka Vestiva ! Propozycja dla kobiet ceniących wygodę. Komfortowe body wykonane z przyjemnej w dotyku bawełnianej dzianiny. Fason delikatnie przylegający do ciała z długim rękawem. Dekolt na delikatnej stójce. W kroku wygodne zapięcie na zatrzaski.
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
Bluzka Model M594 Wzór 70 - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
TETRA Min Crisps - pokarm podstawowy dla rybek tropikalnych 12g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T766402 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T766402 |
Spacerowa Drewniana Laska do Chodzenia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908090015793 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908090015793 |
T641C-003 Mocowanie Głowicy Dolnej I Górnej
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T641C-003 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T641C-003 |
Nestor Witaminy na piórka dla kanarków 20g x 25 szt.
Opakowanie zawiera mieszankę ziaren o zwiększonej ilości nasion oleistych, która została nasączona koncentratem mineralno-witaminowym. Mieszanka doskonale uzupełnia niedobory składników pokarmowych, których w szczególności w okresie pierzenia domaga się organizm Twojej papugi. Witaminy ?na piórka? firmy Nestor wpłyną dodatnio nie tylko na stan upierzenia, ale i na ogólną kondycję ptaszka, jego zdrowie i samopoczucie.
Zawartość opakowania można podawać oddzielnie lub wymieszać z niewielką ilością podstawowego pożywienia.
Skład: murzynek, owies bezłuskowy, proso, siemię lniane, kanar, konopie, rzepik
Analiza: białko ogólne 12%, tłuszcz surowy 8%, wilgotność 9%, włókno surowe 18%, popiół surowy 1%, wapń 0,12 g, fosfor 0,04 g, miedź 0,1 mg, magnez 0,0009 g, żelazo 0,4 mg, kobalt 0,025 mg, cynk 0,0012 g, mangan 0,48 mg, wit. E 0,0003 mg, wit. B1 0,0004 mg, wit. B2 0,002 mg, wit B6 0,0007 mg, wit. B3 0,024 mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Pas do pończoch V-6492 Carmin - Axami
~Polamid 93 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
Trixie Miska plastikowa dla psa spowalniająca jedzenie 0,45 L
Specjalna miseczka posiada trzy wypustki, które spowalniają szybkość jedzenia karmy.
Miseczka z gumowym pierścieniem zapobiegającym przesuwaniu się.
Wymiary: pojemność: 450ml, średnica 20 cm
Kolorostyka losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25031 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25031 |
ANIMONDA Vom Feinsten Select Filet Cat smak: kurczak i morlesz 85g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
GF Peleryna przeciwdeszczowa szara H07/3
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Komplet Model Chantall set Black/White - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
Sukienka z szyfonu MM1014 Blue - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
Sandał SANDAŁKI Z PEREŁKAMI SZARE RC-33 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model Bella k.r. Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Sade |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Sade |
Spawarka inwertorowa DIGITIG 206P AC/DC SHERMAN
12/24 MIESIĄCE (FIRMA/KONSUMENT) SERWIS DOOR TO DOOR
Cyfrowa spawarka DIGITIG 206P AC/DC Sherman-digitec to urządzenie najnowszej generacji, wykonane w technologii IGBT. Służy do spawania ręcznego metodą TIG stali i metali kolorowych prądem stałym oraz przemiennym. Urządzenie wyposażone jest w opcję spawania metodą MMA (elektrodą otuloną) z dostępną regulowaną funkcją ARC FORCE. Spawarka umożliwia pełną cyfrową regulację i sterowanie parametrami spawalniczymi charakterystyki łuku oraz pulsu. Przeznaczona jest do użytku profesjonalnego. W szerokim zakresie znajduje zastosowanie zarówno przy pracach produkcyjnych, jak i usługowych.
Urządzenie wyposażone jest w uchwyt spawalniczy TIG oraz przewód masowy.
| Numer katalogowy | SDIGITECTIG206PACDC |
|---|---|
| Napięcie zasilania [V] | AC 230 50Hz |
| Metody spawania | TIG AC/DC, MMA |
| Technologia wykonania | IGBT |
| Prąd spawania [A] | 200 (160 – MMA) |
| Cykl pracy [%] | 40 |
| Napięcie w stanie bez obc. [V] | 60 |
| Max. pobór prądu [A] | 30 |
| Max. pobór mocy [kVA] | 6,6 |
| Regulacja prądu spawania | Płynny |
| Przedwypływ gazu [s] | 0,1-10 |
| Powypływ gazu [s] | 0,5-15 |
| Narastanie prądu [s] | 0-10 |
| Opadnie prądu [s] | 0-15 |
| Prąd początkowy [A] | 5-160 |
| Prąd podstawy [A] | 5-200 |
| Prąd krateru [A] | 5-200 |
| Częstotliwość pulsu [Hz] | 0,2-200 |
| Czas trwania impulsu [%] | 10-90 |
| Częstotliwość AC [Hz] | 20-250 |
| Balans AC [%] | 15-85 |
| Amplituda prądu [%] | --- |
| ARC FORCE [A] | 0-100 |
| Masa [kg] | 14 |
| Wymiary (D x SZ x W) [mm] | 420 x 170 x 350 |
| Funkcje | Sterowanie cyfrowe, HF, Arc Force, 2T/4T, Narastanie prądu, Opadanie prądu, Puls, Regulacja czasu przedwypływu i powypływu gazu, Spawanie prądem przemiennym |
| Dodatkowe informacje | szczegółowe parametry w instrukcji obsługi (zakładka "Do pobrania") |
Wyposażenie standardowe Uchwyt spawalniczy T-26/4m Przewód masowy Przybornik TIG 17/18/26
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SHERMAN |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SHERMAN |
ANIMONDA Vom Feinsten Kastrierte Cat smak: indyk z pstrągiem 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Figi Big Model 127 Ecru - Lupo Line
Skład surowcowy: 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| 46 | 134-140 cm |
| 48 | 140-144 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Kamizelka Damska Model KM 103 Black - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 85 cm | 96 cm | 92 cm |
| 38 | 86 cm | 100 cm | 96 cm |
| 40 | 87 cm | 104 cm | 100 cm |
| 42 | 88 cm | 108 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |


_8b506115494e338140fc2ca5681b9d3_2594.jpg)