| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Sukienka Model S70 1150 Ecru/Beige - Nife
- rewelacyjna sukienka
- wykonana z wzorzystej dzianiny
- prosty i elegancki fason
- zapinana z tyłu na kryty zamek
- przy dekolcie ozdobne zaszewki
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 113 cm | 93 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 114 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 114 cm | 103 cm | 94 cm | 84 cm |
| 42 | 115 cm | 108 cm | 98 cm | 88 cm |
| 44 | 116 cm | 113 cm | 102 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Piżama Komplet Model Anastasia 7326 Bordo - Pierre Cardin
Elastan 7 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100 cm | 91 cm |
| M | 95 cm | 88 cm |
| S | 90 cm | 85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Czerwony |
Sandał ESPADRYLE NA KOTURNIE SZARE 100-862SC GREY - Inello
Wysokość platformy 3,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,3 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sandał KLAPKI JAPONKI RÓŻOWE CK31P PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Botki Model 99-82 Black - Inello
Wysokość platformy 2 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model K389 Oliwka - Lenitif
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 96-98 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Zielony |
Półbiustonosz Model V-5261 Eat me Pink/White - Axami
Elastan 7 %
~Polamid 39 %
~Poliuretan 14 %
Polyester 19 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Biały |
ROYAL CANIN Miniature Schnauzer 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bluza Damska Model M514 Grey - Figl
- modna bluza damska
- przód ozdobiony pięknym wełnianym warkoczem
- długi rękaw
- wkładana przez głowę
- ściągacze przy rękawach i u dołu
- dekolt okrągły
Materiał: 95% bawełna, 5% elastan, przód 100% wełna
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Stringi Model V-5838 Stella Maris Black - Axami
Stringi Stella Maris z intrygującym wiązaniem z przodu zachęcają do zmysłowych odkryć. Przepięknie wycięta koronka podkreśli urodę Twego ciała.
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Zestaw: 2-Żołnierzyki, Nurek, Kajak i 9-Akcesorii.
Zestaw: 2-Żołnieżyki, Płetwonurek, Kajak Wojskowy+9 Różnych Akcesorii.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415531 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415531 |
9053-13 A blade main motor unit - silnik główny A
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-13 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-13 |
Bluzka Model 1626 Black - PeeKaBoo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 67 cm | 100 cm |
| S/M | 66 cm | 92 cm |
| XXL | 69 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
BALERINY AŻUROWE 3345-20A ZŁOCISTY BRĄZ - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22.5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24.5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Brązowy |
CHABA Obroża skórzana 18mm / 50cm kolor: brązowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Profesjonalny Pokrowiec Na Wykrywacz Metali.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415183 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415183 |
BRIT True Meat Bits Chicken - mięso z kurczaka 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
CHABA Obroża skórzana 25mm / 65cm kolor: naturalny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |


_dc2746dfe960a6b1109790a00c7a81a_2589.jpg)