Wysokość platformy 1,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 400 Ecru/Black - Figl
- gustowna sukienka
- wykonana z elastycznego materiału
- fason luźny
- krótki rękawek
- po bokach kieszenie
- długość przed kolano
- brak podszewki
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 138-4 Black - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 84 cm | 78 cm |
| M | 88 cm | 78 cm | 74 cm |
| S | 84 cm | 74 cm | 70 cm |
| XL | 96 cm | 90 cm | 84 cm |
| XS | 80 cm | 70 cm | 64 cm |
| XXL | 100 cm | 92 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
Czytnik do Odzyskiwania Skasowanych Danych ze Smarfonów, iPadów, Kart Pamięci Flash, Dysków USB...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5060077840239 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5060077840239 |
Piżama KOMPLET ALTEA czarny - Kalimo
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
Czytnik kart SD / MMC, Wejście USB i AUX.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415089 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415089 |
Szorty Model 55 White - Gabidar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
GF Kombinezon zimowy czerwony PAW Z20/5
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bluzka Model A89 Flamingi/Navy - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
Vitapol Pokarm 2w1 dla królika 3l.
Skład: Ziarno zbóż i produkty zbożowe (45%), mieszanka paszowa w granulacie (17%), warzywa (16%), owoce (15%), produkty piekarnicze (4%), nasiona oleiste (3%).
Analiza: białko (14,5%), tłuszcz (3,8%), włókno (10,2%), minerały (4,1%).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
Sukienka Model 198-4 Julie Zielone Tukany - Numoco
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 128 cm | 116 cm | 76 cm |
| M | 120 cm | 108 cm | 68 cm |
| S | 116 cm | 104 cm | 64 cm |
| XL | 134 cm | 120 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
Szlafrok PODOMKA PANAMA (satyna) czerwony - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 89 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 89 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 89 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 89 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| XXXL | 89 cm | 116-120 cm | 110-114 cm | 90-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
Biustonosz push up Biustonosz Super Push 7040 Purple - Anabel Arto
~Nylon 87 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70B | 68-72 cm | 82-86 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-91 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Fioletowy |
Wysokiej Jakości Samoprzylepna Tablica Kredowa + Kredki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4011886033705 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4011886033705 |
TOREBKA KOPERTÓWKA BRUDNY RÓŻ TB-P-92 BRUDNY RÓŻ - Inello
Wysokość 16 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Sweter z falbankami B86 Navy - Nife
Polyester 85 %
~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 97 cm |
| 38 | 63 cm | 101 cm |
| 40 | 64.5 cm | 105 cm |
| 42 | 66 cm | 109 cm |
| 44 | 67.5 cm | 113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Figi Model Aura 041 White - Ewana
Polyester 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Biustonosz Balconette Soft Model Lea B-222 Ecru - Wiesmann
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Beżowy |
Vitapol Smakers Premium Kolby dla myszy i myszoskoczków 2szt.
Kolby: są smacznym i pełnowartościowym pokarmem, kompozycja wyselekcjonowanych, wysoko gatunkowych składników sprzyja poprawie apetytu, stymulują trawienie oraz zapewnia zdrowie i witalność
Skład: warzywa 14,5%, mieszanka paszowa uzupełniająca granulowana 11,5%, owoce 3,6%, inne rośliny 1,5%, nasiona i owoce oleiste 2,4%, ziarno zbóż i produkty zbożowe 41,9%, produkty piekarnicze 24,2%, ser 0,4%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1457 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1457 |
Chusta Model ADS 1400-870C Grafit - Moraj
Rozmiar: 140 cm x 140 cm.
Polyester 65 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Szary |


_281990.jpg)