| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Zolux Płaszczyk nieprzemakalny ocieplany z kapturem czerwony 25cm
Płaszczyk firmy Zolux z kapturem ocieplany polarem. Pod brzuszkiem rozciągliwa guma. Posiada również szerokie rzepy umożliwiające regulację zapięcia. Długość 25 cm Można go prać tylko ręcznie!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 411400RGE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 411400RGE |
Sweter Kardigan Model 60004 Dirty Pink - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 50 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
SportPet Designs Tunel dla kota 91 cm
Tunel można łączyć z Domkiem PL0057 i drugim Tunelem przy pomocy rzepów, znajdujących się w każdym opakowaniu Tunelu i Domku Stanowi doskonałą kryjówkę Dodatkowe wejście zachęca do zabawy Składany, łatwy do przechowywania Wymiary: 28 x 28 x 91 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SportPet Designs |
| Kod producenta | PL0326 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SportPet Designs |
| Kod producenta | PL0326 |
ROYAL CANIN Sterilised +7 3,5kg.
Skład: suszone mięso drobiowe, kukurydza, izolat białka roślinnego (wyselekcjonowane ze względu na wysoką przyswajalność), gluten kukurydziany, włókna roślinne, tłuszcze zwierzęce, hydrolizat białka zwierzęcego, pulpa buraczana, sole mineralne, drożdże, fruktooligosacharydy, tran, fosforan sodu, proszek jajeczny, olej sojowy, DL-metionina, L-lizyna, L-karnityna
Analiza: białko 37%; tłuszcz 12%; sole mineralne 7,9%; włókno 6,2%; wit. A 21000 UI/kg; wit. D3 912 UI/kg; wit. E 500 mg/kg; miedź 23 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | QS8005-007 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | QS8005-007 |
Nadzwyczaj chłonne podłoże. Dobrze wysuszone oraz odpylone doskonale nadaje się jako podściółka dla myszek, chomików, świnek morskich, króliczków, szynszyli, itp.
Zapewnia optymalną higienę i czystość.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOMUS S.C. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOMUS S.C. |
Bokserki Model P073 2-pack 35389-59X Blue/Navy - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Granatowy |
Sweter Narzutka model 30041C Pink - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 82 cm | 43 cm | szer. tyl na plasko:56 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model MOE114 Red - Moe
Polyester 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 104 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 91 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 90 cm | 94 cm | 86 cm | 72 cm |
| XL | 93 cm | 108 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Kabura Skórzana na Pistolet - do Pasa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620083 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620083 |
ADIDAS ZX FLUX ADV J S76252 - Adidas
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adidas |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adidas |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
Piżama Szorty do spania Model 3094 Grey Melange - Babella
świetne, wygodne szorty do spania.
- wykonane z przyjemnej w dotyku bawełny
- w pasie komfortowa gumka
- przód zdobi kontrastowa kokardka w krateczkę.
Polyester 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 17432 Bordo/Black - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 90 cm | 84 cm | 72 cm |
| M | 97 cm | 86 cm | 80 cm | 68 cm |
| S | 96 cm | 82 cm | 76 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
WĘŻOWE SZPILKI NA PLATFORMIE HP-6P - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Figi Model Nela Black - Wolbar
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model VS-305 Morela - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Pomarańczowy |
Stringi CAMPI White - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
BEAPAHAR Gentle Leader S czarna- Obroża uzdowa dla małych ras psów
Szkolenie psa przy użyciu Gentle Leader jest łatwe. Gentle Leader kontroluje kufę i szyję psa sposób powodujjąc niewymuszony odruch uspokojenia i podporządkowania. Pętla na kufę wykorzystuje instynktowną reakcję psa na zachowania dyscyplinujące jakie stosowała jego matka, delikatnie uciskając zębami kufę szczenięcia. Druga pętla obroży umieszczona na szyi psa również wyzwala instynktowną reakcję wyuczoną w dzieciństwie (szczenię uspokaja się, gdy suka chwyta je za kark, aby przenieść w inne miejsce). Pasek Gentle Leader umiejscowiony na karku wywołuje odprężenie w momencie, gdy pies zaczyna ciągnąć na smyczy.
Obroża jest koloru czarnego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 17946 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 17946 |
Duża pojemna torebka kuferek trapez 1709A Black - Manzana
Szerokość dna 15 cm
Wysokość 31 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |


_293036.jpg)