| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25,5 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
TRIXIE Piłka kauczukowa twarda 8 cm
Bardzo twarda, wytrzymała na psie zęby.
Średnica: 8 cm
Kolorystyka losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3303 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3303 |
TRIXIE Czekolada dla psa czarna 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2970 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2970 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
TRIXIE Miska ceramiczna dla świnek morskich 200 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-60742 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-60742 |
TRIXIE Mata do bagażnika dla psa
Chroni siedzenia i zatrzymuje brud dzięki odwrotnej stronie.
Odpowiedni do wszystkich typów samochodów dzięki regulowanym zamocowaniom.
Nieprzemakalny, łatwy do założenia i do prania.
Pasuje do bagażników samochodów typu kombi
Chroni tapicerkę przed brudem i sierścią
Bardzo wytrzymała
Łatwa w montażu
Wodoodporna
SPÓD - 110 x 110 cm
BURTY- 60 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1318 |
| EAN | 4011905013183 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1318 |
| EAN | 4011905013183 |
Spódnica Model M012 Navy - Mosali
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 104 cm | 80 cm |
| M | 61 cm | 100 cm | 76 cm |
| S | 61 cm | 96 cm | 72 cm |
| XL | 62 cm | 108 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Granatowy |
Biustonosz push up Biustonosz Półgorset push-up Model Tiffanie PG1 Black/Pink - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 65 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Bluzka z kołnierzykiem B73 Flowers/Ecru - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 90 cm |
| 38 | 62 cm | 94 cm |
| 40 | 63 cm | 98 cm |
| 42 | 64 cm | 102 cm |
| 44 | 65 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Sandał Japonki Model KBIR-76 Beige - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Beżowy |
BALERINKI FUNNY BALLS C85P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Karta pamięci Sandisk Memory Stick Pro Duo 32GB
Właściwości:
• dostępne pojemności: 2 GB do 32 GB
• zaawansowana ochrona danych z wykorzystaniem
Access Control Function i technologii MagicGate™
• szerokie zastosowania (fotografia, telefonia komórkowa,
konsole do gier)
• 5 lat gwarancji
Podkoszulek Męski Model Tank Top Claudio Grey - Pierre Cardin
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| L | 71 cm | 107 cm |
| M | 70 cm | 101 cm |
| XL | 72 cm | 113 cm |
| XXL | 73 cm | 119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model BLU 122 Black - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 90 cm |
| 38 | 62 cm | 94 cm |
| 40 | 63 cm | 98 cm |
| 42 | 64 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
- skład surowcowy: 92% Bawełna, 8% Elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1324 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1324 |
Diversa Tło do akwarium Korzeń 150 cm x 60 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
Sukienka Model L227 Fuksja - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 102 cm | 96 cm | 90 cm | 78 cm |
| M | 102 cm | 92 cm | 86 cm | 74 cm |
| S | 102 cm | 88 cm | 82 cm | 70 cm |
| XL | 102 cm | 100 cm | 94 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Fioletowy |
Amortyzatory Do 4wd12-11 - Shock Absorber Assembly ( 4szt )
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12-11 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12-11 |
TRIXIE Szczotka plastikowa dla psa dwustronna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2306 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2306 |


_287119.jpg)