| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Piżama Damska Model PM.8041 Pastel Pink - Dobranocka
Skład:
Bluza: 88% bawełna, 12% poliester.
Spodnie: 100% bawełna.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 108-112 cm | 96-100 cm |
| M | 104-108 cm | 92-96 cm |
| S | 100-104 cm | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dobranocka |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dobranocka |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model 240121 Navy - Enny
Elegancka bluzka.
- dekolt okrągły
- rękaw długi
- z tyłu zapięcie na zamek
- prosty krój
- w dole rozcięcie oraz troczki, które można zawiązać w kokardę
- bluzka wykonana jest z wysokiej jakości, nierozciągliwego materiału
- wzór w kontrastowe groszki
- produkt polski
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 88 cm |
| 36 | 92 cm |
| 38 | 96 cm |
| 40 | 100 cm |
| 42 | 104 cm |
| 44 | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
SZARE WORKERY 2098-5G CNB2098-5G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Tolsa Sanibird Rosemary - rozmaryn 375g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sanicat Tolsa |
| Kod producenta | SN-2752 |
| EAN | 8411514802752 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sanicat Tolsa |
| Kod producenta | SN-2752 |
| EAN | 8411514802752 |
Sweter Poncho model 30012 Neon Coral - PeeKaBoo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model M024 Navy - Infinite You
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
TRIXIE Legowisko \"MINOU\" dla psa 35 × 26 × 41 cm /liliowo-fioletowy
Cechy legowiska:
-Legowisko z serii Minou przeznaczone dla kotów i małych psów,
-Produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów, -Materiał sztuczny zamsz, wykończone miłym futerkiem,
-Legowisko wykonane z ciepłego i przyjemnego materiału, -Wypełnione pianką, -Wyjmowana 2-stronna poduszka z mięciutkim wypełnieniem,
-Łatwe w pielęgnacji antypoślizgowe dno z nylonu
WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-36300 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-36300 |
Sukienka Plażow Tunika Rita Milk Shake-Bianco M-415 White/Pink - Marko
Kobieca, kolorowa tunika na ramiączkach
Świetnie się układa, jest dopasowana u góry i luźniejsza na dole
Na ramiączkach
Lekko prześwituje
Tkanina elastyczna, miękka
Klasyczny dekolt łódka
Kolory idealne na plażę
Kwieciste motywy
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 106 cm | 91-94 cm |
| M | 100 cm | 87-90 cm |
| S | 94 cm | 83-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model MOE219 Sky Blue - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 90 cm | 94 cm |
| M | 88 cm | 90 cm |
| S | 86 cm | 86 cm |
| XL | 92 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
TETRA Fauna Gammarus -pokarm dla zółwi 4L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T177147 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T177147 |
Wielofunkcyjny Drążek do Ćwiczeń.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902852365902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902852365902 |
Sukienka Model SUK148 Liście - Lanti
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 86/92 cm | 106 cm | 90 cm | 94 cm |
| 36 | 86/92 cm | 110 cm | 94 cm | 98 cm |
| 38 | 86/92 cm | 114 cm | 98 cm | 102 cm |
| 40 | 88/94 cm | 118 cm | 102 cm | 106 cm |
| 42 | 88/94 cm | 122 cm | 106 cm | 110 cm |
| 44 | 88/94 cm | 126 cm | 110 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sukienka Model MOE284 Black - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 108 cm | 110 cm | 102 cm |
| L/XL | 108 cm | 104 cm | 96 cm |
| S/M | 108 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model Valentina Pink - Nipplex
Elastan 7 %
~Inne 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 16 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 70B | 73-77 cm | 84-86 cm |
| 70C | 73-77 cm | 86-88 cm |
| 70D | 73-77 cm | 88-90 cm |
| 70E | 73-77 cm | 90-92 cm |
| 75B | 78-82 cm | 89-91 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 75E | 78-82 cm | 95-97 cm |
| 80B | 83-87 cm | 94-96 cm |
| 80C | 83-87 cm | 96-98 cm |
| 80D | 83-87 cm | 98-100 cm |
| 85B | 88-92 cm | 99-101 cm |
| 85C | 88-92 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Różowy |
Skład surowcowy: 70% wiskoza, 20% elastan, 10% poliamid.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1586 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1586 |
08049 - Himoto HI6103T2, Thwarter 251-88 (Front lower arm)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 08049 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 08049 |
Sukienka Model 15292 White/Black - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 92 cm | 72 cm |
| M | 92 cm | 88 cm | 68 cm |
| S | 88 cm | 84 cm | 64 cm |
| XS | 84 cm | 80 cm | 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Biały |
- ramiączka: z zapięciem Clic-Clac
- typ zapięcia: trzystopniowe, dwurzędowe
- skład surowcowy: 70% Poliamid, 15% Elastan, 15% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1381 cz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1381 cz |
Figi Model 727P Marianna Turkusowa Głębia - Gaia
Eleganckie figi w turkusowym kolorze.
- wykonane z wzorzystej dzianiny
- z przodu wstawki z haftu
Elastan 13 %
~Polamid 52 %
Polyester 30 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Zielony |
Szorty Damskie Model 16513 Pink - YourNewStyle
~Nylon 37 %
~Spandex 3 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 36 cm | 88 cm | 78 cm |
| M | 35 cm | 84 cm | 72 cm |
| S | 34 cm | 80 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |


_292168.jpg)