| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Wiatrówka Łamana Hammerli Razor TG 5,5mm/Sprężynowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412463 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412463 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907793415467 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907793415467 |
Gorsety, body, pasy Sara body czerwony - Gorteks
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model MOE248 Szmaragd - Moe
Skład: 90% bawełna, 10% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 102 cm | 96 cm | 87 cm |
| M | 87 cm | 98 cm | 92 cm | 83 cm |
| S | 87 cm | 94 cm | 88 cm | 78 cm |
| XL | 88 cm | 106 cm | 100 cm | 91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
WORKERY DAMSKIE ZIELONE 30716 GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Koszulka Model 4139 Ecru - Mewa
~Viscosa 72 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| 46 | 104 cm |
| 48 | 108 cm |
| 50 | 112 cm |
| 52 | 116 cm |
| 54 | 124 cm |
| 56 | 132 cm |
| 58 | 140 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mewa |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mewa |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka z rozcięciem na dekolcie S23 Black - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 93 cm | 88 cm | 82 cm |
| 38 | 95 cm | 92 cm | 84 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 90 cm |
| 42 | 97 cm | 100 cm | 94 cm |
| 44 | 98 cm | 106 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M356 Powder pink - Makadamia
Stylowa, dopasowana sukienka damska.
- modne wstawki z eco-skóry
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- dekolt okrągły
- rękaw krótki
- po bokach kieszenie
- ołówkowy, dopasowany krój
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, wysokiej jakości materiału
- rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
Polyester 55 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 88 cm | 76 cm | 72 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 80 cm | 76 cm |
| 40 | 92 cm | 96 cm | 84 cm | 80 cm |
| 42 | 92 cm | 100 cm | 88 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Różowy |
Spodnie Spódnico-spodnie Model S041 Green - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 67 cm | 41 cm | 74 cm |
| M | 66 cm | 40 cm | 70 cm |
| S | 65 cm | 39 cm | 66 cm |
| XL | 67 cm | 42 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Zielony |
Katrinex Pokarm płatkowany wieloskładnikowy 500ml.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Brenda Frozen M-403 Mint - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z wypełnieniem push up
Modna stylistyka
Figi z paseczkiem, bardzo ciekawe
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm | |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm | |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm | |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-93 cm | |
| XXL/L | 96 cm | 80-85 cm | 94-95 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
TRIXIE Torba transportowa King of Dog czarna
- Otwierana z przodu i z góry - Możliwość całkowitego rozłożenia jako legowisko - Boczna kieszeń na zamek - Wewnętrzne kieszonki na rzep - Zintegrowana krótka smycz - Zapewnia właściwą cyrkulację powietrza
- 17 x 26 x 36 cm KOLOR CZARNY
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-37968 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-37968 |
Bokserki Model Pasy White/Blue - Exzo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 86-91 cm |
| M | 81-86 cm |
| XL | 91-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Niebieski |
Spódniczka Model Desiree Black - Irall
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 97 cm |
| S | 92 cm |
| XL | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
ANIMONDA Integra Protect Nieren dla kota smak: indyk 100g
Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, składniki mineralne.
Analiza: Białko (8,5g), Tłuszcz (9,5g), Włókno (0,6g), Popiół (1,3g), NFE (2,0g), Wilgotność (78g), Energia metaboliczna (0,45MJ), Wapń (0,22g), Fosfor (0,17g), Magnez (12mg), Sód (0,19g), Potas (0,17g), Chlorek (0,14g).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Kod producenta | 86671 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Kod producenta | 86671 |
- skład surowcowy:70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1404 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1404 |
Biustonosz push up Biustonosz P-up Melanie Milk - Nipplex
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 65 D | 83-85 cm |
| 65 E | 85-87 cm |
| 65 F | 87-89 cm |
| 65 G | 89-91 cm |
| 65 H | 91-93 cm |
| 70 B | 84-86 cm |
| 70 C | 86-88 cm |
| 70 D | 88-90 cm |
| 70 E | 90-92 cm |
| 70 F | 92-94 cm |
| 70 G | 94-96 cm |
| 70 H | 96-98 cm |
| 75 A | 87-89 cm |
| 75 B | 89-91 cm |
| 75 C | 91-93 cm |
| 75 D | 93-95 cm |
| 75 E | 95-97 cm |
| 75 F | 97-99 cm |
| 75 G | 99-101 cm |
| 75 H | 101-103 cm |
| 80 B | 94-96 cm |
| 80 C | 96-98 cm |
| 80 D | 98-100 cm |
| 80 E | 100-102 cm |
| 80 F | 102-104 cm |
| 80 G | 104-106 cm |
| 85 B | 99-101 cm |
| 85 C | 101-103 cm |
| 85 D | 103-105 cm |
| 85 E | 105-107 cm |
| 85 F | 107-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Szary |


_281950.jpg)