| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,7 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Gumki Loom Bands 1000szt. (mix kolor) + Akcesoria.
Zestaw 1000szt. Gumek Jelly Loom Bands (MIX Kolor) +...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773334 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773334 |
Delikatna krateczka w poświcie złota, oryginalna ozdoba z frędzli przypominająca pomponik połączona z zamszową kokardką charakteryzuje model 911. W rzeczywistości model o wiele atrakcyjniejszy niż wychwyca to zdjęcie, delikatne złote nici dodają mu blasku i uroku. Tył fig to delikatny tiul.
Możliwość skompletowania z biustonoszem i stringami.
Skład:
91% Poliamid
4% Elastan
5% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Waniliowy |
| rozmiar | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Waniliowy |
| rozmiar | M |
Petmex Łapa kurza biała 100 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194786 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194786 |
Krótki płaszcz flauszowy damski 275 Blue - Bien Fashion
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 77 cm | 114 cm | 110 cm | 110 cm |
| M | 77 cm | 110 cm | 106 cm | 106 cm |
| S | 76 cm | 106 cm | 102 cm | 102 cm |
| XL | 77 cm | 118 cm | 114 cm | 114 cm |
| XS | 75 cm | 102 cm | 98 cm | 98 cm |
| XXL | 78 cm | 122 cm | 118 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Niebieski |
WELDMAN Półautomat inwertorowy MAXI MIG 330 4x4 MMA
12/24 MIESIĄCE (FIRMA/KONSUMENT) SERWIS DOOR TO DOOR
Urządzenie umożliwia spawanie metodami MIG/MAG, a także elektroda otuloną MMA Półautomat inwertorowy MAXI MIG 330 4x4 MMA to profesjonale urządzenie do spawania stali, stali nierdzewnej oraz aluminium. Idealnie będzie sprawdzał się w pracy w warsztacie. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, odznacza się odpornością, żywotnością i wytrzymałością. Dzięki kołom półautomat firmy Weldman jest łatwy w transporcie. Półautomat posiada zarówno zabezpieczenie przeciążeniowe jak i zabezpieczenie nadnapięciowe. Półautomat inwertorowy MAXI MIG 330 4x4 MMA do prac warsztatowych Wykonany z wysokiej jakości materiałów Odporny, żywotny, wytrzymały Koła ułatwiają transport Zabezpieczenie przeciążeniowe Zabezpieczenie nadnapięciowe Zastosowanie: Spawanie stali, stali nierdzewnej i aluminium Dane techniczne MAXI MIG 330 4x4 MMA: Napięcie zasilania: 400 V 50 Hz Prąd spawania: max 330 A Średnica drutu: 0.8 - 1.2 mm Wymiary: 64 x 30 x 61 cm Waga netto: 47 kg Waga brutto: 57 kg Zakres dostawy: Półautomat spawalniczy Akcesoria MMA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WELDMAN |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WELDMAN |
Gorsety, body, pasy Body 8128-107 Black - Anabel Arto
~Nylon 90 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70B | 68-72 cm | 82-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 84-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-98 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
GF Kombinezon zimowy czerwony PAW Z20/7
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Płaszcz Damski Model S071 Ecru - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 47 cm | 62 cm | 96 cm |
| M | 100 cm | 47 cm | 62 cm | 92 cm |
| S | 100 cm | 47 cm | 62 cm | 88 cm |
| XL | 101 cm | 48 cm | 63 cm | 100 cm |
| XXL | 101 cm | 48 cm | 63 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
POMPA HYDRAULICZNA CASE 580K ,3249120024 ,D134590 ,87433897
Numery do celów porównawczych:
3249120024 ,D134590 ,87433897
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 3249120024AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 3249120024AE |
Sukienka wizytowa model 634b Red - Margo Collection
Polyester 27 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| 38 | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Różowy |
Szorty Model Virginia Pink - Nipplex
~Inne 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 16 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Różowy |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Rebeca Big Milk - Nipplex
Elastan 7 %
~Inne 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 16 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70D | 73-77 cm | 88-90 cm |
| 70E | 73-77 cm | 90-92 cm |
| 70F | 73-77 cm | 92-94 cm |
| 70H | 73-77 cm | 96-98 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 75G | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 75H | 78-82 cm | 101-103 cm |
| 85D | 88-92 cm | 103-105 cm |
| 85E | 88-92 cm | 105-107 cm |
| 85F | 88-92 cm | 107-109 cm |
| 90B | 93-97 cm | 104-106 cm |
| 90C | 93-97 cm | 106-108 cm |
| 90D | 93-97 cm | 108-110 cm |
| 90E | 93-97 cm | 110-112 cm |
| 95C | 98-102 cm | 111-113 cm |
| 95D | 98-102 cm | 113-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
-ramiączka: z zapięciem Clic-Clac
- typ zapięcia: trzystopniowe, dwurzędowe
- skład surowcowy: 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1534 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1534 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414901 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414901 |
Sukienka Model L206 Fuksja - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 90 cm | 104 cm | 114 cm | 84 cm |
| M | 90 cm | 100 cm | 110 cm | 80 cm |
| S | 90 cm | 96 cm | 106 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Różowy |
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| 3XL | 121-128 cm | 94-98 cm |
| L | 101-106 cm | 76-80 cm |
| M | 95-100 cm | 70-74 cm |
| S | 90-94 cm | 64-68 cm |
| XL | 107-113 cm | 82-86 cm |
| XXL, | 114-120 cm | 88-82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Biały |
ROYAL CANIN Intense Beauty w sosie dla kotów z wrażliwą skórą i sierścią 85g saszetka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Słomki/Rurki do Alkomatu - 80szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156911 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156911 |
Sukienka Model 145-4 Brzoskwinia - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 84 cm | 72 cm |
| M | 88 cm | 80 cm | 68 cm |
| S | 84 cm | 76 cm | 64 cm |
| XL | 94 cm | 88 cm | 76 cm |
| XS | 80 cm | 72 cm | 60 cm |
| XXL | 96 cm | 92 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |


_288547.jpg)