| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,3 cm |
| 39 | 25,3 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Ogromny (1:12) Zdalnie Sterowany Monster Truck Jeep Grand Cherokee + Pilot Sterujący.
Ogromna Zdalnie Sterowany Monster Truck...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590741699088 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590741699088 |
Diversa Terrarium 30 x 25 x 25 cm 3mm 18L
Wybierając terraria firmy Diversa otrzymują Państwo produkt:
-z systemem wentylacji zapewniającym warunki zgodne z potrzebami zwierząt,
-z wygodnym dostępem do wnętrza za pomocą dużych przesuwnych na prowadnicach drzwi,
-z możliwością prostego podłączenia niezbędnego osprzętu,
-wykonany za szkła float, które charakteryzuję się wysoką przejrzystością oraz wytrzymałością,
-o grubości szkła dobranej zgodnie z europejskimi normami,
-perfekcyjnie połączony w bezpieczną całość za pomocą podwójnych silikonowych łączeń,
-o bezpiecznych krawędziach.
Wymiary: długość : 30 cm, szerokość : 25 cm, wysokość : 25 cm, objętość : 18,75 dm3, grubość : 3 mm
W przypadku zamówienia terrarium przesyłką kurierską prosimy o sprawdzenie paczki w obecności kuriera.
Po stwierdzeniu ew. uszkodzeń natychmiastowe spisanie protokołu reklamacyjnego i poinformowanie sklepu o zaistniałej sytuacji. W przypadku braku spisania protokołu reklamacja nie będzie uwzględniona.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
CHABA Smycz taśmowa ozdobna 16mm / 130cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sukienka Model Callie Black - Dursi
- zjawiskowa sukienka
- wykonana z miękkiej i przyjemnej w dotyku dzianiny
- góra ozdobiona paskami, które eksponują ramiona
- zapinana na szyi
- dopasowany fason
- idealna na wyjątkowe okazje
Polyester 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
Bermudy Model Bermudy comfort Beige - Julimex Lingerie
Klasyczne, elastyczne bermudy z miękkiej dzianiny gwarantują wygodę i ukrywają niedoskonałości. Niewidoczne pod ubraniem dzięki bezszwowej, nowoczesnej technologii wykończenia brzegów INVISIBLE-LINE. Dłuższe nogawki zapobiegają obtarciom ud. Dół wykończony delikatnie. Bawełniany klin.
Elastan 10 %
~Polamid 89 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Beatrix Ardesia-Hollywood M-337 Pink/Grey - M
Szybkoschnący, odporny na działanie słońca (nie blaknie)
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Idealnie przylega do ciała, modeluje biust, kryje brzuszek
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Usztywniane miseczki z push up-em
Doskonały na małe i średnie biusty
Fajna kolorystyka, srebrne zdobienia
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
Biustonosz Soft Model Mila B2 Beige/Black - Gorteks
~Polamid 70 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Beżowy |
Stringi Desire S stringi biały - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
Figi wysokie Sharon - Wiesmann
Elastan 6 %
~Polamid 63 %
Polyester 28 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| XXL | 108-110 cm | 82-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Ecru |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Ecru |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Kitty City Strefa zabawy 39 x 35 x 36 cm
| Wysokość | 44 CM |
| Szerokość | 45 CM |
| Głębokość | 45 CM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kitty City |
| Kod producenta | PL0305 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kitty City |
| Kod producenta | PL0305 |
Sukienka Model New York M02B Red - Cocoviu
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Czerwony |
TRAMPKI CREEPERSY SZARE AX02 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Podkładka Chłodząca do Laptopa+4 USB.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777344147 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777344147 |
TRIXIE Wkręt do palowania - umożliwia przywiązywanie psa 40cm/9mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 2259 |
| EAN | 4011905022598 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 2259 |
| EAN | 4011905022598 |
Sukienka Model 230037 White/Blue - Enny
Modna sukienka w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- ołówkowy, dopasowany krój
- oryginalny dekolt
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- rękaw krótki
- sukienka wykonana jest z nierozciągliwej tkaniny
- piękny kwiatowy wzór
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości materiału
- produkt polski
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 100.5 cm | 90 cm | 85 cm | 73 cm |
| 38 | 101.5 cm | 94 cm | 89 cm | 77 cm |
| 40 | 103 cm | 98 cm | 93 cm | 81 cm |
| 42 | 104 cm | 102 cm | 97 cm | 85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model K108 Grey - Katrus
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |


_300227.jpg)