| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Figi Kąpielowe Model Cindy M-04 Mirtillo Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98 cm |
| M | 94 cm |
| S | 90 cm |
| XL | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
F647-025 Landing Gear - Płozy, Sanki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F647-025 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F647-025 |
Multitool Gerber Bear Grylls Compact.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414944 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414944 |
9958-04 Tail Motor - Tylni Silnik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9958-04 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9958-04 |
Sukienka Model SUK146 Black - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 97 cm | 84 cm | 84 cm | 66 cm |
| 36 | 97 cm | 88 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 97 cm | 92 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 98 cm | 96 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 98 cm | 100 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 98 cm | 104 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Tone 10486 Navy - Click Fashion
~Viscosa 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Czapka Model Felicia Grafit - Kamea
FELICIA to jedna z tych czapek obok której nie da się przejść obojętnie.
- ciepła dwuwarstwowa czapka z domieszką wełny,
- modny dwukolorowy wzór jodełki,
- szczególnego uroku dodają jej błyszczące, brokatowe wstawki oraz urocze małe kokardki z filcu,
alpaka 10 %
~Viscosa 10 %
wełna 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
GF Derka czarna pikowana z futrem DW11/7
Derka osłania korpus psa, przez który ten traci najwięcej ciepła, oraz klatkę piersiową chroniąc przed przeziębieniem. Przy szyi regulacja sznurkami. Na plecach zawiązywana na sznurki, pod tylnimi łapami mięciutkie gumeczki. Przeznaczone dla psów marznących, szczególnie dla tych, które nie lubią się ubierać. Romizr: 7, długość od szyi do ogona 39cm., obwód w klatce piersiowej: regulowany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
TETRA Pleco Wafer - pokarm podstawowy dla ryb dennych 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T198951 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T198951 |
ZOLUX Klatka TRIO RodyLounge dla gryzoni kol.kiwi
- Przezroczyste ścianki umożliwiające obserwację zwierzęcia oraz doskonale dopasowują się do wszystkich rodzajów wnętrz
- Klatki z serii RodyLounge mogą być łączone
- Nieograniczona liczba kombinacji W skład wyposażenia klatki wchodzi:
- 1x poidełko o pojemności 170ml
- 2x miseczka na pokarm
- 2x kołowrotek
- 1x domek zewnętrzny
- 2x poziomy, plastikowy dach,
- 7x wygięte rurki
- 10x łączników Wymiary: 40 x 26 x 53cm
Kolor wyposażenia: kiwi
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205847 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205847 |
Applaws Pasztet z rybami oceanicznymi 100g
Pasztety Applaws są naturalnym posiłkiem uzupełniającym dla kotów. Produkt dostępny jest w tackach po 100 g, zawierających 70% mięsa. Posiłek ten jest idealnym uzupełnieniem dla suchej wysokoenergetycznej karmy Applaws.
Skład: Kurczak 35%, wieprzowina 23%, ryby oceaniczne 4%, indyk 4%, 4% łosoś, pstrąg 4%.
Analiza: Białko 10%, zawartość tłuszczu 5,5%, Włókno surowe 0,2%, popiół surowy 2,3%, wilgotność 82%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Body Klasyczne Model BD 023 White - Vestiva
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm | 78-85 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm | 70-77 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm | 62-69 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm | 86-96 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm | 97-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Biały |
Zolux Muscat Obroża regulowana Mac Leather 20mm. niebieska
Wymiar: 20mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522040BL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522040BL |
Spodnie na szerokim pasie. Czarne, damskie, sportowe spodnie z efektownym ściągaczem u dołu (poniżej kolan) z serii "Dance". Długość nogawki - za kolana. Idealne na siłownię czy aerobik.
Komórkowa struktura dzianiny zapewnia oddychalność, odparowanie potu, gwarantuje regulację termiki, charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie, jest elastyczna w czterech kierunkach, zawsze powraca do pierwotnej form, zapewnia komfort 24 godziny na dobę, jest zawsze „redy-to-wear”. Poprzez 50% zredukowanie włókien szybko schnie.
Tkanina Meryl ActiSystem: 91% poliamid, 9% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Grafitowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Grafitowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Mikrofon Kierunkowy (zasięg do 100m.!!) do Noktowizorów, Lunet, Lornetek...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415410 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415410 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Elin 2 Nero-Granatina M-344 Black/Orange - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm | |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 77-82 cm | 90-92 cm | M |
| XXL/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 93-94 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Poduszka, w kształcie oponki, dla kotów i małych psów, dająca Twojemu pupilowi komfort i wygodę, otulając go swoimi poduszkami. Dzięki dodatkowemu, lekko usztywnionemu daszkowi, legowisko może posłużyć także jako norka do schowania się przy stresującej sytuacji lub jako ucieczka przed oczami wścibskich. Kot może także bez problemu położyć się na daszku, wykorzystując tylko górną część poduszki.
Twój pupil polubi kształty oponki i jej wygodną poduszkę od pierwszego razu.
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie, przeznaczonych na ubranka i zabawki dla małych dzieci.
Wypełnienie:
gąbka (daszek) - miękka i elastyczna, dające lekkość i sprężystość, ułatwiająca układanie,
kulka silikonowa (okragła poduszka) - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość.
średnica ok 45cm, grubość ok 10cm
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | OD-sza |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | OD-sza |
Sukienka dopasowana do sylwetki MM1028 Blue - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |


_299863.jpg)