| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,7 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 101-3 Peach - Numoco
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 90 cm | 80 cm |
| M | 92 cm | 86 cm | 72 cm |
| S | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| XS | 86 cm | 78 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor |
Koszulka Camisole Model 610 Caffe 2 - Gatta
~Polamid 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 96-104 cm |
| M | 88-96 cm |
| S | 82-88 cm |
| XL | 104-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor |
Sweter model 30043 Ecru - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 69 cm | 59 cm | Szer. na plasko: 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Certech Natural- Vit Nagietkowa Łąka 150g.- Podstawowa mieszanka dla gryzoni wybrednych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
ZAMSZOWE OBUWIE NA OBCASIE P-6345G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Miecz Monarchów Brytyjskich+Deseczka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415630 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415630 |
Spodnie Damskie Model 305 Yellow - Figl
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Żółty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Nika 2 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Nika 2 |
Klucz pneumatyczny ST-C558 1763 NM SUMAKE
OPIS
| Ciśnienie pracy | 6,3 bar |
| Moment obrotowy | 1763 Nm |
| Zużycie powietrza | 207 l /min |
| Przyłącze | 1/4" |
| Rozmiar trzpienia | 1/2" |
WAGA 2,3 KG
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Poduszka okrągła z oparciem - szary
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna, stosowana do produkcji przytulanek dla dzieci. Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Całość można prać w pralce w temperaturze 30°C. Wymiary przybliżone: średnica ok 40 cm, grubość ok 10cm
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | POzo-mf-szar |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | POzo-mf-szar |
Żakiet Model ZA109 Grafit - Lanti
Polyester 85 %
~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita |
|---|---|
| 36/38 | 73 cm |
| 40/42 | 73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Sophia M-219 - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|
| 70D/M | M | 70D |
| 70D/S | S | 70D |
| 70E/M | M | 70E |
| 70E/S | S | 70E |
| 70F/M | M | 70F |
| 70F/S | S | 70F |
| 70G/M | M | 70G |
| 70G/S | S | 70G |
| 75D/L | L | 75D |
| 75D/M | M | 75D |
| 75E/L | L | 75E |
| 75E/M | M | 75E |
| 75F/L | L | 75F |
| 75F/M | M | 75F |
| 75G/L | L | 75G |
| 75G/M | M | 75G |
| 80D/L | L | 80D |
| 80D/XL | XL | 80D |
| 80E/L | L | 80E |
| 80E/XL | XL | 80E |
| 80F/L | L | 80F |
| 80F/XL | XL | 80F |
| 80G/XL | XL | 80G |
| 85D/XL | XL | 85D |
| 85D/XXL | XXL | 85D |
| 85E/XL | XL | 85E |
| 85E/XXL | XXL | 85E |
| 85F/XL | XL | 85F |
| 85F/XXL | XXL | 85F |
| 85G/XL | XL | 85G |
| 85G/XXL | XXL | 85G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Modny plecak damski MORENA CLASSIC PL2F Navy - Vera pelle
Plecak wykonany z naturalnej skóry licowej.
Szerokość dna 13 cm
Wysokość 32/40 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vera pelle |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vera pelle |
| Kolor | Granatowy |
Gorset Model V-5257 Please me Black - Axami
Elastan 1 %
~Polamid 85 %
~Poliuretan 4 %
~Viscosa 3 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Halka Model Glossy Dress Powder Pink - Mitex
~Polamid 82 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 93-96 cm |
| M | 93-98 cm | 88-92 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm |
| XL | 103-108 cm | 97-100 cm |
| XS | 83-88 cm | 80-84 cm |
| XXL | 108-113 cm | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Różowy |
Tropical Vigorept 150ml.- Preparat witaminowo-mineralny dla gadów, z beta-glukanem
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Duża Lupa A4 do Czytania (powiększenie 3x) + 4x LED.
Duża Lupa (powiększenie 3x) do Czytania......
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341078 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341078 |
TETRA Biological Filter Foam BF 300 plus - wkład gąbka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T175709 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T175709 |
BIAŁE TRAMPKI NB176W CNBNB176W Biały - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Biały |
Nature\'s Protection Junior z Jagnięciną 0.5kg
wiek psa 2-18 miesięcy (zależnie od wielkości rasy) Szczególnie polecana w celu zapewnienia psu wszystkich potrzebnych substancji odżywczych w kluczowym okresie wzrostu. W 100% kompletne i zrównoważone pożywienie czyni wszelką dodatkową suplementację niepotrzebną (chyba że weterynarz zaleci inaczej). Wysokiej jakości jagnięcina stanowi główne źródło białka. Wzbogacona nutraceutykami (MZG) oraz naturalnymi źródłami błonnika i prebiotyków dla regulacji układu trawiennego i wzmocnienia układu odpornościowego. Wysoka akceptowalność i strawność, skutkująca drobnymi twardymi odchodami. Skład: Mączka jagnięca (21%), ryż, kukurydza, gluten kukurydziany, tłuszcz drobiowy, mączka rybna, siemię lniane, wysłodki buraczane, ekstrakt z jukki, ekstrakt z rozmarynu, ekstrakt z cykorii, aktywny zmikronizowany klinoptylolit (1%), glukozamina, siarczan chondroityny. Dodatki dietetyczne: Witamina A ? 22 500 j.m., witamina D3 ? 1 875 j.m., witamina E ? 663 mg, żelazo ? 63 mg, jod ? 1,9 mg, miedź ? 6,3 mg, mangan ? 25 mg, cynk ? 144 mg, selen ? 0,13 mg, tauryna - 125 mg. Przeciwutleniacze: naturalnego pochodzenia ekstrakty bogate w tokoferol. Analiza: Białko surowe ? 28%, tłuszcz surowy ? 17%, popiół surowy ? 8,9%, włókno surowe ? 2,2%, wapń ? 1,8%, fosfor ? 1%, potas ? 0,5%, sód ? 0,4%, kwasy tłuszczowe DHA+EPA ? 0,274%, tauryna ? 0,075%, glukozamina ? 250 mg/kg, chondroityna ? 100 mg/kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |


_283974.jpg)