| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,3 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model M582 Blue - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 93-100 cm |
| S/M | 85-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Cena obejmuje wybraną adresówkę wraz z grawerem.
Grawer
Dla rozmiaru S (mały) maks. 3 linijki , 10 znaków każda (łącznie ze spacjami). Doradzamy wybór 2 linijek, co zapewni większą czytelność
Dla rozmiaru M (średni) maks. 5 linijek, 16 znaków każda (łacznie ze spacjami). Doradzamy wybór 4 linijek,co zapewni większą czytelność
Dla rozmiaru L (duży) maks. 5 linijek, 19 znaków każda (łacznie ze spacjami). Doradzamy wybór 4 linijek,co zapewni większą czytelność
Grawerowanie tylko drukowanymi literami
W przypadku stwierdzenia wadliwości zawieszki (uszkodzenia powłoki lub błąd graweru) wymieniana jest ona na nową.
Wymiary
| Mała | Średnia | Duża | |
| Średnica | 20mm 0.8″ |
30mm 1.2″ |
38mm 1.5″ |
| Wysokość całkowita | 24mm 0.9″ |
35mm 1.4″ |
44mm 1.7″ |
| Waga | 7g 0.2oz |
16.1g 0.6oz |
24.7g 0.9oz |
PRODUKT NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA NIE PODLEGA ZWROTOWI LUB WYMIANIE (jeśli nie jest wadliwy)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RedDingo |
| Kod producenta | XRS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RedDingo |
| Kod producenta | XRS |
Sukienka Model 17078 Red/Black - YourNewStyle
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
Halogeny LED do Jazdy Dziennej- 2x12 LED.
2 x 12 Jasno-Niebieskich Diod LED.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414881 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414881 |
Body Model Dinah teddy Black - BeautyNight
~Polamid 92 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Figi Model BBL 056 White - Babell
- w całości wykonane z kuszącej koronki
- u góry wstawka z dzianiny
- model świetnie prezentuje się na sylwetce
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
BOSCH Adult Mini Lamb & Rice 1 kg (jagnięcina z ryżem)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
skład surowcowy: 70% poliamid, 20% elastan, 10% bawełna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1573 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1573 |
Sukienka Model T106 Dark Grey - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 110 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 109 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 108 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 111 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XXL | 112 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| XXXL | 113 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
Szpiegowski Długopis HD, Nagrywający Obraz i Dźwięk + Detekcja Ruchu + Ap. Foto...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907341558758 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 401613859977 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 401613859977 |
Sukienka Model Lina 10556 Coral - Click Fashion
~Lycra 7 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 84 cm | 66 cm |
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Sukienka Model L258 Powder Pink - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 70 cm | 94 cm | 80 cm |
| M | 70 cm | 88 cm | 74 cm |
| S | 70 cm | 82 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Różowy |
Mikrokamera Dz.-Nocna z Zapisem Obrazu Ukr. w Czujce Ruchu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415560 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415560 |
ROYAL CANIN Chihuahua Junior 1,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Stringi Model Leda Morela - Unikat
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 99-106 cm | 76-80 cm |
| M | 93-98 cm | 70-74 cm |
| S | 88-92 cm | 64-68 cm |
| XL | 108-114 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Różowy |
Pizama Męska Model SAM-PY 085 Pink - Rossli
Komfortowa męska piżama.
- okrągły dekolt
- koszulka w pasy z modnym wzorem w jodełkę
- krótki rękaw
- jednolite, krótkie spodenki z kieszonką z tyłu
- w pasie szeroka, wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Wymiary
Rozmiar M: klatka 96-100, pas 82-86
Rozmiar L: klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: klatka 104-108, pas 98-102
Rozmiar XXL: klatka 108-112, pas 106-110
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Różowy |
Piżama Damska Model Riya 35247-09X Grey - Henderson
Elastan 5 %
~Viscosa 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-112 cm | 92-98 cm |
| M | 94-106 cm | 86-92 cm |
| S | 88-100 cm | 80-86 cm |
| XL | 106-118 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |


_286682.jpg)