| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Botaniqa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Botaniqa |
Elegancki sweter z dwóch materiałów GR1403 White - GrandUA
Polyester 90 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
Kombinezon Damski Model MOE319 Black - Moe
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 147 cm | 76 cm |
| M | 143 cm | 72 cm |
| S | 140 cm | 68 cm |
| XL | 151 cm | 80 cm |
| XXL | 155 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Figi Model BBL 026 White - Babell
~Lycra 8 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
Stringi Model VS-118 Black - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Koszula Model K38 Lazur - Nife
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 64 cm | 93 cm |
| 38 | 62,5 cm | 64 cm | 97 cm |
| 40 | 63 cm | 64 cm | 101 cm |
| 42 | 63,5 cm | 64 cm | 105 cm |
| 44 | 64 cm | 64 cm | 105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
Piżama Damska Model Abigail 162 Łosoś - Betina
Cechy modelu:
- bluzeczka z krótkim rękawem
- delikatne, ozdobne lamówki przy dekolcie i rękawkach
- ozdobne guziczki
- wygodny fason, który nie obciska sylwetki
- dół bluzeczki wykończony półkoliście- spodnie inspirowane cygaretkami
- fason spodni na gumce, z lekko zwężającymi się nogawkami
- śliczna, ciepła kolorystyka.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-108 cm | 94-102 cm |
| M | 92-100 cm | 86-94 cm |
| S | 84-92 cm | 82-86 cm |
| XL | 108-116 cm | 102-110 cm |
| XXL | 116-124 cm | 110-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Betina |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Betina |
| Kolor | Pomarańczowy |
Cazo Torba z kolekcji Diamond czarna 50 x 27 x 26 cm
Zadbano o każdy szczegół - precyzyjne hafty, pikowana eko-skóra i elementy w kolorze złota - tworzą wyjątkowo luksusowe połączenie.
Piękna i bardzo praktyczna - rozpięta i rozłożona zajmuje mało miejsca
Wyjmowane dno ułatwia utrzymanie torby w czystości
Może być noszona w dłoni jako kuferek lub na ramieniu - dołączony odpinany pasek
Przeznaczona dla zwierząt o wadze do 5kg
Ścianki wykonane z siatki zapewniają właściwą cyrkulację powietrza
Smycz z karabińczykiem wewnątrz uniemożliwia wyskoczenie pupila z torby
Wymiary: 50 cm x 27 cm x 26 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | BD01 |
| EAN | 5907996032914 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | BD01 |
| EAN | 5907996032914 |
Spódnica o długości powyżej kolan MM5001 Beige - Mira Mod
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model Jassy 10402 Navy - Click Fashion
Polyester 23 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm | 88 cm |
| 46 | 118 cm | 112 cm | 94 cm |
| 48 | 124 cm | 118 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Klasyczne Legginsy 3/4 Black - Italian Fashion
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
POMPA HYDRAULICZNA DO DZWIGU KOBELCO ,2437U157F1 , 09CLFSS
Numery do celów porównawczych:
2437U157F1 , 09CLFSS
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1487AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1487AE |
Breloczek dla zakochanych - Złamane Serduszko
Dwa breloczki wykonane są z wysokiej jakości polerowanej stali - wspólnie tworzą całe serduszko.
Świetny sposób aby powiedzieć ukochanej osobie \"Kocham Cię\". Brelok na codzień przypomina nam o ukochanej osobie a po powrocie do domu serce łączy się w jedno. Wspaniały prezent dla niej lub dla niego. Dla zakochanych. Wymiary produktu: 12 x 8 x 1 cm Waga produktu: 0,1 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 76-7027 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 76-7027 |
TRIXIE Dog Pick Up - pojemnik z woreczkami na odchody
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2331 |
| EAN | 4011905023311 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2331 |
| EAN | 4011905023311 |
Sukienka Model Sara 144-3 Black - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 98 cm | 76 cm |
| M | 94 cm | 94 cm | 72 cm |
| S | 90 cm | 90 cm | 68 cm |
| XL | 102 cm | 102 cm | 80 cm |
| XS | 86 cm | 86 cm | 64 cm |
| XXL | 106 cm | 106 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
Sandał KLAPKI ESPADRYLE Z ĆWIEKAMI RÓŻOWE S03 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Przedni Element Zawieszenia 4wd12-02 Front Suspension Arm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12-02 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12-02 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Linda 539 Burgundy Bordo - Roksana
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Czerwony |
Sweter Stylowy kardigan GR1436 Red - GrandUA
Skład: 70% poliester 25% wiskoza 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Dwuczęściowy Model D.8158 Black - Ewlon
Elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- wzorzysta góra
- lekko usztywniane miseczki
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- -boczki wzmocnione dodatkową siateczką
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- jednolite figi
- bo bokach wzorzyste troczki
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 38B | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 38C | 95-100 cm | 75-80 cm | C |
| 38D | 95-100 cm | 80-85 cm | D |
| 40C | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 40D | 101-108 cm | 80-85 cm | D |
| 40E | 101-108 cm | 85-90 cm | E |
| 42D | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 42E | 110-116 cm | 85-90 cm | E |
| 42F | 110-116 cm | 90-95 cm | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |


_40.jpg)